"ELIZABETH ARDEN" GAIVINAMOJI KAUKĖ: Visible Difference

Parašyta: 2016 vasario 11 d.

Informacija

Privalumai:
veikia antibakteriškai, sutraukia poras, vitaminai, antioksidantai
Trūkumai:
didelis kiekis alkoholio sausina, dirgina, pažeidžia odą, pavojingi konservantai, potencialūs alergenai, kvapikliai, kaina
Kitos savybės:
atsargiai naudoti turint jautrią, sausą odą
Gamintojas:
Kategorija:
Produktas:
Elizabeth Arden Visible Difference Peel and Reveal Revitalizing Mask
Tipas:
veido kaukė
Odos tipas:
Normali oda
Vidutinė kaina:
39,00

Aprašymas

Skaitytojų pageidavimu apžvelgiame "Elizabeth Arden" veido kaukę - "Visible Difference Peel and Reveal", kuri žada gaivinti, lyginti odą ir suraukti poras. Pastarąjį pažadą priemonė tikrai įgyvendins, mat pagrindinis kaukės ingredientas po vandens yra denatūruotas alkoholis. Šios rūšies alkoholis pasižymi sutraukiamuoju poveikiu, veikia antibakteriškai ir tuo pačiu, ilgainiui pridaro įvairiausios žalos.

Kadangi alkoholio klausimas kosmetikoje sudėtingas, norisi jį trumpai aptarti. Toli gražu ne visi ingredientai, kurių pavadinime matome žodį "alcohol" turi prastą reputaciją. Tarkim riebieji alkoholiai arba ilgos grandinės alkoholiai tokie kaip cetilo alkoholis ne tik nekenkia, tačiau net suteikia naudos. Tuo tarpu trumpos grandinės alkoholiai tokie kaip denatūruotas alkoholis, etilo alkoholis,  izopropilo alkoholis ir kt. turi žalingą poveikį - sausina, pažeidžia odos apsaugines funkcijas, skatina odos senėjimo procesus.  Kas be ko, labai svarbi ir pati produkto formulė bei alkoholio koncentracija, tačiau tai jau atskira tema.

Šio produkto atveju, kaip minėta, naudojamas denatūruotas alkoholis ir sprendžiant iš to, jog tai antras ingredientas sudėtyje - jo kiekis didelis. Kadangi kaukėje netrūksta kondicionuojančių ekstraktų, jei oda nėra išskirtinai jautri, sausinančio ar dirginančio poveikio greičiausiai nesijaus, tačiau tai nereiškia, jog žala nėra daroma. Tik deja ilgalaikėje perspektyvoje gali būti sunku suvesti galus, jog prie prastos odos būklės prisidėjo metų metus naudojami kremai ir kaukės.

Kiti paminėjimo verti trūkumai - pavojingi konservantai, aštrūs kvapikliai, nemažas kiekis dirgiklių, potencialių alergenų. Naudokite atsargiai, jei oda jautri, problematiška, sausa.

Ingredientai

ingredientai
3
gali kimšti poras
12
gali erzinti odą
11
gali sukelti alergiją
15 / 11 / 3
poveikis sveikatai
Rodyti visus ingredientus