• "NEOSTRATA" SERUMAS: Bionic Face Serum PHA10

  Alba Karolina Parašyta: 2014 gegužės 15 d.

  Informacija

  Privalumai:
  drėkina, šviesina, švelniai eksfolijuoja odą, yra vitaminų ir antioksidantų, be pavojingų ingredientų
  Trūkumai:
  didoka kaina
  Kitos savybės:
  geriausiai tiks brandžios ir problematiškos odos priežiūrai, kaip ir prie visų tokio tipo priemonių, odą reikia pratinti po truputį, nenaudokite, jei oda labai jautri arba alergizuoja vitaminas A
  Gamintojas:
  Produktas:
  Neostrata Bionic face serum PHA10
  Tipas:
  serumas
  Odos tipas:
  Problematiška oda
  Brandi oda
  Vidutinė kaina:
  123,00
  Kur įsigyti:

  Aprašymas

  Šios savaitės atradimas - "Neostrata" bioninis veido serumas. Pastaruoju metu apžvelgiau ne vieną serumą, kuriam turėjau ne vieną pastabą, tad nusprendžiau paieškoti tokios priemonės, kurią galėčiau rekomenduoti. Šis serumas tinka visiems odos tipams, bet jei jis būtų pavadintas "jauninančiu" ar "kovojančiu su raukšlėmis", tai būtų pagrįstas teiginys. Kremų, kurie tiesiog lygina raukšles arba užkerta joms kelią paprasčiausiai nėra, bet keratolitinėmis savybėmis pasižyminčios priemonės padeda nuvalyti žuvusių odos ląstelių sluoksnį ir atidengia naują odą, taip panaikindamos mažas raukšleles ir sumažindamos didesnių gylį. Taip pat tokios priemonės šviesina odą, padeda nuo nedidelių randelių (pavyzdžiui, atsirandančių po spuogų) ar pigmentinių dėmių. Šiame "Neostrata" serume naudojama laktobiono rūgštis yra švelnesnė ir nedirginanti, skirtingai nei AHA rūgštys. Serumas drėkins odą, vitaminai ir antioksidantai stiprins ir saugos (atsargiai dėl vitamino A - jis nerekomenduojamas besilaukiančioms moterims). Kokie skirtumai tarp šio serumo ir, pavyzdžiui, vakar apžvelgto "Christina Laboratories FY Absolute Fix"? Aiški funkcija, matomas poveikis ir gerai subalansuota sudėtis. Nors ingredientų yra minimaliai, bet jie visi atlieka savo funkciją. "FY Absolute Fix" yra geresnių drėkiklių ir daugiau vitaminų, bet jų kiekiai per maži, kad būtų veiksmingi, o pagrindinės medžiagos yra mažai odai vertingi silikonai ar paprasti minkštikliai. Kartu su "Neostratos" serumu reiktų naudoti ir drėkinančią priemonę su SPF, šis serumas drėkinamojo kremo nepakeičia.

  Ingredientai

  ingredientai
  2
  gali kimšti poras
  3
  gali erzinti odą
  3
  gali sukelti alergiją
  9 / 4
  poveikis sveikatai
  Rodyti visus ingredientus

  Neostrata Bionic face serum PHA10 atsiliepimai


  1. Ar pirktų vėl? Taip
   Privalumai:
   atnaujina oda
   Trūkumai:

   Puslapyje, kuri jus siulote, kaina tikrai didele, as pirkau uz 45.95 eurus. https://neostrata.ie/product/bionic-serum/ Puslapis Airijoje, galima parsisiusti.


  2. Ar pirktų vėl? Taip
   Privalumai:
   Drėkina, skaistina, atnaujina oda
   Trūkumai:
   Lipni oda pasitepus

   Nėra pirkti Lietuvoje, siunčiausi internetu iškart kelias pakuotes. Nenuvylė.