• "L'OCCITANE" STIPRINAMASIS PLAUKŲ ALIEJUS

  Alba Karolina Parašyta: 2014 gegužės 24 d.

  Informacija

  Privalumai:
  suteiks plaukams lygumo, švelnumo, švytėjimo, šiek tiek maitins plauką
  Trūkumai:
  gausu silikonų, gali erzinti skalpo odą, didelė kaina, aštrūs kvapikliai
  Kitos savybės:
  nenaudokite šaknims ir venkite kontakto su oda, nes kai kurie aliejai gali dirginti, veikti fotoksiškai ir citotoksiškai, geriausiai tinka išsišakojusiems plaukų galiukams
  Gamintojas:
  Produktas:
  L'Occitane Aromachologie Repairing Oil
  Tipas:
  plaukų aliejus
  Plaukų tipas :
  Pažeisti plaukai
  Vidutinė kaina:
  24,50

  Aprašymas

  Skaitytojos pageidavimu apžvelgiame "L'occitane" stiprinamąjį plaukų aliejų. Tai silikonų ir natūralių aliejų mišinys. Toks derinys suteikia gražų dekoratyvinį efektą - plaukai atrodo lygesni, švelnesni ir sveikesni. Tačiau kur kas natūraliau ir sveikiau plaukams naudoti natūralius aliejus, atradus tinkamą kiekį galima išgauti ir puikų dekoratyvinį efektą. Aliejai, sumaišyti su silikonais, sukimba į plėvelę, kuri padengia plauką. Tai suteikia gražų efektą, plaukai atrodo šiek tiek storesni ir sveikesni, aliejai kažkiek gydo ir plauką, bet taip pat apsunkina ir neleidžia kitoms naudingoms medžiagoms patekti į plauką. Silikonų plėvelę gerai nuplauna aštrūs plovikliai, todėl naudodami silikonines priemones, būsite nuo jų priklausomi. Tokios priemonės tinka, jei jūsų plaukai yra sveiki ir naudojate jas tik galiukams, taip pat nekasdieniniam naudojimui. Tačiau nusilpusiems ir pažeistiems plaukams kasdienei priežiūrai geriau naudoti natūralius aliejus.

  Ingredientai

  ingredientai
  6
  gali kimšti poras
  9
  gali erzinti odą
  7
  gali sukelti alergiją
  9 / 10 / 1
  poveikis sveikatai
  Rodyti visus ingredientus

  L'Occitane Aromachologie Repairing Oil atsiliepimai


  1. Ar pirktų vėl? Ne
   Privalumai:
   Nestiprus kvapas
   Trūkumai:
   Riebalina plaukus

   Nežinau, kaip tai įmanoma, bet šis aliejus tuo pat metu riebalina plaukus ir nenuima sausumo jausmo. Mano plaukai po panaudojimo vis dar "elektrinosi" ir tuo pačiu atrodė riebaluoti. Vienintelis teigiamas dalykas - malonus nestiprus aliejaus kvapas.


  2. Ar pirktų vėl? Ne
   Privalumai:
   Neradau
   Trūkumai:
   Riebalina plaukus

   Labai nepatiko, kad ir kokį kiekį užsitepdavau ant plaukų, jis vistiek riebalindavo plaukus ir jie sulipdavo. Žvilgėjimo jokio nepastebėjau. Nei kaina, nei kokybė tinkama!