"RIMMEL" MASKUOKLIS: Lasting Finish Concealer

Živilė Ku Parašyta: 2016 rugpjūčio 18 d.

Informacija

Privalumai:
geras maskavimas, prieinama kaina
Trūkumai:
gali dirginti, kimšti poras, skatinti spuogelių formavimąsi, nesaugios medžiagos sudėtyje, nehigieniška pakuotė
Kitos savybės:
nerekomenduotinas spuogų, bėrimų maskavimui
Gamintojas:
Kategorija:
Produktas:
Rimmel Lasting Finish Concealer
Odos tipas:
Normali oda
Vidutinė kaina:
7,33
Kur įsigyti:

Aprašymas

Skaitytojų pageidavimu apžvelgiame "Rimmel" maskuoklį - "Lasting Finish Concealer". Kreminės konsistencijos maskuoklis skirtas slėpti odos trūkumus, bėrimus ir tamsius paakius. Priemonė gerai atlieka savo funkciją, suteikia vidutinį maskavimą ir neblogai išlieka. Didžiausias gaminio trūkumas yra poras kemšančios medžiagos  ir keli potencialūs dirgikliai, dėl kurių gaminys nėra puikus pasirinkimas turint problematišką, į bėrimus linkusią odą.

Ingredientai

ingredientai
6
gali kimšti poras
4
gali erzinti odą
1
gali sukelti alergiją
17 / 3 / 1
poveikis sveikatai
Rodyti visus ingredientus

Rimmel Lasting Finish Concealer atsiliepimai


 1. Ar pirktų vėl? Taip
  Privalumai:
  itin šviesi spalva, labai stiprus maskavimas, skalsi priemonė
  Trūkumai:
  reikia pirštu naudoti, netinka sausai odai

  Labai šviesus atspalvis, kuris nesioksiduoja. Labai skalsu - vos šiek tiek užtenka ilgam. Šepetėliu tepti sunku - geriau pirštu, nes reikia kad produktas šiek tiek sušiltų ir tada lengviau pasiskirstys. Tinka riebiai odai, bet sausai nežinau, nes gali ryškinti sausus plotus. Labai gera priemonė, bet reikia mokėti naudoti ją tinkamai. Kas ieško drkinančio maskuoklio - šis ntiks, bet mano riebiai odai labai gerai maskuoja, spalva tinka, užtenka ilgam, matiškas išlieka ir nejuda, "nenuplaukia" nuo veido.


 2. Ar pirktų vėl? Ne
  Privalumai:
  Maskavimas, galimybė įsigyti 'Porcelain' atspalvį kuris nepatamsėja, kaina,
  Trūkumai:
  Spalvų pasirinkimas (tik 4 atspalviai), nehigieniška pakuotė (nors tokio tirštumo maskuokliui nenuostabu), ilgai neišlieka (t.y. odos riebalai suardo vientisumą ir ant odos matosi subėgę likučiai), per sunkus maskuoklis paakiams,

  Maskavimas - reikia labai mažai, kadangi šis maskuoklis yra toks tirštas ir didelio maskavimo turėtų keliauti ant įvairių odos trūkumų. Deja ilgai neišlieka ant riebios odos. Galbūt ant normalios odos išliktų ir tas 25val. Atspalviai - mažas pasirinkimas ir kažkodėl yra 'Porcelain' maskuoklis, bet nėra to Porcelain skystos pudros iš tos pačios Lasting linijos. Pakuotė - nehigieniška, bet sandariai užsidaranti pakuotė. Tikriausiai pirkčiau dar kartą, bet Catrice Liquid Camoufladge yra geresnis (ankščiau man jis nepatiko, bet geriausias iš Porcelain maskuoklių).