"BIODERMA" KREMAS KŪDIKIAMS: Atoderm Preventive

Vaida La Parašyta: 2015 vasario 09 d.

Informacija

Privalumai:
drėkins, maitins, minkštins odą, atkurs odos barjerą
Trūkumai:
yra nesaugių, dirginančių ingredientų
Gamintojas:
Produktas:
Bioderma Atoderm Preventive
Tipas:
kremas kūdikiams
Odos tipas:
Jautri oda
Sausa oda
Vidutinė kaina:
10,80

Aprašymas

Apžvelgiame "Bioderma" kremą kūdikiams "Atoderm Preventive". Sudėtyje yra keli natūraliai į odos sudėtį įeinantys lipidai: keramidai, sfingozinas ir cholesterolis, kurie atkurs odos lipidinį barjerą. Mineralinis aliejus kūdikių kosmetikoje pripažįstamas kaip nedirginanti, nealergizuojanti, turinti gydomųjų savybių bei odą minkštinanti priemonė. Be viso to, dar yra saulėgrąžų ir rapsų aliejų, kurie prisidės prie odos drėkinimo. Taigi priemonė tikrai gerai atliks savo funkciją – drėkins, maitins ir minkštins kūdikių odą. Tačiau kai kurios kitos kremo sudedamosios dalys kelia abejonių. Natrio hidroksidas, kvepalai ar naudingas, bet didelėmis dozėmis dirginti galintis vitaminas E gali erzinti jautrią kūdikių odą. Priemonėje suaugusiųjų odai tokią sudėtį būtų galima pateisinti, bet šiuo atveju nelabai, nes  kūdikių kosmetikoje dirginančių ingredientų neturėtų būti visai.

Ingredientai

ingredientai
2
gali kimšti poras
3
gali erzinti odą
1
gali sukelti alergiją
23 / 5
poveikis sveikatai
Rodyti visus ingredientus

Bioderma Atoderm Preventive atsiliepimai


 1. Ar pirktų vėl? Taip
  Privalumai:
  Puikiai drėkina žiemą, padeda nuo išsausėjusios odos ir per daug neblizga veidas po jo, greit įsigeria
  Trūkumai:
  Kartais trūksta drėkinimo labai šerpetojančiam veidui, tad tepu su aliejum nakčiai, bet drėgmę išlaiko

  Naudoju jau antrą pakuotę, tik ši - dvigubai didesnė, tikrai vertas dėmesio kremas ir galiu drąsiai naudot, nes nuo jo tikrai neberia kaip nuo kitų, nepanašu, jog ir poros būtų užkištos, nes spuogų nepadaugėjo.


 2. Ar pirktų vėl? Taip
  Privalumai:
  Padeda nuo atopinio dermatito
  Trūkumai:
  Neradau

  Puiki priemonė nuo atopinio dermatito užuomazgų. Dar geriau veikė tokia pat priemonė, tik "intensiv". Iš ties, nors rašo, kad leliukams ir ne pati geriausia sudėtis- man buvo geriausiai veikianti priemonė, sumažinusi kūdikio atopinį dermatitą.


 3. Ar pirktų vėl? Taip
  Privalumai:
  Drėkina, maitina, puiki tekstūra, lengvai pasiskirsto ir įsigeria.
  Trūkumai:
  jokių

  Nuostabus atradimas! Šį kremą tikrai pirksiu dar ne kartą. Puikiai tinka ir tuomet, kai keliaujate ir galima pasiimti tik vieną kremą - su šiuo tepdavau viską pradedant veidu ir baigiant pirštų galiukais, rezultatai puikūs. Tiesa, naudojau tik sau, jokių kūdikių netepiau :)