"THE BODY SHOP" VALOMASIS ALIEJUS: Camomile

Živilė Ku Parašyta: 2016 vasario 10 d.

Informacija

Privalumai:
švelniai šalina nešvarumus ir makiažo likučius, drėkina, minkština odą, palieka malonų pojūtį ant odos
Trūkumai:
klaidinantis pavadinimas, kvapikliai, gali šiek tiek dirginti ir kimšti poras, ko galima išvengti produktą gerai nuplovus
Gamintojas:
Produktas:
The Body Shop Camomile Silky Cleansing Oil
Tipas:
veido valiklis
Vidutinė kaina:
17,40
Kur įsigyti:

Aprašymas

Skaitytojų pageidavimu apžvelgiame "The Body Shop" valomąjį aliejų veidui - "Camomile Silky". Tai geras pasirinkimas turintiems normalią - sausą veido odą. Sojų, migdolų, saulėgražų, sezamų aliejai tirpdys makiažo likučius, padės efektyviai šalinti nešvarumus, papildomai drėkins ir minkštis odą, paliks malonų pojūtį ant veido. Nenuostabu, jog interneto platybėse priemonė sulaukia daug teigiamų atsiliepimų. Tik pavadinimas, deja, klaidinantis, mat ramunėlių aliejaus, kurio garbei pavadintas produktas, yra tik lašelis - tai priešpaskutinis gaminio komponentas.

Valomąjį aliejų reikia paskirstyti ant sausos odos ir švelniai įmasažuoti. Tuomet, prausti vandeniu, kurio pagalba aliejaus konsistencija pasikeičia, ima priminti veido pienelį. Taip produktas, kartu su nešvarumais, lengvai pašalinamas nuo veido. Kadangi pagrindiniai aliejai gali kimšti poras, turint riebią, į bėrimus linkusią odą veidą reikėtų labai kruopščiai nuprausti. Sudėtyje yra nedidelis kiekis kvapiklių, kurie neturėtų sukelti problemų, tačiau primenu, jog turint itin jautrią ar alergišką odą geriausia rinktis priemones be dirginančių kvapiųjų medžiagų.

Ingredientai

ingredientai
6
gali kimšti poras
4
gali erzinti odą
5
gali sukelti alergiją
13 / 3 / 1
poveikis sveikatai
Rodyti visus ingredientus

The Body Shop Camomile Silky Cleansing Oil atsiliepimai


 1. Ar pirktų vėl? Taip
  Privalumai:
  Švariai nuvalo makiažą, nedirgina, nesausina odos.
  Trūkumai:
  Produkto kaina.

  Vienintelis valiklis, kuris nedirgina mano itin jautrių ir stipriai pažeistų paakių. Panaudojus ploviklį nėra perštėjimo ir akių deginimo, kaip būtą su kt. valikliais. Taip pat, nedirgina veido odos, nepastebėjau, jog kimštų poras.


 2. Ar pirktų vėl? Taip
  Privalumai:

  Trūkumai:
  Kaina

  Svariai nuvalo oda,nesausina, nedirgina.