• "THE ORDINARY" SERUMAS: Salicylic Acid 2% Solution

  Alba Karolina Parašyta: 2018 liepos 26 d.

  Informacija

  Privalumai:
  dezinfekuoja, veikia priešuždegimiškai, valo poras, prieinama kaina
  Trūkumai:
  nemaloni tekstūra, gali sausinti ir dirginti
  Gamintojas:
  Produktas:
  The Ordinary Salicylic Acid 2% Solution
  Odos tipas:
  Riebi oda
  Problematiška oda
  Vidutinė kaina:
  4,75
  Kur įsigyti:

  Aprašymas

  Skaitytojų pageidavimu apžvelgiame "The Ordinary" salicilo rūgšties tirpalą - "Salicylic Acid 2% Solution". Dar vienas produktas - aktualus, reikalingas, prieinamas, bet neišbaigtas. Turime 2 proc. salicilo rūgštį, kuri pasižymi keratolitinėmis, priešuždegiminėmis savybėmis, dezinfekuoja, taigi puikiai tinka problematiškos odos poreikiams: tiek vienkartinių spuogų gydymui, tiek ilgalaikei prevencijai, tiek porų valymui. Tačiau šio produkto tekstūra labai keista - skysta kaip vanduo, putoja, limpa. Problema tame, kad kai kuriems žmonėms, sprendžiant iš atsiliepimų internete, hamamelio vanduo, putodaris ir plėvėdaris dirgina odą. Kita vertus nereiktų pamiršti, kad rūgštys, o ypač BHA irgi yra dirginanti ir sausinanti, tad odą prie jos reikia pratinti po truputį. Nors, mano manymu, produkto formulė neišbaigta, kita vertus - veiksminga, saugi ir nebrangi. 

  Ingredientai

  ingredientai
  0
  gali kimšti poras
  2
  gali erzinti odą
  0
  gali sukelti alergiją
  12 / 2
  poveikis sveikatai
  Rodyti visus ingredientus

  The Ordinary Salicylic Acid 2% Solution atsiliepimai


  1. Ar pirktų vėl? Taip
   Privalumai:
   Realus poveikis
   Trūkumai:
   Reikia sluoksniuoti su kitais produktais, ir nepersistengti

   Naudoju vakarais ir tik konkrečiose vietose, arba patepu jeigu kyla spuogas, ir jau po kelių savaičių naudojimo matau rezultatus. Viso veido odai nenaudoju, man atrodo pernelyg stipri priemonė


  2. Ar pirktų vėl? Taip
   Privalumai:
   Kaina, poveikis
   Trūkumai:
   Nėra

   Kelis metus kovojau su spuogeliais ant kaktos. Išbandžiau daugybę produktų, tačiau tik ši priemonė man patėjo jų atsikratyti. Jau po kelių savaičių mano spuogeliai pradėjo nykti, o po dviejų menesių visiškai išnyko. Nors mano oda sausa, nepastebėjau jokio sausinančio poveikio. Nuostabus produktas, rekomenduoju.


  3. Ar pirktų vėl? Ne
   Privalumai:
   Kaina - kitokių privalumų nesugalvoju
   Trūkumai:
   Ilgainiui labai išdžiovina

   Aš kadangi esu didelių porų ir inkštirų karalienė, tai vos pamatau priemonę su salicilu, iš karto labai daug pradedu iš jos tikėtis. Man nesvetimas buvo susižavėjimas The Ordinary (jau praėjo), labai daug tikėjausi ir iš šios priemonės, bet ji tiesiog stipriai iki pleiskanojimo išdžiovino odą. Dabar naudoju stipresnes BHA koncentracijas, ir man atrodo, kad vienintelis būdas savo rutinoje turėti salicilą, kad šis neišdžiovintų veido, yra jį palaikyti trumpai ir nuplauti. Šiuo metu naudoju 8% koncentraciją, kurią ant veido laikau apie 5-6 min., po to neutralizuoju ir nuplaunu - toks variantas mano inkštirams tinkamas, nes po truputį juos valo ir neišsausina odos. The Ordinary salicilas tiktų gal nebent kam nors, pas ką inkštirai silpni ir beveik nematomi, bet vistiek neįsivaizduoju, kieno oda atlaikytų pastovų naudojimą.


  4. Ar pirktų vėl? Ne
   Privalumai:
   Nera
   Trūkumai:
   Sausina odą, dirgina, nepadeda įveikti spuogų

   Atrodo,kad ši priemonė netinka odai, linkusiai i spuogelius, nes tik dar labiau dirgina spuogus ir neuzkerta kelio nauju atsiradimui.