"AVENE" DRĖKINAMASIS KREMAS: Hydrance Optimale Light

Bora Bora Parašyta: 2015 balandžio 13 d.

Informacija

Privalumai:
atkuria lipidinį sluoksnį, minkština, drėkina, kondicionuoja odą, veikia priešuždegimiškai, yra antioksidantų, maža alergijos tikimybė
Trūkumai:
gali nežymiai dirginti odą, nesaugus konservantas, trūksta įdomesnių odai naudingų ingredientų, nereikalingi kvepalai, kaina
Kitos savybės:
mišriai odai ("T" zonose) gali būti sunkokas, ypač šiltuoju metų laiku; labiau tikrų normaliai-į sausumą linkusiai odai
Gamintojas:
Produktas:
Avene Hydrance Optimale Light Hydrating Cream
Tipas:
drėkinamasis kremas
Odos tipas:
Normali oda
Mišri oda
Vidutinė kaina:
20,59

Aprašymas

Apžvelgiame "Avene" drėkinamąjį kremą normaliai ir mišriai veido odai "Hydrance Optimale Light Hydrating Cream". Kremo sudėtis ganėtinai švelni, tačiau neįspūdinga. Priemonė minkštins, drėkins, kondicionuos odą. Sudėtyje yra didelis kiekis "taikiai nuteikiančių" dekano/oktano trigliceridų bei dygminų aliejaus. Šios medžiagos padeda atstatyti natūralų odos lipidinį barjerą, todėl yra tinkamos sausos odos priežiūrai (nors, kaip minėta, kremas skirtas normaliai/mišriai). Produkte yra antioksidantų (vienas jų - tas pats dygminų aliejus), tačiau kitų įdomesnių odai vertingų ingredientų rasime nebent tik sąrašo pabaigoje (pvz., lecitinas, natrio chondrointinsulfatas). Apskritai kremo sudėtis palyginti "žalia", išskyrus pasirinktą vieną nesaugų (fenoksietanolis) bei du vidutiniškai saugius konservantus bei kvepalus. Kremas alergizuoti neturėtų (tik vienas potencialus alergenas), tačiau yra nedidelė odos dirginimo tikimybė. Nors yra trys silpni komedogenai, mano manymu, priemonė porų neužkimš. Kremo konsistencija nėra lengva, taigi vasarai galbūt būtų net per sunki normaliai odai (tiktų naudoti nebent vakare, lepinant odą po dienos saulėtame paplūdimyje). Manau, jog šis produktas būtų neblogas pasirinkimas normaliai ir labiau į sausumą linkusiai odai, mišriai odai jis gali būti per sunkus, ypač "T" zonose.  

Ingredientai

ingredientai
3
gali kimšti poras
5
gali erzinti odą
1
gali sukelti alergiją
18 / 4 / 1
poveikis sveikatai
Rodyti visus ingredientus

Avene Hydrance Optimale Light Hydrating Cream atsiliepimai


 1. Ar pirktų vėl? Ne
  Privalumai:
  Kremas puikiai įsigeria
  Trūkumai:
  Sunkiai tepasi, sunk ar visur priemonė pasiskirstė.

  Tikėjausi geresnio rezultato iš Avene.


 2. Ar pirktų vėl? Ne
  Privalumai:
  Sudrėkins visai dienai
  Trūkumai:
  Riebina odą

  Riebiai , mišriai odai netinkamas


 3. Ar pirktų vėl? Taip
  Privalumai:
  Drėkina, neerzina odos, ramina, gerai susigeria, neskatina riebalavimosi, lengvas
  Trūkumai:
  Kaina. Naudoju jau kelis metus iš eilės, per juos nuo maždaug 10-12eur pasidarė nuolatinė kaina 20eur :(

  Man >30m, oda mišri, vietomis riebi, bet tuo pačiu ir jautri, reikalaujanti drėkinimo, nes pradeda šerpetoti, ypač žiemą, jautriai reaguoja į poras kemšančias priemones. Šis kremas tobulas lengvas, nedirgina, drėkina, kartais atrodo ramina odą. Naudoju jau kelis metus, nors išbandžiau ir kitų gamintojų lengvus drėkinančius skirtus mišriai odai kremus (Vichy, Bioderma, Uriage ir kt.) bet dauguma tarsi palieka plėvelę, oda greit susiriebaluoja, erzinantis kvapas ir pan. o šis tarsi nieko nedaro, bet tuo pačiu jo nenaudojant iškart pasijaučia sausėjimas ir oda prašosi drėkinimo, tampa ne tokia elastinga.


 4. Ar pirktų vėl? Ne
  Privalumai:
  drekina
  Trūkumai:
  erzina

  visi ji liaupsina kiek girdejau, taciau man turint sausa, dirgloka veido oda jis "neprilipo", atidaviau draugei jai puikiai !


 5. Ar pirktų vėl? Taip
  Privalumai:
  Neblogai drekina.
  Trūkumai:
  Sunkiai pasiskirsto, t. y. labai neskalsus.

  KAINA VAITINEJE APIE 20 EUR, NE 15. Pataisykite.


 6. Ar pirktų vėl? Taip
  Privalumai:
  Gerai drėkina, aš jį naudojau vakare. Kaip vakarinį kremą. Nors mano oda yra mišri jis puikiai tiko. Gerai pamaitina ir drėkina odą. Kvapas man buvo neįgrasus taigi dar vienas pliusas. Antrą sykį nemanau kad pirkčiau, nes kažko super įspūdingo nedaro, kad pirkčiau vėl. Tiesiog paprastas geras kremas. O kaina mano manymu yra normali, nes žiemą jisai panaikina odos pleiskanojimą.
  Trūkumai:
  nėra

 7. Ar pirktų vėl? Taip
  Privalumai:
  Lengva tekstura, gerai drekina, nepalieka blizgesio.
  Trūkumai:
  Kaina, kvapas.