"MAXFACTOR" MAKIAŽO PAGRINDAS: Facefinity

Bora Bora Parašyta: 2015 kovo 20 d.

Informacija

Privalumai:
padeda pasiekti nepriekaištingos odos išvaizdą, sulygina odos paviršių, paruošia odą makiažo pagrindui, prailgina makiažo "gyvenimo trukmę"
Trūkumai:
gali kimšti poras, erzinti ir sausinti odą, sukelti alergiją, kontaktinį dermatitą, nesaugūs konservantai
Gamintojas:
Produktas:
Maxfactor Facefinity All Day Primer SPF 20
Tipas:
makiažo pagrindas/praimeris
Odos tipas:
Normali oda
Vidutinė kaina:
11,71
Kur įsigyti:

Aprašymas

Apžvelgiame "Max Factor" makiažo praimerį "Facefinity All Day Primer". Produktas sulygina odos paviršių ir paruošia odą makiažo pagrindui. Taip pat jis suteikia odai matinį efektą ir turi apsaugą nuo UV (SPF 20). Kaip ir įprasta tokiems produktams, jo sudėties pagrindą sudaro silikonai, tačiau yra ir ženklus talko bei drėkinančio propileno glikolio kiekis. Sudėtyje esantys absorbentai sugers odos išskiriamus riebalus ir neleis makiažui "nubėgti". Produkto konsistencija gan skysta, spalva - balkšva, tačiau ji išsisklaido užtepus priemonę ant odos. Interneto apžvalgose minima, jog šis praimeris "draugauja" ne su visomis kreminėmis pudromis. Gali būti, jog tirštesnės konsistencijos pudra ant šio praimerio atrodys nenatūraliai. Sudėtyje randame ne tik silikonų, kurie veidą padengs švelnia plėvele ir išlygins raukšleles bei kitus odos nelygumus, tačiau ir vidutinio saugumo UV filtrų bei nesaugių konservantų. Deja, produktas gali kimšti poras, erzinti ir sausinti odą, sukelti alergiją ar kontaktinį dermatitą. Jį reiktų rekomenduoti nelinkusios į aknę, nejautrios ir nealergiškos odos savininkėms - tačiau kam odą, kuri neturi didelių problemų, slėpti po kelių makiažo priemonių sluoksniu? Siūlyčiau šį produktą naudoti ne kasdien, o ypatingoms progoms, kuomet tikrai reikia tobulos odos įspūdžio (atkreipiu dėmesį - įspūdžio), priderinto prie tobulos aprangos bei išmonės. Dažnai pernelyg daug dėmesio skiriant pirmajam, paskutinysis dėmuo paprasčiausiai pamirštamas.

Ingredientai

ingredientai
5
gali kimšti poras
4
gali erzinti odą
3
gali sukelti alergiją
17 / 8 / 2
poveikis sveikatai
Rodyti visus ingredientus

Maxfactor Facefinity All Day Primer SPF 20 atsiliepimai


 1. Ar pirktų vėl? Ne
  Privalumai:
  -
  Trūkumai:
  Sausina, netolygiai pasiskirsto, sunkios tekstūros

  Nesąmonė gryna. Labai sunkiai tepasi, netolygiai, o dar ir kaina kokia.... Niekam nerekomenduoju.


 2. Ar pirktų vėl? Ne
  Privalumai:
  Nėra.
  Trūkumai:
  Sudėtis, kvapas, netolygiai pasidengia ir nemaskuoja, o dar labiau išryškina tas vietas kur oda yra sausesnė ar šerpetoja.

  Nepatarčiau naudoti turinčioms mišrią ar sausą odą.


 3. Ar pirktų vėl? Ne
  Privalumai:
  puiku naudoti, puiki bonkute ir dozavimas
  Trūkumai:
  oda tampa raudona, nieko nemaskuoja nieko nepaslepia kaiptik sakyciau isryskina, kaina

 4. Ar pirktų vėl? Taip
  Privalumai:
  Pakuotė, tekstūra, efektas
  Trūkumai:
  Kaina, kiekis, kemša poras.

  Super priemonė. Aš turiu labai riebia, blizgia oda, bet šios priemonės dėka ji tampa tobula ir paslepia nemalonų blizgesį. Padaro odą matinę. Makiažas laikosi tikrai kur kas ilgiau ir atrodo, kaip ką tik padarytas.