"MOON COSMETICS" EKSFOLIANTAS: Active Exfoliator

Parašyta: 2023 vasario 02 d.

Informacija

Privalumai:
skaistina odą, valo poras, veikia prevenciškai prieš spuogelius, gerina odos tekstūrą, be kvepalų, sudėtyje gausu odai naudingų ingredientų
Trūkumai:
kaina
Kitos savybės:
geriausiai tinka mišriai ir riebiai odai, tačiau taip pat naudinga brandžiai ir pigmentuotai
Gamintojas:
Produktas:
Moon Cosmetics Active Exfoliator 10% Lactic Acid 2% Salicylic Acid
Odos tipas:
Mišri oda
Riebi oda
Problematiška oda
Brandi oda
Pigmentuota oda
Vidutinė kaina:
32,99
Kur įsigyti:

Aprašymas

Vytauto iš naujo lietuviško ženklo "Moon Cosmetics" pageidavimu apžvelgiame eksfoliantą "Active Exfoliator". Šis eksfoliantas išskirtinis naudojamu deriniu: derinamos BHA ir AHA rūgštys bei naudojamos veiksmingos jų koncentracijos. Panašių produktų galima rasti, bet jie nėra dažni. Gamintojai dažnai atskiria BHA ir AHA rūgštis į atskirus produktus, motyvuodami sudirgimo rizika (reiktų paminėti, kad parduoti atskirus produktus taip pat ir pelningiau). Tačiau kosmetikoje viskas priklauso nuo koncentracijų ir drąsos, pasikliaunant tyrimais, didinti priemonių veiksmingumą, ieškant geriausio balanso tarp poveikio ir tolerancijos. 2 proc. salicilo rūgštis puikiai įsiskverbia į poras ir tirpdo kamedonus, taip prevenciškai veikdamas prieš spuogelius ir inkštirus, ji taip pat pasižymi priešuždegiminėmis bei skaistinančiomis savybėmis. Pieno rūgštis veiksmingai veikia odos paviršių, ją skaistina ir gerina tekstūrą. Labai patinka ir naudojami pagalbiniai ingredientai - gausu drėkinančių medžiagų, rasime ir raminantį antioksidantą beta gliukaną. Sudėtyje nėra kvepalų ar stiprių odos dirgiklių (išskyrus natrio hidroksidą, bet jis reikalingas eksfoliante, kad būtų galima išgauti reikiamą priemonės pH). Vienintelis trūkumas, kurį galiu įžvegti yra priemonės kaina. Ji gana aukšta eksfoliantams, tačiau jei iki šiol naudojote du - vieną su AHA rūgštimi, kitą su BHA, dabar galite pakeisti dvi priemones į vieną ir kaina neatrodys tokia "besikandžiojanti". Kaip ir naudojant visas rūgštines priemones, pratinkite odą po truputį, saulėtomis dienomis nepamirškite naudoti apsaugos nuo saulės.

Jei pasitikite mumis ir norite, kad jūsų gaminamą ar parduodamą produktą apžvelgtume, pageidaukite apžvalgos mūsų "Contribee" paskyroje. Gero įvertinimo negalime garantuoti, bet nuoširdžią ir sudėtimi paremtą apžvalgą - taip. 

Ingredientai

ingredientai
0
gali kimšti poras
2
gali erzinti odą
0
gali sukelti alergiją
16 / 2
poveikis sveikatai
Rodyti visus ingredientus