• "PHARMACERIS" DRĖKINAMASIS KREMAS: N Vita - Capilaril SPF 15

  Alba Karolina Parašyta: 2015 gegužės 20 d.

  Informacija

  Privalumai:
  maitina odą, suteikia minimalią UV apsaugą, neerzina odos, pasižymi raminaničiu, šviesinančiu poveikiu
  Trūkumai:
  trūksta gerų drėkiklių, mažoka UV apsauga (jai naudojamos ir nanodalelės), kemša poras
  Kitos savybės:
  netinka į spuogelius linkusiai odai
  Gamintojas:
  Produktas:
  Pharmaceris N Vita Capilaril SPF 15
  Tipas:
  drėkinantis ir maitinantis kremas
  Odos tipas:
  Jautri oda
  Sausa oda
  Raustanti oda
  Vidutinė kaina:
  9,53
  Kur įsigyti:

  Aprašymas

  Skaitytojos pageidavimu apžvelgiame "Pharmaceris" drėkinamąjį kremą odai su išsiplėtusiais kapiliarais - "N Vita Capilaril". Gamintojai žada, kad priemonė drėkins odą, mažins paraudimą, saugos nuo sudirgimų, suteiks odai švelnumo. Šie pažadai tikroviški - švelni sudėtis ne tik nedirgins, bet ir padės saugoti odą nuo UV (tiesa, odai su išsiplėtusiais kapiliarais rekomenduojaja aukštesnė - 30 SPF apsauga), maitins, sudėtyje yra naudingo ir odą šviesinančio niacinamido, lašelis raminančio alantoino. Tiesa, nors priemonė vadinama drėkinamuoju kremu, tai daugiau maitinanti priemonė ir naudojami minkštikliai gana stipriai kimš poras. Ar priemonė padės sumažinti kapiliarų išsiplėtimą? Gaila, bet ne. Tačiau tai nėra tik šios priemonės trūkumas, kosmetika išsiplėtusių kapiliarų problemai beveik neturi sprendimo būdų, tad daro, ką gali - t.y. saugo odą. Viena dažniausių priežasčių, kodėl kapiliarai išsiplėčia, yra per menka apsauga nuo vėjo, šalčio ar karčio, todėl odą reiktų saugoti ne tik kremais, bet ir fiziškai, šaliku, skrybele ir pan.  Taip pat žmonėms, kurių veido kapiliarai išsiplėtę nepatariama lankytis pirtyse, aktyviai sportuoti, vengti kavos, aštraus maisto, stipraus alkoholio ir erzinančių kosmetikos ingredientų (alkoholio, aštrių kvapiklių, citrusinių ekstraktų ir pan.)

  Ingredientai

  ingredientai
  3
  gali kimšti poras
  2
  gali erzinti odą
  3
  gali sukelti alergiją
  24 / 5
  poveikis sveikatai
  Rodyti visus ingredientus

  Pharmaceris N Vita Capilaril SPF 15 atsiliepimai


  1. Ar pirktų vėl? Ne
   Privalumai:
   Nėra
   Trūkumai:
   Išberia visą veidą (juntama kaip smėlis)

   0 žvaigždučių. Mano veido odą (jautri su išsiplėtusiais kapiliarais) išberia stipriai, veidas parausta. Iś Pharmaceris N linijos pirmasis taip alergizuojantis.


  2. Ar pirktų vėl? Ne
   Privalumai:
   drėkina
   Trūkumai:
   labai kemša poras, kremas labiau maitinantis nei drėkinantis

   Pirkau kaip drėkinantį kremą, tačiau iš tekstūros jis panašesnis į maitinantį. Jaučiamas ant veido, oda užsitepus blizga, sunkiai susigeria ir be galo kemša poras. Po naudojimo atsiranda ne tik daugiau inkštirų, tačiau pastebėjau ir giluminių spuogų atsiradimo padaugėjmą.