"MAYBELLINE" MAKIAŽO PAGRINDAS: Dream Velvet Soft Matte

Živilė Ku Parašyta: 2016 sausio 24 d.

Informacija

Privalumai:
palyginus saugi sudėtis, nedirgina, nekemša porų, nėra kvapiklių, šiek tiek drėkina, kaina, higieniška pakuotė
Trūkumai:
nesaugus konservantas, lengvai praleidžia blizgesį
Kitos savybės:
geriausiai tiks normaliam odos tipui, turėtų tikti ir jautriam; nerekomenduočiau riebiai ar sausai
Gamintojas:
Kategorija:
Produktas:
Maybelline Dream Velvet Soft Matte Hydrating Foundation
Tipas:
kreminė pudra
Odos tipas:
Jautri oda
Normali oda
Vidutinė kaina:
7,49
Kur įsigyti:

Aprašymas

Skaitytojų pageidavimu apžvelgiame "Maybelline" kreminę pudrą "Dream Velvet". Tai labai tirštos formulės makiažo pagrindas, kuris patiks mėgstančioms vidutinį-pilną dengimą ir matinį efektą. Priemonėje yra glicerino, lašelis hialurono rūgšties, todėl kaip ir teigia "Maybelline", šiek tiek drėkins. Be to, neturėtų kimšti porų ar dirginti net ir jautrios odos. Sprendžiant vien iš sudėties, tai neblogas makiažo pagrindas, kuris geriausiai tiks turint normalų odos tipą. Didžiausias trūkumas - nemažas kiekis nesaugaus konservanto.

Internete dalinamasi, jog ant mišrios/riebios odos priemonė ilgai neišlieka ir lengvai praleidžia blizgesį. Taip yra todėl, jog sudėtyje nėra riebalų perteklių sugeriančių absorbentų. Pudra greičiausiai netiks ir turinčioms sausą tipą, mat gali išryškinti sausesnes, šerpetojančias vietas.

Ingredientai

ingredientai
1
gali kimšti poras
1
gali erzinti odą
1
gali sukelti alergiją
12 / 1
poveikis sveikatai
Rodyti visus ingredientus

Maybelline Dream Velvet Soft Matte Hydrating Foundation atsiliepimai


 1. Ar pirktų vėl? Taip
  Privalumai:
  Sunaudojau 5 pakuotes jos, teko išbandyti visus atspalvius nuo šviesiausios iki tamsiausios. Nekimšo porų, kas man yra svarbiausia ir ilgai išlikdavo matinė.
  Trūkumai:
  Nebėra prekyboje

 2. Ar pirktų vėl? Ne
  Privalumai:
  Gerai maskuoja, suteikia gražų matinį efektą
  Trūkumai:
  Sausina odą, išryškinaišsausėjusias vietas, greit nusivalo

  Efektas tik pasidažius tikrai puikus-oda tampa lygi ir matinė, tačiau šis efektas man neišliko ilgai, ji po kurio laiko pasivalo ir randeliai, išsausėjusios vietos tik dar labiau išryškėja.


 3. Ar pirktų vėl? Ne
  Privalumai:
  sulygina veido oda,gerai maskuoja, visai malonus kvapas.
  Trūkumai:
  labai kemsa poras, isbere, sausina oda, sunkiai pasiskirsto. Tik uzsitepus si makiazo pagrinda dienos eigoja atsiranda spuogeliu. Tikrai daugiau nepirkciau.

 4. Ar pirktų vėl? Taip
  Privalumai:
  Spalva, sudaromas lygios odos įspūdis
  Trūkumai:
  Sausina, greitai praleidžia odos blizgesį

 5. Ar pirktų vėl? Ne
  Privalumai:
  Kaina, Spalvų pasirinkimas.
  Trūkumai:
  Pabrėžia odos trūkumus

  Mėginau du atspalvius. Nors spalvos tiko ir patiko, tačiau tolygiai ištepti veidą šia pudra sekasi nekaip. Taipogi mišriai odai nerekomenduočiau, kur riebiau pradeda blizgėti, kur sausiau- išryškina visus trūkumus. Būtent dėl to, kad taip pabrėžia sausas vietas, trečią kartą nebepirksiu. :)


 6. Ar pirktų vėl? Ne
  Privalumai:
  Stipriai maskuoja
  Trūkumai:
  Netolygiai pasiskirsto

  Kai kuriose vietose pudra atrodo oranžinė, netolygiai pasiskirsto, neatrodo natūraliai, tačiau labai stipriai ir gerai maskuoja.


 7. Ar pirktų vėl? Taip
  Privalumai:
  Jokių
  Trūkumai:
  Siaubinga kreminė pudra, dengiasi netolygiai tiek šepetėliu tiek kempinėle, tiršta, neįsigeria į veido odą, patrynus veidą pradeda nueiti gumuliukais

  Niekam nerekomenduočiau, po dviejų bandymų keliavo į šiukšliadėžę, visiškas nenusipratimas


 8. Ar pirktų vėl? Ne
  Privalumai:
  kaina
  Trūkumai:
  netolygiai pasiskirsto, blizga, ilgai neišlieka

  Pudra labai sunkiai dengiasi. Nesuteikia matinio efekto, netinka visiškai mišriai odai. Po valandos veidas blizga matosi ant veido pudros išbėgimai. Vienu žodžiu labai prastai dengiasi, nerekomenduočiau daugiau niekam tokios pudros.


 9. Ar pirktų vėl? Ne
  Privalumai:
  Geros spalvos. Nesudaro kaukės efekto.
  Trūkumai:
  Kemša poras šiek tiek. . Geresnė bonjours. :)

  Nėra labai labai gera. Konsistensija maloni, kvapas neerzina, neblizga. Bet išryškina sausas vietas ant veido ir kemša poras šiek tiek.


 10. Ar pirktų vėl? Ne
  Privalumai:
  Nedirgina odos
  Trūkumai:
  Negražiai ir nelygiai pasidengia, nesuvienodina spalvos, neįsigeria į odą, oda atrodo sunki, nešvari ir riebaluota, suteikia šlykštų orandžinį apspalvį

  Tai yra pati blogiausia kreminė pudra, kokią esu turėjusi. Iš pirmo žvilgsnio pudra atrodo labai maloni, lengva konsistencija, malonai, neerzinančiai kvepia, lengva tepti, matinis efektas, nesukelia sudirgimo, tačiau neįmanoma tolygiai padengti veido, spalva pasiskirsto nevienodai, kai kuriose vietose matosi šviesesni dryžiai, kai kur orandžiniai, visiškai neprisitaiko prie odos spalvos (mano oda šviesi, pirkau patį šviesiausią apspalvį), jei bandysite taisyti ir užtepti daugiau produkto ir švelniai įtrinsite jį į veido odą, pudra vis vien pasiskirsto netolygiai, kai kuriose vietose nutrupa pudros likučiai, taip pat po kiek laiko veidas pradeda blizgėti, labai prastas maskavimas, nepaslepia veido trūkumų, raudonio, pudra neįsigeria į veido odą, jei netyčia priliesite veido odą toje vietoje pudra nusitrins ir jums teks nuolat taisyti makiažą. Po kelių valandų jausitės, kad jūsų veidas yra nešvarus, sunkus ir riebaluotas (mano veido oda yra normali).


 11. Ar pirktų vėl? Ne
  Privalumai:
  Maloni tekstūra, lengvai dengiasi, neblogai maskuoja, kaina
  Trūkumai:
  Blizgesys greitai išlenda

  Pudra labai nebloga, tačiau sunku suprasti, kam ji tiks. Riebiaodėms nepatiks, kad po kelių valandų išlenda blizgesys, o sausiaodėms bus per sausa. Nebloga, bet antrą kartą nepirkčiau.


 12. Ar pirktų vėl? Taip
  Privalumai:
  Tekstūra, puikiai pasidengia, ingredientai, nedidelė pakuot
  Trūkumai:
  Kol kas nepastebėjau

  Labai patiko, nes mano oda gana jautri, tačiau šis makiažo pagrindas nedirgino ir nekemša porų. Ja pasitepus oda tampa labai švelni, tarsi aksominė.