"NIOD" SERUMAS: Copper Amino Isolate Serum 2:1

Kotty Parašyta: 2019 rugsėjo 07 d.

Informacija

Privalumai:
gerina odos būklę, kovoja su raukšlėmis, elastingumo praradimu, dehidratacija, lygina odos reljefą, intensyviai drėkina, skatina oods regeneraciją
Trūkumai:
nepatogus naudojimas, kaina
Kitos savybės:
labiausiai tiks brandžiai, netolygiai, vystančiai odai
Gamintojas:
Produktas:
"NIOD" Copper Amino Isolate Serum 2:1
Tipas:
veido serumas
Odos tipas:
Sausa oda
Brandi oda
Pigmentuota oda
Vidutinė kaina:
45,60

Aprašymas

Skaitytojų pageidavimu apžvelgiame DECIEM kompanijos linijos "NIOD" serumų duetą. Duetas susideda iš aktyvatoriaus ir koncentrato. Kosmetikos DNR yra suvesta aktyvatoriaus sudėtis, kadangi jis atlieka kaip serumo funkciją, o koncentrato sudėtį apžvelgsiu čia, komentaruose, nes ji trumpesnė ir paprastesnė. Taigi, šios dvi priemonės labiausiai tiks sausai, suglebusiai, vystančiai ir brandžiai odai, nes visą sudėties pagrindą sudaro įvairiausi peptidai. Šie peptidai intensyviai skatina odos atsinaujinimą, lygina odos tekstūrą, skatina kolageno sintezę, tačiau tai daro saugiai, nejautrindami odos, nesukeldami nemalonių pojūčių (kaip pvz. retinolis). Tik verta paminėti, jog norimas efektas vis dėlto nėra matomas iškart, tikrai reikia laiko ir net kelių kursų. Taip pat, yra mažos molekulinės masės hialurono rūgšties, kuri intensyviai drėkina odą, mažina sausumo raukšleles ir vizualiai putlina odą. Glikogenas ir kitos drėkinamosios medžiagos užtikrina ingredientų stabilumą, be to aprūpina odą drėgme, skaistina ir padeda peptidams skverbtis į gilesnius odos sluoksnius. Aktyvatoriuje nėra jokių dirginamųjų medžiagų, sudėtis ganėtinai švari, tik randame fenoksietanolį, bet jo kiekis labai nedidelis, tad problemų pridaryti neturėtų (nebent turite alergiją kuriam nors ingredientui). Šnekant apie aktyvatorių. Jis susideda tik iš 5 ingredientų, vienas iš jų aktyvusis ir pagrindinis, todėl apie jį ir pašnekėsiu. Copper gluconate - vario gliukonatas taip pat yra viena efektyviausių medžiagų kovojant su senėjimo požymiais. Varis gerina odos regeneraciją ir gyjimą, skatina angiogenezę (naujų kraujagyslių formavimasis), ko pasekoje oda gauna daugiau deguonies ir maisto medžiagų. Vario gliukonatas stimuliuoja dermoje esančių fibroblastų veiklą (fibroblastai atsakingi už elastino, kolageno ir kitų medžiagų gamybą), todėl gerina odos elastingumą, stangrumą ir mažina raukšleles. Be to, ši medžiaga pasižymi antioksidacinėmis ir antimikrobinėmis savybėmis. Tad trumpai tariant šios abi priemonės veikia ląsteliniame lygmenyje ir kaip ir minėjau ankščiau, norimas rezultatas matosi kur kas vėliau, todėl reikia kantrybės ir nefaktas, kad užteks tik šio vieno dueto. Mano nuomone, tai yra vertas dėmesio ir kainos rinkinys, kuris labiausiai tiks brandžiai, elastingumą ir gyvybingumą praradusiai, vystančiai odai. Sudėtys saugios, nesukelia odos erzinimo, nekemša porų; jos veikia saugiai, todėl tinka visiems odos tipams, net ir jautriaodėms.

KONCENTRATO SUDĖTIS:

Aqua (Water) (vanduo), Copper Gluconate (aktyvi medžiaga, tiesiogiai veikia senėjimo požymius), Isoceteth-20 (tirpiklis, emulsiklis), Phenoxyethanol (konservantas), Chlorphenesin (konservantas)

Ingredientai

ingredientai
0
gali kimšti poras
1
gali erzinti odą
1
gali sukelti alergiją
19 / 1
poveikis sveikatai
Rodyti visus ingredientus

"NIOD" Copper Amino Isolate Serum 2:1 atsiliepimai


  1. Ar pirktų vėl? Taip
    Privalumai:
    Pagerėjo odos būklė
    Trūkumai:
    Kaina