"AVENE" ŠVEIČIAMOJI VALOMOJI KAUKĖ

Živilė Ku Parašyta: 2016 vasario 01 d.

Informacija

Privalumai:
absorbuoja paviršinius nešvarumus ir riebalus, šveičia, skaistina odą
Trūkumai:
nesaugi sudėtis, gali erzinti odą, nepakankamai veiksmingai valo poras, kaina
Kitos savybės:
netinka laukiantis bei tuomet, jei oda pažeista
Gamintojas:
Produktas:
Avène Cleanance Mask Masque Gommage
Tipas:
veido kaukė

Aprašymas

Skaitytojų pageidavimu apžvelgiame Avène kaukę - "Cleanance". Priemonė žada atlikti bent kelias funkcijas - šveisti odą, ją valyti, sugerti riebalų perteklių ir šviesinti. Su tokiais pažadais galima sutikti. Kaukė sukurta molio pagrindu, kuris absorbuoja nešvarumus ir riebalus. Sudėtyje esanti AHA rūgštis šalina viršutinį epidermio sluoksnį, stimuliuojama naujų ląstelių gamybą bei tokiu būdu gerina odos struktūrą, ją lygina, šviesina. Tik BHA rūgšties, padedančios giliai valyti poras, galėtų būti kiek daugiau, mat dabar jos yra mažiau nei kvapiklių. Po naudojimo oda turėtų atrodyti švaresnė, lygesnė, švelnesnė, labiau matinė.

Kaip ir siūlo gamintojai, kaukė geriausiai tiks riebiai, problematiškai, beriamai odai. Atsargiai naudoti turėtų turintys jautrią, mat erzinančių elementų yra, o glikolio rūgštis retais atvejais gali sukelti ir alerginę reakciją. Taip pat primenu, jog rūgštinės priemonės didina odos jautrumą aplinkos poveikiui, tad po naudojimo nereikėtų ilgai būti saulėje, būtina naudoti SPF turintį kremą.  Priemonė nebloga, tačiau už tokią kainą norisi dar saugesnės sudėties bei kaip minėta didesnio kiekio salicilo rūgšties.

Ingredientai

ingredientai
1
gali kimšti poras
6
gali erzinti odą
4
gali sukelti alergiją
13 / 9
poveikis sveikatai
Rodyti visus ingredientus

Avène Cleanance Mask Masque Gommage atsiliepimai

 1. Avène Cleanance Mask Masque Gommage
  12.99€
  Pirkti

 2. Ar pirktų vėl? Taip
  Privalumai:
  Skaistina, šviesina odą, sugeria riebalus, panaudojus oda atrodo atsigavusi ir lygesnė
  Trūkumai:
  Kartais atrodo nenušveičia giliai kaip norėtųsi, nežinau nuo ko priklauso

  Naudoju jau kelis pastaruosius metus, man viena geresnių kaukių (oda mišri, T zona riebi, vietomis sausesnė ir jautri, nuolatos norisi drėkinimo, tad sunku išsirinkti priemones, kai kurios kaukės su moliu per daug išdžiovina, o ši kol kas tobulai veikia). Paprastai darausi vakare prieš miegą, dažnai jausmas, kad nebereikia kremo nakčiai, ryte atsikėlus oda atrodo pailsėjus, nuraminta, pamaitinta, šviesesnė, ne taip matosi dėmelės.