"PHARMACERIS" DRĖKINAMASIS KREMAS: N Vita - Capilaril SPF 15

Alba Karolina Parašyta: 2015 gegužės 20 d.

Informacija

Privalumai:
maitina odą, suteikia minimalią UV apsaugą, neerzina odos, pasižymi raminaničiu, šviesinančiu poveikiu
Trūkumai:
trūksta gerų drėkiklių, mažoka UV apsauga (jai naudojamos ir nanodalelės), kemša poras
Kitos savybės:
netinka į spuogelius linkusiai odai
Gamintojas:
Produktas:
Pharmaceris N Vita Capilaril SPF 15
Tipas:
drėkinantis ir maitinantis kremas
Odos tipas:
Jautri oda
Sausa oda
Raustanti oda
Vidutinė kaina:
9,53
Kur įsigyti:

Aprašymas

Skaitytojos pageidavimu apžvelgiame "Pharmaceris" drėkinamąjį kremą odai su išsiplėtusiais kapiliarais - "N Vita Capilaril". Gamintojai žada, kad priemonė drėkins odą, mažins paraudimą, saugos nuo sudirgimų, suteiks odai švelnumo. Šie pažadai tikroviški - švelni sudėtis ne tik nedirgins, bet ir padės saugoti odą nuo UV (tiesa, odai su išsiplėtusiais kapiliarais rekomenduojaja aukštesnė - 30 SPF apsauga), maitins, sudėtyje yra naudingo ir odą šviesinančio niacinamido, lašelis raminančio alantoino. Tiesa, nors priemonė vadinama drėkinamuoju kremu, tai daugiau maitinanti priemonė ir naudojami minkštikliai gana stipriai kimš poras. Ar priemonė padės sumažinti kapiliarų išsiplėtimą? Gaila, bet ne. Tačiau tai nėra tik šios priemonės trūkumas, kosmetika išsiplėtusių kapiliarų problemai beveik neturi sprendimo būdų, tad daro, ką gali - t.y. saugo odą. Viena dažniausių priežasčių, kodėl kapiliarai išsiplėčia, yra per menka apsauga nuo vėjo, šalčio ar karčio, todėl odą reiktų saugoti ne tik kremais, bet ir fiziškai, šaliku, skrybele ir pan.  Taip pat žmonėms, kurių veido kapiliarai išsiplėtę nepatariama lankytis pirtyse, aktyviai sportuoti, vengti kavos, aštraus maisto, stipraus alkoholio ir erzinančių kosmetikos ingredientų (alkoholio, aštrių kvapiklių, citrusinių ekstraktų ir pan.)

Ingredientai

ingredientai
3
gali kimšti poras
2
gali erzinti odą
3
gali sukelti alergiją
24 / 5
poveikis sveikatai
Rodyti visus ingredientus

Pharmaceris N Vita Capilaril SPF 15 atsiliepimai


 1. Ar pirktų vėl? Ne
  Privalumai:
  Nėra
  Trūkumai:
  Išberia visą veidą (juntama kaip smėlis)

  0 žvaigždučių. Mano veido odą (jautri su išsiplėtusiais kapiliarais) išberia stipriai, veidas parausta. Iś Pharmaceris N linijos pirmasis taip alergizuojantis.


 2. Ar pirktų vėl? Ne
  Privalumai:
  drėkina
  Trūkumai:
  labai kemša poras, kremas labiau maitinantis nei drėkinantis

  Pirkau kaip drėkinantį kremą, tačiau iš tekstūros jis panašesnis į maitinantį. Jaučiamas ant veido, oda užsitepus blizga, sunkiai susigeria ir be galo kemša poras. Po naudojimo atsiranda ne tik daugiau inkštirų, tačiau pastebėjau ir giluminių spuogų atsiradimo padaugėjmą.