"NUXE" LŪPŲ BALZAMAS: Ultra-Nourishing Lip Balm

Vaida La Parašyta: 2015 balandžio 07 d.

Informacija

Privalumai:
drėkins, minkštins ir maitins lūpas, nemažai naudingų ingredientų
Trūkumai:
kimš poras aplink lūpas, gausu dirginančių medžiagų, skaidri pakuotė, nesaugus UV filtras
Gamintojas:
Kategorija:
Produktas:
Nuxe Ultra-Nourishing Lip Balm
Tipas:
lūpų balzamas
Vidutinė kaina:
11,90
Kur įsigyti:

Aprašymas

Apžvelgiame "Nuxe" lūpų balzamą "Ultra-Nourishing Lip Balm". Priemonėje gausu ingredientų, galinčių pagelbėti suskirdusiai ir sausėti linkusiai lūpų odai. Tai bičių vaškas, taukmedžio sviestas, augaliniai aliejai ir kiti. Šie ingredientai drėkins ir minkštins lūpas. Tačiau nemaža dalis ingredientų kimš poras, todėl nuo to "kentės" aplink lūpas esanti oda. Be to, sudėtyje gausu alergizuoti galinčių ingredientų (citrinų aliejaus, kvepalų, medaus, medetkų ekstrakto ir kitų), tačiau šia priemone tepamas nedidelis odos plotas, joje nėra nesaugių konservantų, dauguma dirginti galinčių medžiagų yra natūralios kilmės, todėl tokią sudėtį dar galima pateisinti ir priemonę galima naudoti išvardintiems ingredientams nealergiškiems žmonėms. Blogas gamintojo pasirinkimas yra permatomo stiklo pakuotė, pro kurią prasiskverbusi šviesa panaikins naudingas vitamino E savybes. Būtent dėl tokios pakuotės sudėtyje papildomai reikalingas sveikatai pavojingas UV filtras.

Ingredientai

ingredientai
8
gali kimšti poras
7
gali erzinti odą
10
gali sukelti alergiją
14 / 8 / 1
poveikis sveikatai
Rodyti visus ingredientus

Nuxe Ultra-Nourishing Lip Balm atsiliepimai


 1. Ar pirktų vėl? Taip
  Privalumai:
  malonus, greitai įsigeria, ilgalaikis efektas
  Trūkumai:
  nėra

  Nerealus produktas, mano lūpos labai suskirdusios, pirmą kartą gyvenime atradau tokį gerą produktą lūpoms. Čia vienas iš tų holy grail produktų. Be to, nepalieka baltų nuosėdų lūpų kampučiuose, skalsus. Rezultatas juntamas iškart.


 2. Ar pirktų vėl? Taip
  Privalumai:
  Kvapas, efektyvumas
  Trūkumai:
  Netobula sudėtis

  Naudoju jau antrą indelį ir pirmą kartą net ir šaltuoju sezonu nekankino sausos ir suskeldėjusios lūpos. Man priemonė tikrai tiko ir patiko, tenka dalintis ir su vyru :)