"GUERLAIN" BRONZATAS: Terracotta Light Sheer Bronzing Powder

Vaida La Parašyta: 2015 vasario 21 d.

Informacija

Privalumai:
tiks makiažo užbaigimui, lygiai padengs odą, nepaliks oranžinio atspalvio
Trūkumai:
nesaugi, dirginanti sudėtis, kimš poras, netiks probleminei ir jautriai odai, trūksta naudingų ingredientų, kaina
Gamintojas:
Produktas:
Guerlain Terracotta Light Sheer Bronzing Powder
Tipas:
bronzatas
Odos tipas:
Normali oda
Vidutinė kaina:
45,56
Kur įsigyti:

Aprašymas

Apžvelgiame "Guerlain" bronzatą "Terracotta Light Sheer Bronzing Powder". Priemonę galima rinktis iš keturių atspalvių: du iš jų yra šviesesni (blondinėms) ir kiti du tamsesni (brunetėms). Nors gamintojas atspalvius skirsto pagal plaukų spalvą, tačiau veido kosmetiką visgi reikėtų rinktis pagal veido spalvą, kuri turbūt ne visada priklauso nuo plaukų spalvos. Bronzatas puikiai tiks makiažo užbaigimui paryškinti skruostams, lygiai padengs odą, suteiks žvilgesį ir nepaliks oranžinio atspalvio. Tačiau priemonės sudėtis nedžiugina. Ji kimš poras, todėl netiks probleminei odai. Nepatariu naudoti ir jautriai odai, nes sudėtyje gausu alergenų ir dirgiklių. Bronzate yra keletas odai naudingų ingredientų (vitamino E, alantoino, hialurono rūgšties), tačiau brangioje priemonėje tokių ingredientų turėtų būti daugiau, o alergenų ir nesaugių medžiagų mažiau arba nebūti visai.

Ingredientai

ingredientai
6
gali kimšti poras
9
gali erzinti odą
12
gali sukelti alergiją
23 / 10 / 5
poveikis sveikatai
Rodyti visus ingredientus

Guerlain Terracotta Light Sheer Bronzing Powder atsiliepimai


 1. Ar pirktų vėl? Taip
  Privalumai:
  Priemonė labai skalsi, užtenka labai ilgam, skaistina odą, ilgai išlieka and odos ir gražiai, lygiai ją padengia, malonaus kvapo, patogi pakuotė.
  Trūkumai:
  Nebent kaina

  Tikrai pirksiu dar kartą, priemonės užtenka tris kartus ilgiau nei pvz. Lancome ar Inglot skaistalų. Nors kaina ir didoka, bet paskaičiavus, kad priemonė bus naudojama gerokai ilgiau nei kitos, tai ją pirkti tikrai apsimoka. Naudoju kiekvieną dieną ir jokių trūkumų nepastebėjau, mano odos nedirgina. Naudoju kartu su MAC skysta ir MAC kompaktine skinfinish pudromis.