"MISSHA" MAKIAŽO PAGRINDAS: M B. B. Boomer

Ineta Farfara Parašyta: 2019 balandžio 25 d.

Informacija

Privalumai:
padeda makiažui ilgiau išlikti, yra odai naudingų ingredientų, nekemša porų
Trūkumai:
keletas nesaugių ingredientų
Gamintojas:
Produktas:
MISSHA M BB Boomer makiažo bazė
Tipas:
makiažo pagrindas
Odos tipas:
Visų tipų oda
Vidutinė kaina:
17,00
Kur įsigyti:

Aprašymas

Skaitytojų pageidavimu apžvelgiame „Missha“ makiažo bazę „M B.B. Boomer“. Ši bazė padės ilgiau išsilaikyti makiažui, užpildydama odos nelygumus: smulkias raukšleles, randelius ir poras, todėl oda atrodys lygesnė ir gražesnė. Džiugu, jog priemonėje yra odai naudingų ingredientų, kaip glicerino, niacinamido, pasižyminčio priešuždegiminės savybėmis, gerinančio odos elastingumą ir tekstūrą. Bazė neleis odai išsausėti, dėl joje esančių augalinių ekstraktų ir aliejų (moringų aliejaus, chrizantemos žiedų, vaistinių jazminaičių ekstraktų), pentileno glikolio bei lašelio skvaleno. Nors gamintojas į priemonę įdėjo ingredientų, sugeriančių riebalus, priemonė gali netikti riebios odos savininkėms, nes jų kiekis yra labai mažas, tad poveikis bus minimalus, o priemonės pagrindą sudarantys silikonai gali tik paskatinti odos riebalavimąsi. Gaila, tačiau neišvengta pavojingo konservanto ir kvapiklių.

Ingredientai

ingredientai
4
gali kimšti poras
4
gali erzinti odą
3
gali sukelti alergiją
31 / 4 / 1
poveikis sveikatai
Rodyti visus ingredientus

MISSHA M BB Boomer makiažo bazė atsiliepimai


 1. Ar pirktų vėl? Ne
  Privalumai:
  lengvas švytėjimas atrodo natūraliai,neapsunkina.
  Trūkumai:
  bet jis turi rožinį atspalvį tad labiau tiktų tik toms,kurių oda savaime turi raudonio, ant "šiltos" gelsvos odos atrodo nekaip

  labai norėjau pamėgti šį pagrindą ir jis nėra kažkuo blogas, tačiau rausvas atspalvis tiesiog yra skirtas tik specifinėms naudotojoms.


 2. Ar pirktų vėl? Taip
  Privalumai:
  Tiko mano odai
  Trūkumai:
  nežinau kodėl rašau trūkumų laukelyje, bet oda švyti

  Įdomus produktas , tas švytėjimas padaro odą kaip aksominę, žmonės atkreipia dėmesį, tačiau nėr labai erzinančiai matomas. Manau pirksiu dar, nors jis nėr labai didelis stebuklas, bet man tinka, neapsunkina ir puikiai galiu su juos išbūti visą diena. Nekemša porų.