"PULANNA" DRĖKINANTIS KREMAS: Phytosilver

Živilė Ku Parašyta: 2016 kovo 29 d.

Informacija

Privalumai:
drėkina, gali skatinti žaizdelių gijimą
Trūkumai:
nesaugi sudėtis, pavojingi konservantai, aštrūs kvapikliai, gali dirginti, alergizuoti, nerealistiški ir perdėti pažadai, kaina
Kitos savybės:
nenaudoti jei oda pažeista, jautri, alergiška
Gamintojas:
Kategorija:
Produktas:
Pulanna Phytosilver Moisturizing Cream
Tipas:
drėkinantis kremas
Vidutinė kaina:
17,21
Kur įsigyti:

Aprašymas

Skaitytojų pageidavimu apžvelgiame "Pulanna" drėkinantį kremą - "Phytosilver". Šio gaminio pažadai gana įspūdingi. Teigiama, jog jis gerina odos imunitetą, suteikia drėkinimą 24 valandas, reguliuoja riebalinių liaukų veiklą, neledžia užsikimšti poroms bei atsirasti raukšlėms, saugo nuo bakterijų augimo ir t.t. Iš tiesų tai labai vidutiniška, drėkinančiai veikianti priemonė. Teoriškai, dėka ženšenio ekstrakto kremas gali skatinti žaizdų gijimą, tačiau rinkoje tikrai yra kur kas labiau dėmesio vertų pasirinkimų. Haliurono rūgšties, kurią pabrėžia gamintojas, tėra tik lašelis, tad apie jos naudą kalbėti neverta. O sudėtyje esantį sidabrą geriau pasilikti papuošalams. Kosmetikoje metalas naudojamas kaip pigmentas bei pasižymi antimikrobiniu poveikiu, tačiau dirgina ir galimai nėra saugus. Kiti rimtesni trūkumai - gausybė aštrių kvapiklių, pavojingi konservantai,  potencialūs alergenai.

Ingredientai

ingredientai
3
gali kimšti poras
7
gali erzinti odą
11
gali sukelti alergiją
7 / 12 / 3
poveikis sveikatai
Rodyti visus ingredientus

Pulanna Phytosilver Moisturizing Cream atsiliepimai


 1. Ar pirktų vėl? Ne
  Privalumai:
  Drekina, greitai susigeria
  Trūkumai:
  nepastebejau

  Labai buvau patenkinta Pulanos produktais, kol neatradau sios svetaines ir nepradejau dometis sudetimis. Pasirodo daug nesaugiu ingridientu. Teks ieskotis kazko naujo ir naturalesnio su panasiu poveikiu.