• "NATURTINT" PLAUKŲ DAŽAI: Hair Color

  Bora Bora Parašyta: 2015 balandžio 23 d.

  Informacija

  Privalumai:
  29 skirtingos spalvos
  Trūkumai:
  gausu nesaugių ingredientų, sausina plaukus, erzina odą, akis, toksiškas įkvėpus, gali sukelti alergiją, dažikliai toksiški ląsteliniu lygmeniu, gali sukelti vėžį
  Kitos savybės:
  etanolaminas toksiškas įkvėpus - naudoti gerai vėdinamose patalpose; prieš naudojant atlikti alergijos mėginį
  Gamintojas:
  Kategorija:
  Produktas:
  Naturtint Hair Color
  Tipas:
  plaukų dažai
  Vidutinė kaina:
  9,97

  Aprašymas

  Apžvelgiame "Naturtint" plaukų dažus (atkreipiu dėmesį, jog nagrinėjame tik dažų, o ne toje pačioje pakuotėje esančio fiksatoriaus, rišiklio ar šampūno sudėtį). Produkto aprašyme skelbiama, jog šie dažai kurti siekiant išvengti agresyvių komponentų - neįdėta amoniako, rezorcinolio, parabenų - tačiau pažvelgus į sudėtį paaiškėja, jog jie pakeisti ne ką švelnesnėmis medžiagomis. Reklama žada, jog dažuose yra tausojančių augalinių aliejų bei ekstraktų, tačiau bent jau pačiuose dažuose šių medžiagų yra vos lašelis. Priemonės sudėtis - "nedraugiška" nei plaukams, nei apskritai žmogaus organizmui. Joje gausu nesaugių, dirginančių, ląstelių pakitimus ar netgi vėžį galinčių sukelti ingredientų. Dažuose esantis alkoholis sausins plaukus ir galvos odą, daug ingredientų gali erzinti odą bei sukelti alergiją. Nors "Naturtint" siūlo 29 skirtingų spalvų pasirinkimą, siūlyčiau rinktis 30-ąją - savo natūralią arba bent jau kito gamintojo.

  Ingredientai

  ingredientai
  2
  gali kimšti poras
  9
  gali erzinti odą
  10
  gali sukelti alergiją
  5 / 9 / 5
  poveikis sveikatai
  Rodyti visus ingredientus

  Naturtint Hair Color atsiliepimai


  1. Ar pirktų vėl? Ne
   Privalumai:
   Nudažo žilus plaukus
   Trūkumai:
   Nemalonus kvapas

   Nesu niekam alergiška ir pirmą kartą nuo plaukų dažų ašarojo akys visą laiką kol jie buvo užtepti ant plaukų, bei dar keletą valandų ištrinkus galvą. O pirkau Livin parduotuvėje, rekomendavo kaip ekologiškus dažus :)


  2. Ar pirktų vėl? Taip
   Privalumai:
   puikiai nudažo
   Trūkumai:
   kaina, greit nusiplauna

   Superiniai dažai! Pakuotės išvaizda pasikeitusi jau seniai, komentarai seni, aš nesenai dažiau su jais (4.32) spalva. Superiniai plaukai. Minkšti, blizga, nesmida visiškai, konsistencija lyg želė - labai lengvai tepasi. Spalva patiko ypač, bet po dvejų savaičių jau šaknys pasiplovusios, galai vis dar kaip šviežiai nudažyti :) Kartosiu ir kartosiu, man patiko :)


  3. Ar pirktų vėl? Ne
   Privalumai:
   Labai patiko prie dažų Cc kremas
   Trūkumai:
   Žiaurus spalvos neatitikimas, sausina

  4. Ar pirktų vėl? Ne
   Privalumai:
   Lengva naudoti, uztenka vienos dėžutės ilgiems plaukams
   Trūkumai:
   Sausina, nepatinka nudažyti plaukų atspalvis

   Nors, gražus aprašymas Naturally Better With Ingredients of Natural Origin No Ammonia No Resorcinol No Parabens Long Lasting Gray Coverage Intense and Radiant Color Dermatologically Tested Visur išgirtas, todėl ir pirkau. Tačiau nebepirksiu, dėl čia surašytos apžvalgos. Labai džiaugiuosi tai sužinojusi. Plaukai apsausėję, tačiau švelnūs. Nes po dažymo, po šampūno, po kondicionierio , po kiekvieno reikia įpatingo skalavimo. Niežėjo žandai tose vietose kur lietėsi su dažais


  5. Ar pirktų vėl? Ne
   Privalumai:
   nesmirda, gerai nudazo
   Trūkumai:
   sausina plaukus. po dazymo plaukai lieka siurkstus

   Nudazo gerai, bet plaukai lieka siurkstus