• "CLARINS" BLAKSTIENŲ TUŠAS": Be Long

  Alba Karolina Parašyta: 2015 sausio 15 d.

  Informacija

  Privalumai:
  ilgina blakstienas, saugi ir naudinga blakstienoms sudėtis, neturėtų dirginti net jautrių akių, patogu naudoti
  Trūkumai:
  nesaugūs ingredientai
  Gamintojas:
  Kategorija:
  Produktas:
  Clarins Be Long Mascara
  Tipas:
  blakstienų tušas
  Vidutinė kaina:
  21,43

  Aprašymas

  Skaitytojos pageidavimu apžvelgiame "Clarins" blakstienų tušą - "Be Long Mascara". Tušas iš tiesų ilgina blakstienas, lengvai storina, atskiria, o sudėtis pakankamai saugi net jautrioms akims ir naudinga blakstienų plaukeliams (gana aukštai sudėtyje ricinų aliejus, gausu drėkiklių). Tušas nesubėga į gumulėlius, nėra linkęs byrėti, tepti. Jei blakstienos vidutinės ar ilgesnės, ilginantis efektas tikrai bus ryškiai matomas.

  Ingredientai

  ingredientai
  4
  gali kimšti poras
  2
  gali erzinti odą
  0
  gali sukelti alergiją
  20 / 8
  poveikis sveikatai
  Rodyti visus ingredientus

  Clarins Be Long Mascara atsiliepimai


  1. Ar pirktų vėl? Taip
   Privalumai:
   Lengvai tepasi, patogus šepetėlis, ilgina blakstienas
   Trūkumai:
   Teplioja

   Tik pradėjus tepti ant blakstienų pagalvojau, kad būsiu pagaliau atradusi tušą, kurį įsimylėsiu. Mano ilgas blakstienas puikiai padengia, nesulipina (kaip dauguma tušų), maloniai tepasi, patogus šepetėlis. Žodžiu, vieni pliusai. :) Bet... dienos bėgyje ne iš šio ne iš to pradeda teplioti ir nors tu ką.. Iš tikrųjų labai gaila, nes visą dieną praleidžiant darbe, tai yra aktualu.. Teks toliau tęsti paieškas tobulo akių tušo.. Šiam Clarins trūko laaabai nedaug iki to. :)


  2. Ar pirktų vėl? Ne
   Privalumai:
   Konsistencija, šepetėlis
   Trūkumai:
   Kaina

   Palyginus kokia kaina, niekam nerekomenduočiau šio tušo pirkti. Pirmas įspudis buvo geras, tiek tušo konsistencija (nei per tiršta, nei per skysta), tiek šepetėlis patogiai dažo, tačiau kelis kartus panaudojus pradėjo atsirasti gumulėliai tiek ant paties šepetėlio, tiek tepant suklijuojamos blakstienos. Kainavo apie 31 Eur tai tikrai norėtųsi žymiai geresnio efekto nei perkant tušus už 11 Eur...