"FABERLIC" BALZAMAS: Bio Kislorod

Alba Karolina Parašyta: 2014 kovo 05 d.

Informacija

Privalumai:
arginininas skatina odos atsinaujinimą, kremas drėkina odą, nekemša porų
Trūkumai:
nepagrįsti pažadai, aštrūs kvapikliai, gausu konservantų
Kitos savybės:
atsargiai naudoti alergiškiems žmonėms
Gamintojas:
Kategorija:
Produktas:
Faberlic Bio Kislorod Oxygen Balm
Tipas:
drėkinamasis gelis
Odos tipas:
Normali oda
Vidutinė kaina:
7,69
Kur įsigyti:

Aprašymas

Skaitytojos pageidavimu apžvelgiame "Faberlic" balzamą veido odai "Bio Kislorod". Norėčiau atkreipti dėmesį, kad deguonis yra gudri rinkodaros dalis, kuri neturi nieko bendro su faktais. Gamintojų puslapyje rašoma: "Prisotina odos ląsteles deguonimi, suaktyvina kolageno sintezę, stiprina kraujagyslių sieneles, atkuria mikrocirkuliaciją." Tiesa ta, kad žmogus deguonį, kurio gausu ore, naudoja išskirtinai kvėpavimui. Odai deguonis papildomas nėra naudingas, jis siejamas su laisvųjų radikalų poveikių, todėl kremuose naudojami antioksidantai (anti-oksidantai). Idėja, kad deguonis naudingas odai, iškėlė JAV diabeto asociacija, kuri 1993 metais išsiaiškino, kad neuropatijos pacientams būdingoms didelėms ir sunkiai gyjančioms žaizdoms baltieji kraujo kūneliai sunaudoja 20 kartų daugiau deguonies. Mokslininkai nustatė, kad pacientų gijimą gali paskatinti įkvėptas deguonis, o ne deguonis aplinkoje, kremuose ir pan. Kas slepiasi "Faberlic" kremo indelyje? Paprastas glicerinas, vertingas, žaizdų gijimą skatinantis antioksidantas arigininas, nemažai konservantų ir aštrūs kvapikliai.

Ingredientai

ingredientai
0
gali kimšti poras
3
gali erzinti odą
6
gali sukelti alergiją
15 / 6 / 2
poveikis sveikatai
Rodyti visus ingredientus

Faberlic Bio Kislorod Oxygen Balm atsiliepimai


 1. Ar pirktų vėl? Ne
  Privalumai:
  Veidui nebanziau, bet jei nekemsa poru tada gerai
  Trūkumai:
  dirgina pazeista oda

  Ponia Kristina, o kiek jus nusimanote odoje ir jos funkcijose? Gal esate kokia mokslininke? Ar tik tiek kiek Faberlic atstovai jums 'uzprogramavo'? :) Papasakokite, beje, placiau apie Novaftem, kas tai per zveris, nes paklausus Faberlic konsultantu, jie patys nelabai zino. Ir butu faina, jei prie privalumu parasytumete kaip butent JUMS pagelbejo sis kremas, o ne gamintojo pateikta teksta ant pakuotes:) Pirkau si krema specialiai pazeistai odai, rezultatu jokiu, oda tik dar labiau dirgino.


 2. Ar pirktų vėl? Taip
  Privalumai:
  atlieka savo funkcija
  Trūkumai:
  nedaro nieko ipatingo

  paprastas kremas yra geresniu


 3. Ar pirktų vėl? Taip
  Privalumai:
  Skatina kolageno ir elastino sintezę, stabdo priešlaikinį odos senėjimą. Greitina smulkių odos pažeidimų gijimą, ramina, slopina sudirginimus, niežėjimą. Stiprina kraujagyslių sieneles. Preparatas padeda greitai užgyti trauminiams odos pažeidimams, greitina pooperacinių randų gijimą. Balzamas nėra vaistas (todėl maloniau jį naudoti ekstremaliose situacijose – jokio pašalinio poveikio). Ir t.t...
  Trūkumai:
  Nėra

  Nesutinku su Karolinos Albos komentaru. Reikia truputį daugiau žinoti apie odą ir jos funkcijas. Kremuose nėra deguonies yra deguonies transporto priemonė Novaftem O₂™ . Taigi, reikia tiksliai žinoti kas tai yra. Šią priemonę naudoju 12 metų, aš ir žmonės iš mano aplinkos turime daug įvairiausių rezultatų. Beje, teigiamų. Šią priemonę rekomenduoju turėti namuose, vaistinėlėje. Balzamas Novaftem O₂™, užpatentuotas. 2005m. įtrauktas į šimtmečio atradimų sąrašą.


 4. Ar pirktų vėl? Taip
  Privalumai:
  nuostabus pagrindas prieš kremą, kaukę, kaip drėkinamoji priemonė
  Trūkumai:
  -