"THE ORDINARY" SERUMAS: Alpha Arbutin 2% + HA

Alba Karolina Parašyta: 2017 gegužės 16 d.

Informacija

Privalumai:
šviesina, drėkina, puiki kaina
Trūkumai:
nesaugus konservantas, trūksta naudingų ingredientų
Gamintojas:
Produktas:
The Ordinary Alpha Arbutin 2% + HA
Tipas:
odą šviesinantis serumas
Odos tipas:
Brandi oda
Pigmentuota oda
Vidutinė kaina:
8,90

Aprašymas

Skaitytojų pageidavimu apžvelgiame dar vieną "The Ordinary" priemonę - "Alpha Arbutin 2% + HA". Pagaliau atsirado gerai subalansuota priemonė odos šviesinimui, kuri iš tiesų gali padėti nuo pigmentinių dėmių. 2 proc. arbutino užtenka, kad produktas būtų veiksmingas. Įdomu, kad internete naudotojai dalinasi neigiamais įspūdžiais, neva jokio poveikio nepastebėjo. Iš tiesų jokio poveikio ir negalima tikėtis sunaudojus vos vieną buteliuką. Šviesinant pigmentines dėmes reikės mažiausiai 2-3 mėnesių pirmiesiems rezultatams. Ši priemonė yra tik serumas - naudoti jos vietoje drėkiklio nepatarčiau, nes sudėčiai trūksta naudingų ingredientų. 

Ingredientai

ingredientai
0
gali kimšti poras
2
gali erzinti odą
1
gali sukelti alergiją
10 / 1 / 1
poveikis sveikatai
Rodyti visus ingredientus

The Ordinary Alpha Arbutin 2% + HA atsiliepimai


 1. Ar pirktų vėl? Taip
  Privalumai:
  Tikrai lygina odos spalvą, šviesina randelius ir pigmentines dėmes, drėkina; galima naudoti kartu su kitais serumais
  Trūkumai:
  Rezultato reikia laukti ilgokai

  Įpusėjau antrą buteliuką, naudoju priemonę jau trečią mėnesį, todėl jau manau, kad galiu įvertinti. Rezultatas realus - tikrai pašviesėjo rusvos dėmelės ir randeliai likę nuo spuogų. Naudojau kartu su the Ordinary Niacinamide+Zn, man tiko toks sluoksniavimas. Apskritai nusprendusi išmėginti šios kompanijos produktus pradėjau domėtis kosmetikos ingredientais, skirtingų priemonių derinimu. Manai tai irgi pliusas.


 2. Ar pirktų vėl? Taip
  Privalumai:
  poveikis, kaina, sudetis
  Trūkumai:
  nieko

  Puikus serumas uz prieinama kaina. Drekina, skaistina, ant jo nebuvo bedu po to tepti kitu priemoniu. Nedirgino odos, padejo kovoti su aknes paliktais randeliais ir suvienodinti odos spalva, oda atrodo maziau pavargusi.


 3. Ar pirktų vėl? Taip
  Privalumai:
  Neerzina odos, puikiai susigeria, drėkina
  Trūkumai:
  -

  Kol kas apie pigmentinių dėmių šviesinimą negaliu pakomentuoti. Bet bendras įspūdis geras. Naudoju rytais, prieš drėkinamąjį kremą, maloniai nuteikia odą, minkština. Puikus serumas papildyti odos priežiūros rutinai.