"ORIGINS" DRĖKINAMASIS KREMAS: Ginzing Energy-Boosting Moisturizer

Alba Karolina Parašyta: 2018 balandžio 05 d.

Informacija

Privalumai:
drėkina, nekemša porų, gaivina ir tonizuoja
Trūkumai:
gali dirginti, gausu potencialių alergenų, kaina, prasta pakuotė
Gamintojas:
Kategorija:
Produktas:
Origins Ginzing Energy-Boosting Moisturizer
Odos tipas:
Visų tipų oda
Vidutinė kaina:
24,00

Aprašymas

Skaitytojų pageidavimu apžvelgiame "Origins" drėkinamąjį kremą - "Ginzing Energy-Boosting Moisturizer". Produktas suformuluotas pavargusiai, spalvą praradusiai odai, pasak gamintojų, tinka visiems odos tipams, atgaivina ir suteikia švelnumo. Iš dalies gamintojo pažadai tikrai pagrįsti. Kremas tikrai suteiks švelnumo, nes jo sudėties pagrindą sudaro silikonas. Šis padengia odą maloniu, švelniu ir neriebiu sluoksniu. Visgi šis efektas yra laikinas, nes silikonas odos nepuoselėja. Švelnumas dings tiesiog nusiprausus odą. Gaivinantį pojūtį suteiks citrusinių vaisių aliejai, tačiau šie taip pat gali dirginti ir kelia alergijos riziką. Kremo sudėtis gausi, joje gausu įvairių augalinių aliejų ir ekstraktų, vitaminų, antioksidantų, net salicilo rūgšties. Tačiau šių ingredientų kiekiai nėra dideli, tad ir negali suteikti kažkokio aiškaus ir akivaizdaus poveikio. Be to, kad jie būtų veiksmingi yra reikalinga speciali pakuotė - tokia, kurioje ingredientų neveiktų deguonis ir šviesa kiekvieną kartą atsukus indelio dangtelį.

Ingredientai

ingredientai
3
gali kimšti poras
13
gali erzinti odą
10
gali sukelti alergiją
39 / 9 / 2
poveikis sveikatai
Rodyti visus ingredientus

Origins Ginzing Energy-Boosting Moisturizer atsiliepimai


 1. Ar pirktų vėl? Ne
  Privalumai:
  Momentiškai atgaivina, drėkina odą
  Trūkumai:
  Stiprus kvapas

  Lengva tekstūra, lengvai ir drėkina. Susigeria ir pradingsta. Kvapas - apelsinų, citrusų. Gana stiprus, bet per daug neįkyrus.


 2. Ar pirktų vėl? Taip
  Privalumai:
  Gaiviai kvepia, maloniai dengiasi ir gerai drėkina
  Trūkumai:
  Galėtų mažiau konservantų būti

  Mano oda normali, be problemų ir priežiūros užtenka paprastos, todėl šis lengvas kremas puikiai tinka. Kam reikia daugiau, nerekomenduočiau.