• "GREEN PEOPLE" LOSJONAS NUO SAULĖS: Ekologiškas bekvapis apsauginis SPF30

  Ineta Farfara Parašyta: 2019 balandžio 27 d.

  Informacija

  Privalumai:
  tinka visiems odos tipams, plataus spektro apsauga, drėkina, maitina, ramina odą, saugūs UV filtrai, antioksidantai, nėra kvapiklių
  Trūkumai:
  šiek tiek kemša poras
  Gamintojas:
  Kategorija:
  Produktas:
  "Green People" Scent Free Sun Lotion SPF30
  Tipas:
  losjonas nuo saulės
  Odos tipas:
  Visų tipų oda
  Vidutinė kaina:
  25,00
  Kur įsigyti:

  Aprašymas

  Skaitytojų pageidavimu apžvelgiame „Green People“ losjoną nuo saulės (SPF30). Džiugu, jog gamintojas pasirinko saugius filtrus, suteikiančius plataus spektro apsaugą nuo saulės (UVA ir UVB spindulių). Gamintojas pasirinko titano dioksidą susmulkintą iki nanodalelių, jog kremas nesuteiktų „sunkumo“ pojūčio. Iki šiol atlikti tyrimai rodo, kad šios nanodalelės yra saugios, jos lieka epidermio paviršiuje, neįsiskverbdamos į odą. Džiugu, jog priemonė taip pat puoselės odą, kadangi joje yra įvairių minkštiklių (saulėgrąžų, alyvuogių, alyvpalmių, avokadų aliejai), drėkiklių (alavijo sulčių), raminančių ingredientų (alavijų sulčių, ramunių, svilarožių, liūtpėdės ekstraktų) bei antioksidantų (alyvpalmių aliejaus, ramunių, liūtpėdės, rozmarino ekstraktų). Losjonas tinka visiems odos tipams, įskaitant jautrią, linkusią į egzemą ar psoriazę, kadangi išvengta smarkiai dirginančių ingredientų ir kvapiklių.

  Ingredientai

  ingredientai
  4
  gali kimšti poras
  3
  gali erzinti odą
  1
  gali sukelti alergiją
  23 / 1
  poveikis sveikatai
  Rodyti visus ingredientus

  "Green People" Scent Free Sun Lotion SPF30 atsiliepimai


  1. Ar pirktų vėl? Ne
   Privalumai:
   ?
   Trūkumai:
   ?

   Kodėl vertinant produktus į kurių sudėtį įeina ingredientai smulkinti iki nano dalelių juos apžvelgiant yra skirtingi?vienur teigia,kad atlikti tyrimai rodo,jog nano dalelės lieka odos paviršiuje ir neįsiskverbia į odą,bet kiti rašo,kad nano dalelės patekusios per odą į kraują nežinia kaip ims veikti ir ką jame padarys.?Tai kuo tikėti,nes skirtingos nuomonės verčia stipriai sunerimti? Labai trūksta aiškumo ir informacijos yra atlikti tie tyrimai ar ne?parašykite,manau daug kam bus įdomu žinoti.