"FEG" SERUMAS: Eyelash Enhancer

Alba Karolina Parašyta: 2016 spalio 15 d.

Informacija

Privalumai:
jokių
Trūkumai:
neskatina blakstienų augimo, nesaugu naudoti akims
Gamintojas:
FEG
Kategorija:
Produktas:
FEG Eyelash Enhancer Lash Serum
Tipas:
blakstienų serumas
Vidutinė kaina:
11,99
Kur įsigyti:

Aprašymas

Skaitytojų pageidavimu apžvelgiame "FEG" blakstienų augimą skatinantį serumą - "Eyelash Enhancer Lash Serum". Prisimenate mūsų straipsnį apie blakstienų augimą skatinančias priemones: Tiesiai-šviesiai: serumai, kurie iš tiesų skatina blakstienų augimą? Ten rašėme, kad tyrimas parodė, jog tik 1 iš 3 rinkoje esančių tokio tipo produktų iš tiesų gali paskatinti blakstienų augimą. Ši FEG priemonė nėra viena jų. Gamintojai rašo: 100 proc. natūrali. Taip, tikrai kas gali būti nenatūralaus: vanduo, druska ir celiuliozė? Sudėtyje dar yra konservanto, kuris beje toksiškas... būtent akims. Tarp sudėtinių ingredientų nėra šiai dienai vienintelės medžiagos, kuri iš tiesų gali paskatinti blakstienų augimą - tai hormono prostaglandino ir jo formų, tad priemonė nebus veiksminga, o dar ir nesaugi akims.

Ingredientai

6
ingredientai
1
gali kimšti poras
2
gali erzinti odą
1
gali sukelti alergiją
5 / 1
poveikis sveikatai
Rodyti visus ingredientus

FEG Eyelash Enhancer Lash Serum atsiliepimai


 1. Ar pirktų vėl? Taip
  Privalumai:
  Tikrai puikiai prailgina blastienas
  Trūkumai:
  Jokių

  Pasenęs produktas sukelia alerginę reakciją, tačiau su šiuo produktu turiu tokias ilgas blakstienas kokių niekada neturėjau.


 2. Ar pirktų vėl? Taip
  Privalumai:
  Tikrai skatina blakstienu augima
  Trūkumai:
  jokiu

  Perku is natureja.lt, esu bandziusi is aliexpress siustis, bet jokiu efekto. Vienintelis, kur tikrai geras tai tik is svetaines, kuria jau minejau.


 3. Ar pirktų vėl? Taip
  Privalumai:
  Tikrai skatina blakstienų augimą!
  Trūkumai:
  Nepastebėjau jokių.

  Tokių ilgų blakstienų dar niekada neturėjau! Jau po trijų savaičių pastebėjau skirtumą. O dabar jos tikrai ilgos. Tinka visi blakstienų tušai, nes realiai tik paryškint jas reikia.


 4. Ar pirktų vėl? Taip
  Privalumai:
  Akivaizdžiai augina blakstienas, tokių ilgų dar nesu turėjusi niekada! Patogu naudoti, neturi jokio kvapo. Kaina super, tik 2-3eur. :)
  Trūkumai:
  Sudėtis įtartina, bet rezultatas atperka.

 5. Ar pirktų vėl? Taip
  Privalumai:
  Lengva naudoti, maža kaina, jokio nemalonaus kvapo.
  Trūkumai:
  Nesaugūs ingredientai, super stebuklu nepadaro.

  Po maždaug pusantro mėnesio šios priemonės naudojimo pasimatė efektas. Pačios blakstienos nelabai pakito, tačiau išaugo po kelias ilgas blakstienas pačiose akių kampučiuose, kurių lyg šiol pas mane nebuvo, tad esu gan patenkinta šiuo produktu. :)