• "PULANNA" DRĖKINANTIS KREMAS: Phytosilver

  Živilė Ku Parašyta: 2016 kovo 29 d.

  Informacija

  Privalumai:
  drėkina, gali skatinti žaizdelių gijimą
  Trūkumai:
  nesaugi sudėtis, pavojingi konservantai, aštrūs kvapikliai, gali dirginti, alergizuoti, nerealistiški ir perdėti pažadai, kaina
  Kitos savybės:
  nenaudoti jei oda pažeista, jautri, alergiška
  Gamintojas:
  Kategorija:
  Produktas:
  Pulanna Phytosilver Moisturizing Cream
  Tipas:
  drėkinantis kremas
  Vidutinė kaina:
  17,21
  Kur įsigyti:

  Aprašymas

  Skaitytojų pageidavimu apžvelgiame "Pulanna" drėkinantį kremą - "Phytosilver". Šio gaminio pažadai gana įspūdingi. Teigiama, jog jis gerina odos imunitetą, suteikia drėkinimą 24 valandas, reguliuoja riebalinių liaukų veiklą, neledžia užsikimšti poroms bei atsirasti raukšlėms, saugo nuo bakterijų augimo ir t.t. Iš tiesų tai labai vidutiniška, drėkinančiai veikianti priemonė. Teoriškai, dėka ženšenio ekstrakto kremas gali skatinti žaizdų gijimą, tačiau rinkoje tikrai yra kur kas labiau dėmesio vertų pasirinkimų. Haliurono rūgšties, kurią pabrėžia gamintojas, tėra tik lašelis, tad apie jos naudą kalbėti neverta. O sudėtyje esantį sidabrą geriau pasilikti papuošalams. Kosmetikoje metalas naudojamas kaip pigmentas bei pasižymi antimikrobiniu poveikiu, tačiau dirgina ir galimai nėra saugus. Kiti rimtesni trūkumai - gausybė aštrių kvapiklių, pavojingi konservantai,  potencialūs alergenai.

  Ingredientai

  ingredientai
  3
  gali kimšti poras
  7
  gali erzinti odą
  11
  gali sukelti alergiją
  7 / 12 / 3
  poveikis sveikatai
  Rodyti visus ingredientus

  Pulanna Phytosilver Moisturizing Cream atsiliepimai


  1. Ar pirktų vėl? Ne
   Privalumai:
   Drekina, greitai susigeria
   Trūkumai:
   nepastebejau

   Labai buvau patenkinta Pulanos produktais, kol neatradau sios svetaines ir nepradejau dometis sudetimis. Pasirodo daug nesaugiu ingridientu. Teks ieskotis kazko naujo ir naturalesnio su panasiu poveikiu.