"ESTEE LAUDER" KREMINĖ PUDRA: Double Wear Nude Water Fresh Makeup SPF 30

Alba Karolina Parašyta: 2017 spalio 11 d.

Informacija

Privalumai:
lengva, gražiai suvienodina odos toną, apsauga nuo saulės, tinka jautriai odai, be kvepalų
Trūkumai:
nesaugus UV filtras ir konservantas, šiek tiek gali kimšti poras, nėra itin ilgai išliekanti priemonė
Gamintojas:
Kategorija:
Produktas:
Estee Lauder Double Wear Nude Water Fresh Makeup SPF 30
Odos tipas:
Jautri oda
Normali oda
Mišri oda
Sausa oda

Aprašymas

Skaiytojų pageidavimu apžvelgiame "Estee Lauder" kreminę pudrą - "Double Wear Nude Water Fresh Makeup SPF 30". Gamintojas žada itin lengvą priemonę, beveik nejuntamą ant odos, bet sukuriančią nepriekaištingą odos išvaizdą bei ilgai išliekančią. Priemonės tekstūra tikrai labai maloni, maskuoja ji lengvai-vidutiniškai, suteikia odai sveikai švytintį finišą. Patogu, kad produktas turi patikimą apsaugą nuo saulės, tiesa, pagrindinis UV filtras oktokrilenas nėra saugus. Vis dėlto vieno pažado gamintojas neįgyvendino - produktas nėra toks gerai išliekantis, kaip tradicinė "Double Wear" kreminė pudra, ypač jei oda riebi. Sudėtyje yra šiek tiek poras kemšančių ingredientų. Kadangi jie rikiuojasi ne sąrašo pradžioje, o formulėje yra dar ir keratolitinėmis savybėmis pasižyminčių medžiagų, didelių problemų neturėtų sudaryti. Vis dėlto jei spuogai ir užsikimšusios poros yra aktuali problema, ši pudra gali ir netikti. 

Ingredientai

ingredientai
6
gali kimšti poras
4
gali erzinti odą
2
gali sukelti alergiją
42 / 8
poveikis sveikatai
Rodyti visus ingredientus

Estee Lauder Double Wear Nude Water Fresh Makeup SPF 30 atsiliepimai


 1. Ar pirktų vėl? Taip
  Privalumai:
  Lengvai ir gražiai dengiasi, suteikia lygios ir gražios odos išvaizdą, didelis atspalvių pasirinkimas, veidas nesijaučia apkrautas, užtenka ilgam
  Trūkumai:
  Netinka išsausėjusiai odai.

  Maloni ir lengva priemonė, tiks tom kurios nemėgsta apsikrauti sunkiomis priemonėmis. Išsilaiko visą darbo dieną. Naudoju jau 2-ejus metus ir neradau odai labiau tinkamesnės priemonės nei ši, tiek žiemai tiek vasarai.