"DHC" BLAKSTIENŲ TONIKAS: Eye Lash tonic

Alba Karolina Parašyta: 2013 gruodžio 24 d.

Informacija

Privalumai:
drėkikliai, antioksidantai padės sustiprinti nualintas blakstienas
Trūkumai:
neskatins blakstienų augimo, vaistinės taukės ekstraktas, butileno glikolis gali alergizuoti, didelė kaina
Kitos savybės:
gana saugi priemonė blakstienoms, bet saugokite nuo akių
Gamintojas:
DHC
Kategorija:
Produktas:
DHC Eye Lash tonic
Tipas:
priemonė blakstienoms
Vidutinė kaina:
9,00

Aprašymas

Skaitytojos pageidavimu apžvelgiame japonų gamintojų "DHC" toniką blakstienoms, kuris, gamintojų teigimu, skatina jų augimą. Nenoriu nuvilti, bet nėra tokių priemonių, kurios skatintų blakstienų augimą ir užaugintų jums tankias ir ilgas blakstienas. Jeigu būtų kitaip, priklijuojamų blakstienų nereiktų. Tačiau pats tonikas, o tiksliau - serumas, nėra blogas. Jame yra antioksidantų ir drėkiklių. Ženčenio ekstraktas, tyrimų duomenimis, skatina plaukų augimą, tad galbūt padės ir blakstienoms. Neleiskite, kad jus apgautų tokie daug žadantys ingredientai kaip placentos baltymai, jie tėra geras drėkiklis ir nieko daugiau. Nepamirškite, kad blakstienų ilgis ir tankumas yra nulemtas genetiškai, bet jei jūsų blakstienos yra nualintos, tokia stiprinanti priemonė joms bus naudinga. Įvertinimas mažas, nes priemonės aprašymas neatitinka tikrovės.

Ingredientai

ingredientai
1
gali kimšti poras
4
gali erzinti odą
1
gali sukelti alergiją
9 / 4
poveikis sveikatai
Rodyti visus ingredientus

DHC Eye Lash tonic atsiliepimai


 1. Ar pirktų vėl? Ne
  Privalumai:
  nera
  Trūkumai:
  jokio poveikio

 2. Ar pirktų vėl? Ne
  Privalumai:
  Neradau
  Trūkumai:
  Trupti dirgina akis

  Naudoju sia priemone antra menesi, o rezultatu nesimato jokiu. Pinigu svaistymas, antra karta tikrai nepirkciau, nes neatitinka pardavejo aprasymo. Beje, facebook'e visi negatyvus komentarai apie si tonika yra istrinami pardavejo iskart.


 3. Ar pirktų vėl? Taip
  Privalumai:
  Tikrai pastebimai pailgėjo blakstienos
  Trūkumai:

  Panaudojusi savaitę, burbėjau, kad nulis naudos, po 10 dienų pradėjau įtarinėti, kad pailgėjo kairės akies blakstienos, po 2 savaičių įsitikinau, kad abiejų akių blakstienos pailgėjo. Žinoma, blakstienos netapo panašios į dirbtines, bet aš labai patenkinta. Naudoju mėnesį, priemonės turėtų užtekti dar maždaug 1–2 mėnesiams.


 4. Ar pirktų vėl? Ne
  Privalumai:
  Geras kosmetinis efektas, gražiai ir natūraliai atskirtos blakstienos
  Trūkumai:
  Neskalsus, greitai išsinaudoja, efektas galėtų būti ryškesnis

  Nebloga priemonė, sueikianti gražų ir greitą natūraliai atskirtų blakstienų efektą. Man neerzino nei akių, nei odos, pasirodė pakankamai švelni priemonė. Antrąkart nepirkčiau, vis dėlto rinkčiausi ricinų paprastą arbą juodąjį aliejuką - natūralesnė sudėtis, o efektas panašus.