• "MISSHA" MAKIAŽO PAGRINDAS: M B. B. Boomer

  Ineta Farfara Parašyta: 2019 balandžio 25 d.

  Informacija

  Privalumai:
  padeda makiažui ilgiau išlikti, yra odai naudingų ingredientų, nekemša porų
  Trūkumai:
  keletas nesaugių ingredientų
  Gamintojas:
  Produktas:
  MISSHA M BB Boomer makiažo bazė
  Tipas:
  makiažo pagrindas
  Odos tipas:
  Visų tipų oda
  Vidutinė kaina:
  17,00
  Kur įsigyti:

  Aprašymas

  Skaitytojų pageidavimu apžvelgiame „Missha“ makiažo bazę „M B.B. Boomer“. Ši bazė padės ilgiau išsilaikyti makiažui, užpildydama odos nelygumus: smulkias raukšleles, randelius ir poras, todėl oda atrodys lygesnė ir gražesnė. Džiugu, jog priemonėje yra odai naudingų ingredientų, kaip glicerino, niacinamido, pasižyminčio priešuždegiminės savybėmis, gerinančio odos elastingumą ir tekstūrą. Bazė neleis odai išsausėti, dėl joje esančių augalinių ekstraktų ir aliejų (moringų aliejaus, chrizantemos žiedų, vaistinių jazminaičių ekstraktų), pentileno glikolio bei lašelio skvaleno. Nors gamintojas į priemonę įdėjo ingredientų, sugeriančių riebalus, priemonė gali netikti riebios odos savininkėms, nes jų kiekis yra labai mažas, tad poveikis bus minimalus, o priemonės pagrindą sudarantys silikonai gali tik paskatinti odos riebalavimąsi. Gaila, tačiau neišvengta pavojingo konservanto ir kvapiklių.

  Ingredientai

  ingredientai
  3
  gali kimšti poras
  4
  gali erzinti odą
  3
  gali sukelti alergiją
  31 / 4 / 1
  poveikis sveikatai
  Rodyti visus ingredientus

  MISSHA M BB Boomer makiažo bazė atsiliepimai


  1. Ar pirktų vėl? Ne
   Privalumai:
   lengvas švytėjimas atrodo natūraliai,neapsunkina.
   Trūkumai:
   bet jis turi rožinį atspalvį tad labiau tiktų tik toms,kurių oda savaime turi raudonio, ant "šiltos" gelsvos odos atrodo nekaip

   labai norėjau pamėgti šį pagrindą ir jis nėra kažkuo blogas, tačiau rausvas atspalvis tiesiog yra skirtas tik specifinėms naudotojoms.


  2. Ar pirktų vėl? Taip
   Privalumai:
   Tiko mano odai
   Trūkumai:
   nežinau kodėl rašau trūkumų laukelyje, bet oda švyti

   Įdomus produktas , tas švytėjimas padaro odą kaip aksominę, žmonės atkreipia dėmesį, tačiau nėr labai erzinančiai matomas. Manau pirksiu dar, nors jis nėr labai didelis stebuklas, bet man tinka, neapsunkina ir puikiai galiu su juos išbūti visą diena. Nekemša porų.