"BIODERMA": Matricium

Alba Karolina Parašyta: 2014 birželio 09 d.

Informacija

Privalumai:
skatina odos atsinaujinimą, gydo žaizdeles, sausą odą, drėkina, gausu odai naudingų ingredientų, be aštrių kvapiklių, pavojingų medžiagų
Trūkumai:
kemša poras, didelė kaina
Kitos savybės:
geriausiai tinka sudirgintai, pažeistai, išsausėjusiai odai, atsargiai turėtų naudoti jautrios odos savinininkės
Gamintojas:
Kategorija:
Produktas:
Bioderma Matricium
Tipas:
kapsulės odos regeneracijai
Odos tipas:
Brandi oda
Sudirgusi oda
Pažeista oda
Vidutinė kaina:
63,00
Kur įsigyti:

Aprašymas

Kelių skaitytojų pageidavimu nusprendėme ne tik apžvelgti, bet ir išbandyti "Biodermos" serumą "Matricium" (dėkojame Bioderma Lietuva, kuri davė mums priemonę bandymui). Pasak aprašymo, priemonė skatina audinių regeneraciją, skatina odos gijimą po kosmetinių procedūrų, tinka po plastinių operacijų. Serumą davėme išbandyti vidutinio amžiaus moteriai, su mišria, jautria oda, po estetinės procedūros. Mūsų savanorė priemonę naudojo mėnesį, pagal gamintojo nurodymus - po vieną kapsulę ryte ir vakare, veido, kaklo ir dekoltė zonoms. Serumas bespalvis, skystas, lipnokas, bekvapis. Priemonė jau pirmą savaitę veiksmingai padėjo sausoms iš išsausėjusioms odos zonoms, paskatino žaizdelių gijimą, bet taip pat turėjo pašalinį poveikį - riebesnėse odos zonose atsirado vienas kitas spuogelis, kurį galėjo sukelti poras kemšanti druska. Priemonė odos nedirgino, alerginių reakcijų nesukėlė. Pasak savanorės, kaklo ir dekoltė zonose, kur oda normali ir jos nevargina problemos, jokio pastebimo poveikio nebuvo matyti, tad galima spręsti, kad priemonė sveikai ir normaliai odai pastebimos naudos neturi. "Matricium" pagrindą sudaro amino rūgštys (histidinas, leucinas, serinas, cisteinas, adeninas ir kiti panašiu pavadinimu). Kosmetikos priemonėse amino rūgščių ingredientai padeda sulaikyti odoje drėgmę, pasižymi odos atsinaujinimą skatinančiomis ir antioksidacinėmis savybėmis. Sudėtyje taip pat yra veiksmingų drėkiklių ir vitaminų. Toks medžiagų kokteilis iš tiesų gali padėti odos atsinaujinimui, kai oda pažeista, bet neturėtų kelti klaidingų lūkesčių, kad padės kovoti su raukšlėmis. Priemonę atsargiai turėtų naudoti į spuogelius linkusios odos savininkės, nes sudėtyje esanti druska, gali kimšti poras. Serumas tikrai vertas dėmesio, bet jo trūkumas yra ir didelė kaina.

Ingredientai

ingredientai
2
gali kimšti poras
5
gali erzinti odą
1
gali sukelti alergiją
59 / 3
poveikis sveikatai
Rodyti visus ingredientus

Bioderma Matricium atsiliepimai


  1. Ar pirktų vėl? Taip
    Privalumai:
    Atgaivina odą, maitina, padengia plėvele, gydo zaizdeles ir spuogelius, lygina odą.
    Trūkumai:

    Puiki priemonė atstatyti veido odos balansą. Manau ji tinka ir turinčioms problematišką veido odą, nes mano dermatitinei odai puikiai tiko.