"GOSH" BLAKSTIENŲ TUŠAS: Growth

Živilė Ku Parašyta: 2016 vasario 02 d.

Informacija

Privalumai:
geros dekoratyvinės savybės, pakankamai saugi sudėtis, nealina blakstienų
Trūkumai:
neskatins blakstienų augimo
Gamintojas:
Kategorija:
Produktas:
GOSH Growth Mascara
Tipas:
blakstienų tušas
Vidutinė kaina:
12,90
Kur įsigyti:

Aprašymas

Skaitytojų pageidavimu apžvelgiame "Gosh" blakstienų tušą - "Growth". Aprašymas skelbia, jog tušas ne tik vizualiai ilgins, tankins blakstienas, bet dėl sudėtyje esančio „SymPeptide® XLash“ komplekso, skatins blakstienų augimą. Kompleksą sudaro drėkiklis glicerinas, vanduo ir peptidas Myristoyl Pentapeptide-17. Literatūroje nurodoma, jog geriausi rezultatai pasiekiami, jei produkte yra 10 proc. komplekso, tuo tarpu šiame įdėta per pus mažiau.

Vargu ar tušas bent kiek prisidės prie blakstienų augimo, tad siūlau į jį žiūrėti kaip į dekoratyvinę, o ne puoselėjančią priemonę. Likusi sudėtis iš esmės saugi, be kvapiklių, neturėtų dirgini akių, alinti bei sausinti blakstienų. Gaminys galėtų tapti kasdieniu pasirinkimu. Tiesa, teptukas guminis, kas gali patikti ne visiems.

Ingredientai

ingredientai
5
gali kimšti poras
2
gali erzinti odą
1
gali sukelti alergiją
19 / 2
poveikis sveikatai
Rodyti visus ingredientus

GOSH Growth Mascara atsiliepimai


 1. Ar pirktų vėl? Taip
  Privalumai:
  Saugi sudetis, ryskiai padazo
  Trūkumai:
  Neilgina blakstienu kaip kiti tusai

  Pirkciau del saugios sudeties, tepasi lengvai, blakstienos ryskios, man truksta uzrietimo, tai tyriu nuo kito tuso pasilikusi sepeteli, svaru, ir ji naudoju pakoregavimui. Pirksiu vel, nes kiti dirgina akis.


 2. Ar pirktų vėl? Taip
  Privalumai:
  Ilgam užtenka, ryškiai dažo blakstienas.
  Trūkumai:
  Šiek tiek lipina blakstienas.

  o man šis tušas kaip tik labai patiko, taip, šiek tiek lipina blakstienas, bet tikrai ne tragiškai. Ryškiai dažo, bet to ir noriu iš tušo, nemėgstu "natūraliai atrodančių", nes tada visai nematau prasmės juos naudoti. Taip pat patiko, kad jį naudojau žymiai ilgiau, nei kitus, paprastai tušai po kokių poros mėnesių sudžiūsta, ar pradeda labai dirginti akis, o šį naudojau maždaug 4 mėnesius ir atrodė gerai (tušą naudoju praktiškai kiekvieną dieną, nebent savaitgaliais praleidžiu).


 3. Ar pirktų vėl? Taip
  Privalumai:
  dizainas
  Trūkumai:
  lb sulipina blakstienas, pats blogiausias tušas kokį esu tik naudojusi.. apsunkina blakstienas, taip pat atrodo nenatūraliai.

  nepirkčiau jo daugiau niekad. Nerekomenduoju.


 4. Ar pirktų vėl? Ne
  Privalumai:
  Ryškiai padažo blakstienas, netrupa, nenubėga, ilgai išlieka
  Trūkumai:
  Sulipina blakstienas

  Geras tušas, tačiau blakstienas lipina gan grubiai. Siekiant tokio efekto jis puikus, tačiau norint atskirtų ir natūralių blakstienų - tokio efekto nebus.