• “COLLISTAR” SERUMAS: Sublime Black Precious Serum

  Alba Karolina Parašyta: 2017 lapkričio 02 d.

  Informacija

  Privalumai:
  drėkina, maitina, suteikia švelnuma, sudėtyje yra niacino ir kitų antioksidantų
  Trūkumai:
  gali dirginti, šiek tiek kimšti poras, didoka kaina
  Gamintojas:
  Produktas:
  Collistar Sublime Black Precious Serum
  Vidutinė kaina:
  61,51
  Kur įsigyti:

  Aprašymas

  Skaitytojų pageidavimu apžvelgiame "Collistar" serumą - "Sublime Black Precious Serum". Juodas produktas atrodo tikrai neįprastai. Pasak gamintojų, serumas "aktyvuoja jaunystę: regeneruoja, atstato ir detoksikuoja". Kai kitą kartą pamatysite kosmetikos produkto aprašyme žodelį "detoksikuoja", tik prisiminkite, kad joks produktas to negali padaryti, nes mūsų oda nebūna toksiška. Taip, ji būna sudirgusi, paraudusi, poros gali būti užsikimšę, atsiradę spuogelių, tačiau to priežastys ne toksinai, o kur kas tikroviškesnės, pavyzdžiui, hormoniniai pokyčiai. Serumo sudėtyje nieko itin stebinančio - pagrindą sudaro silikono, minkštiklių ir silikonų mišinys, tarp ingredientų yra antioksidantų, vertingo B3 formos niacino ir kaip uoga ant pyragaičio pirkėjų fantazijai sužadinti - juodosios orchidėjos ekstrakto. Tiesa, sunku pasakyti, ką gero jis suteikia odai. Priemonėje netrūksta erzinančių kvapiklių, kurie netinka jautriai odai. Kokio realiai poveikio galima tikėtis? Oda bus sudrėkinta, lengvai pamaitinta, švelni (nuo slikonų plėvelės). Sudėtyje esantis niacinas naudojant ilgesnį laiką pasižymi odos atsinaujinimą skatinančiomis savybėmis, stiprina odos apsaugines funkcijas, suvienodina odos toną. Tiesa, tam reikalinga bent 3-4 proc. koncentracija, tačiau apie tai jokių žinių gamintojas nepateikia. Šiek tiek apie koncentraciją galime spėti iš ingrediento vietos sudėtyje - arti kvepalų, o tai reikštų, kad kiekis mažokas. 

  Ingredientai

  ingredientai
  4
  gali kimšti poras
  9
  gali erzinti odą
  10
  gali sukelti alergiją
  27 / 10 / 3
  poveikis sveikatai
  Rodyti visus ingredientus

  Collistar Sublime Black Precious Serum atsiliepimai


  1. Ar pirktų vėl? Taip
   Privalumai:
   Labai švelni oda, panaudojus ilgesnį laiką matau kaip oda atsigauna
   Trūkumai:
   Kaina tikrai ne maža

   Man tai nuostabi priemonė. Mano odai tai tikras lobis. Ida tampa švelni ir skaisti. Panaudojus ilgesnį laiką odos būklė pastebimai pagerėja. Perku nebe pirmą kartą. Manęs jis tikrai nenuvylė


  2. Ar pirktų vėl? Ne
   Privalumai:
   Oda tampa švelni
   Trūkumai:
   Kvapikliai, spalva, lipšnumas

   Turėjau tik mėginuką, bet ir jo užteko, kad suprasčiau jog šios prekės ir dar už tokią kainą tikrai nepirkčiau. Kvapas skanus, tačiau visi suprantame kad kuo daugiau papildomų kvapiklių tuo priemonė yra nesaugesnė. Didžiausias minusas dėl spalvos, ji kaip ir turi išnykti, tačiau iš tiesų tai nelabai išnyksta, pabrėžia visus turimus trūkumus, ypač poros tampa dar juodesnės, o tepant pudrą pirštai lieka juodi.