"A-DERMA" MAITINAMASIS KREMAS: Exomega Emollient Cream

Alba Karolina Parašyta: 2014 kovo 02 d.

Informacija

Privalumai:
kremas veiksmingas sausai, egzemos kankinamai odai
Trūkumai:
ingredientai su polietilenu, kurie nerekomenduojami pažeistai odai, kiti nesaugūs ingredientai
Gamintojas:
Produktas:
A-Derma Exomega Face & Body Emollient Cream
Tipas:
maitinamasis kremas veidui ir kūnui
Odos tipas:
Sausa oda
Vidutinė kaina:
24,09

Aprašymas

Dviejų skaitytojų pageidavimu apžvelgiame "A-Derma" maitinamąjį kremą "Exomega". Šis kremas tikrai veiksmingas ir tinka sausai, egzemos kankinamai odai, nes gausu veiksmingų minkštiklių, plevėdaris padės odą saugoti, yra raminančio nakvišų aliejaus, vertingo niacinamido, sausai odai vertingo avižų ekstrakto (jo galėtų būti daugiau). Kaip matote, kremo pagrindą sudaro labai paprastas ingredientas - mineralinis aliejus. Prastos reputacijos pelnęs ingredientas iš tiesų yra labai vertingas sausos odos priežiūrai ir jo pavojus yra tik teorinis. Kadangi kremas yra rekomenduojamas ir kūdikiams mane neramina kiti vidutiniškai saugūs ingredientai ir nesaugūs konservantai. Jie rikiuojasi sudėties pabaigoje, tai rodo, kad kiekis nėra didelis, vis dėlto mažiausiesiems norėtųsi kuo švelnesnių ingredientų. Radau interneto svetainę, kurioje šis kremas kainuoja 40 litų, tai žymiai pigiau nei Lietuvoje ir geriau atspindi tikrąją kremo vertę (echemist.co.uk).

Ingredientai

ingredientai
3
gali kimšti poras
4
gali erzinti odą
2
gali sukelti alergiją
13 / 7 / 1
poveikis sveikatai
Rodyti visus ingredientus

A-Derma Exomega Face & Body Emollient Cream atsiliepimai


 1. Ar pirktų vėl? Ne
  Privalumai:
  Bekvapis
  Trūkumai:
  Sunkiai susigeria

  Kadangi si krema galima naudoti ir kudikiams, as ji butent tam ir pirkau, bet deja nuo jo kudikio odele dar labiau paraudo ir truputi isbere. Teko nuvalyti, nes ir po puses valandos kremas vis dar blizgejo ant odos.


 2. Ar pirktų vėl? Ne
  Privalumai:
  Drėkinimas
  Trūkumai:
  Kvapas

  Visgi nepatiko pagrindą kreme sudarantis pigus naftos produktas - mineralinis aliejus, kaip už tokią kremo kainą. Suteikia laikiną ir greitą naudą ypač sausai odai, ką išties vertinti galima labai teigiamai, tačiau tikrai neilgam ir ne atopinei odai, kadangi mineralinis aliejus "dusina", neleidzia kvėpuoti odai.


 3. Ar pirktų vėl? Taip
  Privalumai:
  Nestiprus kvapas, pakankamas drėkinimas.
  Trūkumai:
  Didelė kaina