"HOLIKA HOLIKA" KREMAS NUO SAULĖS: Aloe Soothing Essence Waterproof Sun Cream SPF50+

Alba Karolina Parašyta: 2023 sausio 28 d.

Informacija

Privalumai:
aukšta apsauga nuo UV spindulių, nepalika balto šydo, sudėtyje gausu skaistinančio niacinamido, lengva padengti, nekemša porų, tinka visiems odos tipams
Trūkumai:
trūksta raminančių ingredientų, kad būtų jaučiamas raminantis poveikis
Gamintojas:
Kategorija:
Produktas:
Holika Holika Aloe Soothing Essence Waterproof Sun Cream SPF50+
Odos tipas:
Visų tipų oda
Vidutinė kaina:
20,95
Kur įsigyti:

Aprašymas

Skaitytojos Aušros pageidavimu apžvelgiame "Holika Holika" kremą nuo saulės "Aloe Soothing Essence Waterproof Sun Cream SPF50+". Gamintojas žada, kad priemonė ne tik saugo nuo UVA ir UVB spindulių, bet ir drėkina bei ramina odą. Pažiūrėkime, ką galime pasakyti apie priemonę, sprendžiant iš ingredientų sąrašo. Naudojami sintetiniai UV filtrai, bet pagal turimus duomenis yra saugūs odai ir sveikatai. Privalumas - jie lengvai pasiskirsto ant odos ir nepalieka balto šydo. Naudojamas UV filtrų derinys turėtų užtikrinti apsaugą tiek nuo UVA, tiek UVB tipo saulės spindulių. Nors kremas ir atsparus vandeniui, išsimaudžius ir nusišluosčius kremą reikia tepti iš naujo. Sudėtyje yra gana didelis kiekis niacinamido, kuris skaistina odą, pasižymi priešuždegiminėmis savybės ir netgi kovoja su raukšlelėmis. Sudėtyje yra drėkiklių, minkštiklių, ir nedidelis kiekis augalinių ekstraktų, keramidų (mažiau nei kvepalų). Alijošiaus kiekis nedidelis ir raminančių ingredientų trūksta, kad būtų galima tikėtis raminančio odai poveikio. Taip pat yra kvepalų, kas gali netikti itin jautriai odai.

Ingredientai

ingredientai
3
gali kimšti poras
4
gali erzinti odą
1
gali sukelti alergiją
40 / 2
poveikis sveikatai
Rodyti visus ingredientus

Holika Holika Aloe Soothing Essence Waterproof Sun Cream SPF50+ atsiliepimai


 1. Ar pirktų vėl? Taip
  Privalumai:
  Patiko konsistencija, labiau primena gelį nei veido kremą. Kaina gera, nemaža pakuotė.
  Trūkumai:
  Išlieka blizgesys. Pasitepus veidą, pamirštu ir jei pasitrinu akis, iškart ašaroja akys (man taip su visais kremais nuo saulės)

  Gera apsauga nuo saulės, tačiau neapsieinu be veido kremo, nes nelabai drėkina veidą. Iš pradžių atrodo, kad yra baltas atspalvis, tačiau tik kol "įsigeria". Blizgesys išlieka.