• "BOBBI BROWN" KOMPAKTINĖ PUDRA: Sheer Finish

  Parašyta: 2015 vasario 27 d.

  Informacija

  Privalumai:
  lengva, šilkinė tekstūra, didelis atspalvių pasirinkimas, vitaminas E, saugūs konservantai, nekimš porų, neturėtų erzinti odos ar sukelti alergijos
  Trūkumai:
  kaina, vienas dažiklis gali erzinti odą bei vienas galimas alergenas
  Gamintojas:
  Produktas:
  Bobbi Brown Sheer Finish Pressed Powder
  Tipas:
  kompaktinė pudra
  Odos tipas:
  Normali oda
  Mišri oda
  Riebi oda
  Vidutinė kaina:
  40,26

  Aprašymas

  Apžvelgiame JAV gamintojo "Bobbi Brown" kompaktinę pudrą "Sheer Finish". Ši pudra turi labai švelnią, lengvą, šilkinę tekstūrą ir yra skirta makiažo užbaigimui.
  Ji lygiai padengs, gražiai suvienodins veido spalvą, tačiau didelių odos netobulumų neužmaskuos. Maloniai nuteikia ganėtinai platus spalvinis pasirinkimas - yra 10 atspalvių, deja, 3 ar 4 tamsiausieji netiks baltaveidėms lietuvaitėms ir greičiausiai yra orientuoti į tamsiaodes ar gerokai "pasiskrudinusias" moteriškes.
  Produkto sudėtis, lyginant su panašiomis kitų gamintojų dekoratyvinės kosmetikos priemonėmis, ganėtinai "žalia" - be nesaugių ingredientų ar žalingų konservantų. Be to, priemonėje yra vitamino E. Kimšti porų ar erzinti odos ši pudra neturėtų (nors yra vienas potencialus alergenas vitaminas E bei vienas odą galimai erzinantis dažiklis, tačiau jų kiekiai produkte yra nedideli).
  Riebios odos savininkėms pudra gali būti ir kiek per lengva, o silikonų plėvelė gali šiek tiek provokuoti didesnį odos riebalavimąsi, tačiau teoriškai tai pasakyti ganėtinai sunku. Tam reikia išbandyti produktą savo kailiu (šiuo atveju - savo oda), geriausia - prieš jį įsigijant (netingint pavaikščioti su pudra ilgesnį laiką ir sugrįžti į parduotuvę kitą dieną).

  Ingredientai

  ingredientai
  2
  gali kimšti poras
  2
  gali erzinti odą
  1
  gali sukelti alergiją
  16 / 4
  poveikis sveikatai
  Rodyti visus ingredientus