"NOON" MINERALINĖ PUDRA: Brush&Go SPF50 All Skin Types

Alba Karolina Parašyta: 2024 gegužės 21 d.

Informacija

Privalumai:
saugo nuo UVA ir UVB spindulių, patogu nešiotis su savimi ir naudoti, nekemša porų
Trūkumai:
klaidinantis teiginys, kad sudėtyje naudojama tik mineraliniai UV filtrai, parinkti nesaugūs sintetiniai filtrai, apsauga nėra ilgalaikė ir tokia patikima, kaip kremų nuo saulės, kaina
Gamintojas:
Produktas:
Noon Brush&Go SPF50 All Skin Types
Vidutinė kaina:
68,00
Kur įsigyti:

Aprašymas

Skaitytojos Mortos pageidavimu apžvelgiame "Noon" mineralinę pudrą - "Brush&Go SPF50 All Skin Types". Ši pudra matizuoja odą ir suteika apsaugą nuo saulės. Gamintojas rašo, kad tai gerai toleruojama, saugi ir patikima apsauga tiek suaugusiems, tiek vaikams. Pažiūrėkime į priemonės sudėtį, ką ji mums gali pasakyti apie poveikį ir pamėginkime atsakyti į klausimą: ar ši pudra nekemša porų? Pagrindiniai ingredientai sudėtyje yra mineralinės medžiagos - žėrutis ir titanio dioksidas. Pastarasis yra puikus UV filtras, tačiau pastebėta, kad birios priemonės nesuteikia tokios geros apsaugos, kaip, pavyzdžiui, kremai. Birūs ingredientai odą padengia per plonai, taip pat prasčiau išsilaiko. Todėl "Noon" priemonės sudėtyje papildomai naudojami ir sintetiniai UV filtrai. Tai šiek tiek klaidina pirkėjus, nes natūralumo gerbėjai gali rinktis šią pudrą vien dėl mineralinės UV filtrų kilmės. Sintetiniai UV filtrai suteikia apsaugai patikimumo, tačiau sunku pasakyti ar šios pudros apsauga galėtų prilygti kremui nuo saulės. Mano nuomone, tai turėtų būti pagalbinė, bet ne vienintelė priemonė, jei atviroje saulėje yra praleidžiama daug laiko. Taip pat atkreipčiau dėmesį, kad parinkti sintetiniai UV filtrai nėra saugūs.Suprantu, kad naudojamas priemonės kiekis bus nedidelis, todėl neturėtų pakenkti, vis dėlto vaikams rinkčiausi saugesnę alternatyvą. Pudra neturėtų kimšti porų. Priemonę patogu naudoti ir nešiotis su savimi. Tiesa, manau, kad mokama didelė kaina yra būtent už pakuotę, nes ingredientai, kurių kiekis yra labai nedidelis, tikrai nėra brangūs.

Ingredientai

ingredientai
0
gali kimšti poras
1
gali erzinti odą
4
gali sukelti alergiją
11 / 4 / 1
poveikis sveikatai
Rodyti visus ingredientus

Noon Brush&Go SPF50 All Skin Types atsiliepimai


 1. Ar pirktų vėl? Taip
  Privalumai:
  Apsaugo nuo saulės, nekemša porų, malonus kvapas
  Trūkumai:
  Greitai baigiasi, brangu

  Išbandžiau riebiai odai be spalvos. Labai patiko, esu buvusi ir saulės atokaitoje visą dieną ir nenudegiau veido. Tad tikrai gerai apsaugo. Visgi pudros užteko praktiškai sezonui tik. Gera, bet brangi.