"HAIRWONDER" PURŠKIKLIS PLAUKAMS: Hair Repair Volumizer

Alba Karolina Parašyta: 2015 spalio 28 d.

Informacija

Privalumai:
suteikia purumo, sudėtyje yra šaunių ingredientų
Trūkumai:
sausina, alina plaukus, nesaugo nuo karščio, aštrūs kvapikliai
Gamintojas:
Kategorija:
Produktas:
Hairwonder Hair Repair Volumizer
Tipas:
apsauga nuo karščio
Vidutinė kaina:
10,32
Kur įsigyti:

Aprašymas

Skaitytojos pageidavimu apžvelgiame "Hairwonder" purškiklį plaukams - "Hair Repair Volumizer". Priemonė žada plaukus saugoti nuo karščio ir žalingo aplinko poveikio, suteikti purumo ir atgaivinti. Lietuviškoje elektroninėje parduotuvėje pateikiama sutrumpinta sudėtis, kurioje tik rozmarinai, žaliosios arbatos ir ženšenio ekstraktai bei kiti nuostabūs ingredientai. Tačiau išsami sudėtis yra visai kitokia. Čia ketvirtą poziciją yra užėmęs alkoholis. Kosmetikos formulių kūrėjams tai labai dėkingas ingredientas - jame lengva ištirpinti įvairius ingredientus, tačiau jis nėra toks dėkingas plaukams. Nors trumpalaikis poveikis gali būti purinantis, bet ilgalaikis - sausi ir nusilpę plaukai. To nepakeis net sudėtyje esančios naudingos medžiagos. Tiesiog alkoholio žala bus didesnė nei augalinių ekstraktų ir antioksidantų nauda. Taip pat priemonė nesugebės apsaugoti plaukų nuo karščio ar aplinkos poveikio - tam reikia plevėdarių. Sudėtyje naudojami aštrūs kvapikliai gali netikti jautrios ir alergiškos odos savininkams.

Ingredientai

ingredientai
1
gali kimšti poras
5
gali erzinti odą
9
gali sukelti alergiją
22 / 10 / 2
poveikis sveikatai
Rodyti visus ingredientus

Hairwonder Hair Repair Volumizer atsiliepimai


 1. Ar pirktų vėl? Ne
  Privalumai:
  Jokių
  Trūkumai:
  Labai sausina, plaukai veliasi, nebeišsišukuoja

  Siaubas, o ne plaukų priežiūros priemonė. Plaukai išsausėjo ir pradėjo stipriai veltis per savaitę. Velimasis buvo toks stiprus, kad net grandinėlę nešioti ant kaklo tapo neįmanoma. Jau mėnuo kaip nebenaudoju, o atgaivinti plaukų negaliu. Teko net pasitrumpinti plaukus.


 2. Ar pirktų vėl? Taip
  Privalumai:
  šiek tiek purina plaukus
  Trūkumai:
  ilgainiui alina

  aš žaviuosi mūsų ekspertų :) aprašymais-kaip aprašyta, taip ir yra. O gamintojo aprašymas laaabai viliojantis, tačiau klaidingas :(.