• "BIODROGA" DRĖKINAMASIS KREMAS: 24h Care for Impure Dry Skin

  Vaida La Parašyta: 2015 kovo 17 d.

  Informacija

  Privalumai:
  gerai drėkins, maitins, minkštins odą, šiek tiek valys poras, daug naudingų odai ingredientų
  Trūkumai:
  kvapikliai gali dirginti jautrią odą, kai kurių ingredientų galėtų būti daugiau
  Gamintojas:
  Produktas:
  Biodroga 24h Care for Impure Dry Skin
  Tipas:
  drėkinamasis kremas
  Odos tipas:
  Problematiška oda
  Sausa oda
  Vidutinė kaina:
  30,41
  Kur įsigyti:

  Aprašymas

  Apžvelgiame "Biodroga" drėkinamąjį kremą "24h Care for Impure Dry Skin". Taukmedžio sviestas, fosfatidilcholinas, keramidai, pantenolis, simondsijų ir dažinių dygminų aliejus – tai tik keletas į šį kremą įeinančių puikių drėkiklių, atkuriančių odos lipidinį barjerą. Jie kartu su dauguma kitų ingredientų dar ir maitins bei minkštins odą. Tiesa, kai kurių ingredientų (pvz, skvaleno, arginino, vitamino E) galėtų būti ir daugiau, nes kremo kaina nemaža. Priemonėje esanti salicilo rūgštis šiek tiek skatins odos atsinaujinimą, šalindama jos raginį sluoksnį bei valys poras, tik, žinoma, efektas nebus labai žymus, nes rūgšties nėra tiek daug. Kremo sudėtyje esantys antioksidantai šiek tiek saugos nuo laisvųjų radikalų poveikio, kurie sukelia odos senėjimą. Priemonė neturėtų kimšti porų, tačiau joje naudojami kvepalai galintys dirginti jautrią odą.

  Ingredientai

  ingredientai
  3
  gali kimšti poras
  3
  gali erzinti odą
  4
  gali sukelti alergiją
  23 / 4 / 1
  poveikis sveikatai
  Rodyti visus ingredientus

  Biodroga 24h Care for Impure Dry Skin atsiliepimai


  1. Ar pirktų vėl? Taip
   Privalumai:
   Puikus kremas žiemai. Mano oda riebi ir linkusi i spuogus, bet žiemos metu visada išsausėja ir šerpetoja. Šitas kremas šerpetojimą labai sumažina, drėkina ir maitina odą.
   Trūkumai:
   Neradau

  2. Ar pirktų vėl? Taip
   Privalumai:
   Mano oda yra mišri linkusi į spuogelius ir be to dar taip rudenį išsausėjo, kad nežinojau ką ir daryti, ką naudojau niekas nepadėjo. Ant veido odos net sausos dėmės buvo susidariusios, ir tai buvo iki tol, kos kosmetologė nepasiūlė šio kremo pabandyti ir stebūklas... Oda atsigavo, spindi, sausos demės išnyko, dingo varginanti problema. Pabandykite tos, kurios susiduriate su tokia pat problema galbūt ir jums padės. :)
   Trūkumai:
   NERA

   PUIKUS KREMAS.