"KERASTASE" ŠAMPŪNAS: Resistance Bain Force Architecte

Alba Karolina Parašyta: 2013 lapkričio 01 d.

Informacija

Privalumai:
švariai išplaus plaukus, yra nedidelis kiekis ingredientų, kurie drėkina ir minkština plaukus
Trūkumai:
mažai plaukams naudingų ingredientų, bet gausu nesaugių sveikatai - aštrūs plovikliai, kvapikliai, pavojingi konservantai
Kitos savybės:
gerai nuplaukite šampūną nuo veido odos, nes gali kimšti poras ir sausinti, atsargiai naudoti jautriai ir alergiškai odai
Gamintojas:
Kategorija:
Produktas:
Kerastase Resistance Bain Force Architecte Shampoo
Tipas:
šampūnas
Plaukų tipas :
Sausi plaukų galiukai
Normalūs plaukai
Vidutinė kaina:
21,15
Kur įsigyti:

Aprašymas

Skaitytojos pageidavimu tyrinėjame "Kerastase" šampūną "Resistance Bain Force Architecte" (3-4 tipą). Kartais priemonių sudėties analizė primena detektyvą. Pavyzdžiui, šio šampūno atveju. Gamintojas tvirtina, kad jis naudoja veiksmingą "Ciment Cylane 3" kompleksą iš patentuoto "Intra Cylane", "Pro-Keratin" ir keramidų. Skamba daug žadančiai, bet sudėtyje tokio komplekso nėra. Nusprendžiau susisiekti su gamintoju ir paklausti, kurioje sudėties vietoje yra reklamuojami ingredientai. Sulaukiau "Kerastase" advokato (?!) atsakymo, kad jie yra ant pakuotės. Į kitus klausimus atsakymo nebesulaukiau. Atidžiai ištyrinėjusi sudėtį radau lašelį keramidų sudėties pabaigoje ir ingredientą, kuris galėtų būti "Intra Cylane", tiesa, jokio keratino nepavyko rasti. Kodėl tai turėtų rūpėti paprastam pirkėjui? Nes reklama ir sudėtis dažnai turi mažai ką bendro. Šis produktas brangus, bet pagrindiniai ingredientai yra labai paprasti. Antras ingredientas sudėtyje yra natrio laureto sulfatas, kuris sausina plaukus. Sudėtis nuo paprasto šampūno skiriasi tik tuo, kad už didelę kainą gaunate didelį  kiekį konservantų ir kvapiklių bei ingredientų, kurie gali erzinti odą ir sukelti alergiją. Skaitytojos pageidavimu, tyrinėsime ir kondicionierių, tad tikiuosi ten rasti daugiau plaukams vertingų ingredientų. Šiaip ar taip šampūnas yra tik šampūnas, jo paskirtis yra išplauti plaukus.

Ingredientai

ingredientai
3
gali kimšti poras
10
gali erzinti odą
13
gali sukelti alergiją
13 / 16 / 5
poveikis sveikatai
Rodyti visus ingredientus

Kerastase Resistance Bain Force Architecte Shampoo atsiliepimai


 1. Ar pirktų vėl? Taip
  Privalumai:
  Stiprina plaukus, greiciau auga
  Trūkumai:
  Greitai riebaluojasi plaukai

  Sampunas tikrai patiko, greitai pradejo augti plaukai, plauku galiukai puse metu nekirpus visai nepabalo. Siek tiek greiciau susiriebaluoja plaukai.


 2. Ar pirktų vėl? Ne
  Privalumai:
  maloniai kvepia
  Trūkumai:
  jokio poveikio

  Is tokiu prestiziniu priemoniu tikimasi daug, bet si neatliko jokio zadeto poveikio. Dar karta isitikinau, kad sampuno funkcija yra isplauti nesvarumus, tad nereikia laukti stebuklo, geriau investuoti i gera kauke ar kondicionieriu.


 3. Ar pirktų vėl? Ne
  Privalumai:
  Neradau
  Trūkumai:
  Jau po pirmo plovimo plaukai liko kaip šiaudai, šiurkštūs, nutriušę ir "sulipę", pats blogiausias šampūnas kokį esu naudojusi!