"NOREVA" KREMAS PLEISKANOJANČIAI ODAI: Sebodiane DS Micro

Alba Karolina Parašyta: 2015 gegužės 07 d.

Informacija

Privalumai:
didelis kiekis niacinamido, kuris gydo, ramina, šviesina odą ir skatina jos atsinaujinimą, priemonė maitina ir drėkina odą, neerzina odos, neturėtų kimšti porų
Trūkumai:
nesaugūs ingredientai
Gamintojas:
Produktas:
Noreva Sebodiane DS Sebum-Regulating Micro-Emulsion
Tipas:
gydomasis kremas
Odos tipas:
Jautri oda
Sausa oda
Vidutinė kaina:
12,96
Kur įsigyti:

Aprašymas

Skaitytojos pageidavimu apžvelgiame pleiskanojančią odą gydančią emulsiją - "DS Sebum-Regulating Micro-Emulsion". Ši priemonė skirta gydyti pleiskanotą odą, kuri dažniausiai pasireiškia pleiskanų luobu ties plaukų linija, kartais ir aplink antakius. Kremo poveikis paremtas vitamino B3 gydančiomis savybėmis. Tai veiksminga medžiaga, gydanti uždegimus, šviesinanti odą ir skatinanti jos atsinaujinimą. Ingredientų sąraše yra reikalingų minkštiklių, dėkiklių, sudėtis nedirginanti ir nekemšanti porų. Priemonės trūkumas - keli nesaugūs ingredientai, kurių geriau netepti ant pažeistos odos, tad kremo nenaudokite, jei yra žaizdelių. Kai kurie pardavėjai šią priemonę reklamuoja, kaip "riebalų išsiskyrimą reguliuojantį" kremą, bet gamintojas kremą skiria pleiskanojančiai odai ir tokiai jis geriausiai tiks. Priemonė sudarys matinę plėvelę, bet sudėtyje nėra sebumą  sugeriančių absorbentų. Niacinamidas gali šiek tiek reguliuoti odos riebalų gamybą, bet ne kontroliuoti, tad riebumo kremas nesumažins.

Ingredientai

ingredientai
3
gali kimšti poras
2
gali erzinti odą
0
gali sukelti alergiją
22 / 4
poveikis sveikatai
Rodyti visus ingredientus

Noreva Sebodiane DS Sebum-Regulating Micro-Emulsion atsiliepimai


 1. Ar pirktų vėl? Taip
  Privalumai:
  Bekvapis, gera konsistencija, patogi pakuotė
  Trūkumai:
  Nepastebėjau

  Dermatologė rekomendavo šią emulsiją dėl dermatito, tai buvo viena iš tų priemonių, kuri man tikrai padėjo pažeistose vietose nuimti niežulį, paraudimus. Visiškai jokio erzinančio kvapo neturinti emulsija, atradimas nr. 1, kurį naudosiu ir toliau. Rekomenduoju išbandyti ir tos pačios serijos šampūną, jis tai pat pranoko kitus naudotus - pvz. biodermą, tad siūlau išbandyti ir Norevos šampūną Sebodiane DS.


 2. Ar pirktų vėl? Ne
  Privalumai:
  Kažkokių pliusų nepastebėjau
  Trūkumai:
  Visiškai negydė seborėjinio dermatito. Kaina

  Išrašė dermatologė, kai oda buvo baisiai sudirgusi, pleiskanojo, odą tempė, o pasitepus betkuo-degino. Kremas negelbėjo nė kiek, kartais, taip pat degino. Pleiskanojimas nesiliovė, pasitepus vis norėjosi dar tepti, nes vis tempdavo odą, nepastebėjau raminančio poveikio. Žodžiu, išmečiau pinigus į balą.


 3. Ar pirktų vėl? Taip
  Privalumai:
  nuima pleiskanojima
  Trūkumai:
  kvapas. net ne kvapas, o smarve. ar jis taip turi smirdeti? laaabai astrus kvapas net nosi riecia.

  Man idomu ar cia yra normalu toks kvapas :)


 4. Ar pirktų vėl? Taip
  Privalumai:
  Greitai nuramina net stipriai užpuolusį seborėjinį dermatitą. Visiškai nekemša porų, neriebina!
  Trūkumai:
  Nėra

  Jei tik pradeda rausti ar niežėti, patepus visiškai nurimsta per dieną, kartais per dvi. Rekomenduoju tiems, kurie turi šią bėdą.