• "FABERLIC" BALZAMAS: Bio Kislorod

  Alba Karolina Parašyta: 2014 kovo 05 d.

  Informacija

  Privalumai:
  arginininas skatina odos atsinaujinimą, kremas drėkina odą, nekemša porų
  Trūkumai:
  nepagrįsti pažadai, aštrūs kvapikliai, gausu konservantų
  Kitos savybės:
  atsargiai naudoti alergiškiems žmonėms
  Gamintojas:
  Kategorija:
  Produktas:
  Faberlic Bio Kislorod Oxygen Balm
  Tipas:
  drėkinamasis gelis
  Odos tipas:
  Normali oda
  Vidutinė kaina:
  7,69
  Kur įsigyti:

  Aprašymas

  Skaitytojos pageidavimu apžvelgiame "Faberlic" balzamą veido odai "Bio Kislorod". Norėčiau atkreipti dėmesį, kad deguonis yra gudri rinkodaros dalis, kuri neturi nieko bendro su faktais. Gamintojų puslapyje rašoma: "Prisotina odos ląsteles deguonimi, suaktyvina kolageno sintezę, stiprina kraujagyslių sieneles, atkuria mikrocirkuliaciją." Tiesa ta, kad žmogus deguonį, kurio gausu ore, naudoja išskirtinai kvėpavimui. Odai deguonis papildomas nėra naudingas, jis siejamas su laisvųjų radikalų poveikių, todėl kremuose naudojami antioksidantai (anti-oksidantai). Idėja, kad deguonis naudingas odai, iškėlė JAV diabeto asociacija, kuri 1993 metais išsiaiškino, kad neuropatijos pacientams būdingoms didelėms ir sunkiai gyjančioms žaizdoms baltieji kraujo kūneliai sunaudoja 20 kartų daugiau deguonies. Mokslininkai nustatė, kad pacientų gijimą gali paskatinti įkvėptas deguonis, o ne deguonis aplinkoje, kremuose ir pan. Kas slepiasi "Faberlic" kremo indelyje? Paprastas glicerinas, vertingas, žaizdų gijimą skatinantis antioksidantas arigininas, nemažai konservantų ir aštrūs kvapikliai.

  Ingredientai

  ingredientai
  0
  gali kimšti poras
  3
  gali erzinti odą
  6
  gali sukelti alergiją
  15 / 6 / 2
  poveikis sveikatai
  Rodyti visus ingredientus

  Faberlic Bio Kislorod Oxygen Balm atsiliepimai


  1. Ar pirktų vėl? Ne
   Privalumai:
   Veidui nebanziau, bet jei nekemsa poru tada gerai
   Trūkumai:
   dirgina pazeista oda

   Ponia Kristina, o kiek jus nusimanote odoje ir jos funkcijose? Gal esate kokia mokslininke? Ar tik tiek kiek Faberlic atstovai jums 'uzprogramavo'? :) Papasakokite, beje, placiau apie Novaftem, kas tai per zveris, nes paklausus Faberlic konsultantu, jie patys nelabai zino. Ir butu faina, jei prie privalumu parasytumete kaip butent JUMS pagelbejo sis kremas, o ne gamintojo pateikta teksta ant pakuotes:) Pirkau si krema specialiai pazeistai odai, rezultatu jokiu, oda tik dar labiau dirgino.


  2. Ar pirktų vėl? Taip
   Privalumai:
   atlieka savo funkcija
   Trūkumai:
   nedaro nieko ipatingo

   paprastas kremas yra geresniu


  3. Ar pirktų vėl? Taip
   Privalumai:
   Skatina kolageno ir elastino sintezę, stabdo priešlaikinį odos senėjimą. Greitina smulkių odos pažeidimų gijimą, ramina, slopina sudirginimus, niežėjimą. Stiprina kraujagyslių sieneles. Preparatas padeda greitai užgyti trauminiams odos pažeidimams, greitina pooperacinių randų gijimą. Balzamas nėra vaistas (todėl maloniau jį naudoti ekstremaliose situacijose – jokio pašalinio poveikio). Ir t.t...
   Trūkumai:
   Nėra

   Nesutinku su Karolinos Albos komentaru. Reikia truputį daugiau žinoti apie odą ir jos funkcijas. Kremuose nėra deguonies yra deguonies transporto priemonė Novaftem O₂™ . Taigi, reikia tiksliai žinoti kas tai yra. Šią priemonę naudoju 12 metų, aš ir žmonės iš mano aplinkos turime daug įvairiausių rezultatų. Beje, teigiamų. Šią priemonę rekomenduoju turėti namuose, vaistinėlėje. Balzamas Novaftem O₂™, užpatentuotas. 2005m. įtrauktas į šimtmečio atradimų sąrašą.


  4. Ar pirktų vėl? Taip
   Privalumai:
   nuostabus pagrindas prieš kremą, kaukę, kaip drėkinamoji priemonė
   Trūkumai:
   -