• BLOGas

  NUOBODŽIOS NAUJIENOS IŠ KOSMETIKOS FRONTO

  6

  Ir kodėl man reikia pradėti nuo negatyvo? Juk viskas taip gražu, puiku ir nuostabu! Kosmetikos pasirinkimas kiekvieną dieną didėja, kokybė – gerėja, o jei norite kažko egzotiško, Kalvarijų turgus visada jūsų paslaugoms. Bet ar tikrai? Atidžiau patyrinėjus parduotuvių lentynas ir makiažo tendencijas, matyti, jog nieko toookio įspūdingo ten nėra.

  Kaip čia taip, paklausite? Juk pilna smagių dalykėlių! Tik spėk pinigėlius krapštyti! Va, vakar nusipirkau putų formos kvepalus (nesvarbu, kad siaubingai nepatogu jais kvepintis, bet žiauriai stiliova), skystą makiažo pagrindą iškeičiau į lazdeles ir kempines, atliekančias 100 ir dar vieną funkciją, o apie antakius geriau patylėsiu! Vis atsiranda kažkas išskirtinio šių plaukelių priežiūrai! Būtent. Dalykėliai smagūs, bet ar jie iš esmės ką nors keičia? Nelabai... Kaip kvepėjome bijūnais, rožėmis ir vanile, taip ir kvepėsime. O ir pudra iš kempinės dingsta tris kartus greičiau nei iš buteliuko. Juodoji magija. Ne kitaip.

  The same shit vyksta ir su makiažo tendencijomis. Nuobodu bei tris šimtus kartų bandyta. Kai eilinį kartą skaitai apie tamsių spalvų akių šešėlių grįžimą rudenį, pasijunti kaip toje scenoje iš filmo „Ir velnias dėvi Pradą“: Florals? For spring? Groundbreaking. Galbūt kažkiek džiuginti galėtų violetiniai bei juodi lūpų dažai, bet, prisipažinkime, kaip dažnai jais galėsime dažytis? Ofiso planktonas nelabai supras šitą išsidirbinėjimą, o vyras atsisakys bučiuoti angliakasio lūpas. Norite kažko praktiškesnio? Visi uogų atspalviai jūsų paslaugoms!

  Kas lieka iš naujienų? Tikriausiai švytėjimo suteikiančių priemonių tepimas ant skruostikaulių, nosyčių ir po antakiais. Kitaip žinomas kaip strobingas – „karščiausia“ makiažo tendencija, reklamuota jau prieš gerą pusmetį. Bet jei iki šiol neišmokote kontūruoti veido taip, kad neliktų rudų dryžių (lyg prie tigro uodegos... Rrrrr!), ši mada jums patiks. Ypač jei nemiegojimą labiau vertinate nei miegojimą.

  Blizgėti šį sezoną iš tiesų madinga. Viskas, ką iki šiol naudojote kalėdinių dovanų ir eglučių puošimui, dabar keliauja ant veido. Blizgučiai padės padidinti akis, susikurti įspūdingas strazdanas, paslėpti ataugusias plaukų šaknis ar nusipiešti ant lūpų ką nors mielo. Ir nebandykite išsisukti su blizgiuose ar losjonuose kūnui randamais pakaitalais. Imkit blizgesį (kaip ir gyvenimą) drąsiai bei su kaupu!

  (Atskirai nepasakosiu apie raudonas lūpas ir juodą akių kontūrą. Klasika lieka klasika. Ieškokite geriausių priemonių, kad nereikėtų verkti, jog lūpų dažai puošia dantis, o apvedimas atsidūrė skruostų srityje.)

  Dar viena nepraktiška tendencija – figūrinis makiažas. Paaiškinsiu: piešiame linijas ir kvadratus aplink akis. Kuo ryškiau, tuo geriau. O jeigu spintoje kur nors užsiliko tinklinės pėdkelnes, jas panaudokite grotelių motyvui ant akių voko sukurti. Ekstremalu? Bet madinga (nors kai ryte vėluoji darbą, nes visą naktį žiūrėjai Strange Things, tapymai ant veido baigiasi ties violetinių paakių maskavimu skubos tvarka ir sauso šampūno vonios).

  Kaip gi be antakių? Pamirškite tuos pabaisiškus drugelių vikšrus ant veido! Jei jau išdrįsite pasirodyti be blakstienų tušo (kažkokia hipsteriška tendencija, kurios negaliu paaiškinti), tai ir antakiams leiskite pailsėti. Natūraliai (!) paryškinti bei maniakiškai sušiaušti antakiai – viskas, ko jums reikia. Atskleiskite savo valiūkišką pusę! :) Kaip išgauti tokį efektą ir neatrodyti lyg septintą dešimtį skaičiuojantis, šiek tiek patvirkęs, šiek tiek rasistas giminaitis, per Kalėdas užmiegantis baltos mišrainės lėkštėje? No idea...

  Ir paskutinis dalykas, kuris neišvengiamai mus ištiks artimiausiu metu – šveitiklių su plastikinėmis mikro dalelėmis dingimas iš parduotuvių lentynų. Man tai yra ypač skaudi tema, nes vos spėjau atrasti TOBULAI nuo įaugančių kojų plaukų saugančią priemonę ir jos nebeliko (sad, sad, sad). Taip, gamtai nuo to geriau, bet man liūdniau. Dabar teliko tik druska, cukrus, abrikosų kauliukai, molis, anglis... Labai menkas pasirinkimas.

  Tai tokios nenaujoviškos naujienos iš tendencijų fronto. Kad nebūtų visai liūdna, palieku jums sąrašiuką dalykų, kuriuos galėsite patyrinėti namų sąlygomis (žinoma, jei turite internetą. Not funny...):

  pažastų balinimas;

  baking'as arba kepimas ant veido;

  vyriško losjono po skutimosi naudojimas vietoje makiažo bazės;

  100 veido kaukės sluoksnių.

  Tiesiog Google it!  :)

  app.Komentarai

  1. Šaunus straipsniukas. Humoro jausmas labai artimas manajam. O visi tie spinduliuojantys optimizmu ir visada viskuo patenkinti man - mažų mažiausiai įtartini...
  2. Ačiū už teigiamus ir neigiamus komentarus! Deja, nei vaikų, nei ofise užtrunkančio vyro neturiu... Lieka tik obuolių pyragas, bet ir jo išsikepti nemoku. :) Ir kaip man dabar gyventi? Pasitelkiant sveiką ironiją, lūpdažius ir blizgučius! Kuo daugiau, tuo geriau! Linkėjimai! P.s. ir nestumkit ant mano gelbėjimosi ratų... Jiems labai skaudu, kad visuomenė jų nepriima tokių, kokie yra. :(
  3. p. Vilma, straipsnio autorė tik sutirštino spalvas. Jos jumoro jausmas puikus.
  4. Kažkokia moteriškė, kurią užgriuvo 100 darbų, vyro negrįžimas vakarais iš ofiso, išsidirbinėjantys ir neklausantys vaikai ir rudeniška depresija, kai supranti, kad šiltais vakarais nuo obuolių pyrago didėja gelbėjimosi ratai ties pilvu. Ir aišku tokie besipiktinantys žmonės dar kitus kaltina, kad jie nespindi nuo pozityvumo :D Žodžiu, apgailėtinas straipsnis. Jei nerandi nieko sau, tai nereik kaltint viso pasaulio.
  5. Tiesiog žaviuosiu jūsų rašymo stiliumi! ;)

  Labai laukiame jūsų komentarų!


  Jūsų el.pašto adresas nebus viešinamas.