• BLOGas

  IEŠKOMA: ŠVIESI KREMINĖ PUDRA

  9

  Istorija prasidėjo nuo to, kad vieną saulėtą žiemos rytą baigėsi mano numylėtoji kreminė pudra. Atrodytų, kokios gali būti problemos? Nueini ir nusiperki naują buteliuką. Aha. Nusiperki. Tik KUR?

  Aplėkusi visas įprastas kreminės pudros pirkimo vietas, supratau du dalykus: 

  a) man patikusios kreminės pudros jau nebegamina,

  b) Lietuvoje gyvena labai daug keistą oranžinį veido atspalvį turinčių žmonių. 

  Žinoma, jeigu mano piniginėje būtų buvę atliekami keli šimtai eurų, o užpakalis negarsėtų tingumu, būtų lengviau. Nueičiau į kokią prabangią prekyvietę ir tikrai rasčiau ypač šviesaus atspalvio stebuklą, kurio dėka artimiausią mėnesį negerčiau ir nevalgyčiau. O ką daryti dabar?

  Kreipiausi į visagalį internetą. Įtartinos sudėties ir poras akimirksniu užkemšančių pudrų jame nors vežimu vežk. Bet radus nors kiek padoresnį variantą, tenka nusivilti. Visi šviesiausi atspalviai seniausiai išpirkti. Arba jų paprasčiau nėra pardavime. Tiesiog liūdna ir graudu. Pardavėjai ir gamintojai, kodėl jūs taip elgiatės? Gal reikėtų kokią peticiją šiuo klausimu sumesti? A? 

  Iškrapščiusi paskutinius skystos pudros likučius, pasidaviau. Negaliu būti savo norų įkaite. Teks investuoti į mažiausiai tris ne visai tobulas, bet ir ne pačias blogiausias skystas pudras. Pirmoji – tikrai balta. Net baltesnė už man pernykštį sūrį primenančią odą. Ir jai pritrūko maskavimo galių. Antroji buvo vienu atspalviu per tamsi. Bet bent jau ne oranžinė. O dailiai ruda. Trečiai beveik nieko negalėjau prikišti. Galbūt tik per didelį norą mano veidą paversti dideliu riebaluotu blynu. Dabar rytais užsiimu alchemija ir tikiuosi, kad niekas nepastebės, jog kartais viena mano veido pusė yra šiek tiek šviesesnė už savo sesę...

  Pabaigoje turiu klausimą jums: mielosios baltos, porcelianinės, ką tik iškritusio sniego spalvos odos savininkės, kur jūs nusiperkate jums tinkančio atspalvio skystos pudros? Ne kokią gelsvą apsimetėlę, kuri dienos metu oksiduojasi, o jūsų veidas pasidengia keistais dryžiais. Išduokite savo paslaptis! Ir galbūt (tik galbūt) jums neteks sutikti žmogaus su švelniai oranžiniu veidu ir ypač baltais paakiais. 

  app.Komentarai

  1. Oho, kiek to paties likimo draugių turiu! Net nesinori džiaugtis šituo faktu... Ech... Tobulo šviesaus pudros atspalvio paieškos mano fronte tęsiasi toliau. Guodžia tik tai, kad jau greitai ateis šiluma ir pudras bus galima iš viso pamiršti (svajonėse...)! :) O iki tol - laikomės ir užsiimam namine alchemija! Linkėjimai, Aleksandra ASK :)
  2. Pupa like a doll :)
  3. Samprotauju, kad šviesiai odai tinkamų atspalvių turėtų turėti skandinavų kosmetikos gamintojai - Oriflame, Lumene ir kiti. Visgi skandinavai šviesiaodžiai žmonės.
  4. Perku Borjois pudras, šiuo metu 123 perfect, numeris 51, ne per tamsi. Taip pat šviesios Lumene pudros. Man skystą pudrą nusipirkti lengva, bet va kompaktinę... Arba miltai, arba snukutis tamsiai rudas :D Ilgus metus naudojau Deborah Cipria Ultrafine kompaktinę pudrą, bet matyt sudėtis pasikeitė, pats šviesiausias atspalvis kone 2 tonais per tamsus, nors anksčiau tiko idealiai (veido spalva nepasikeitė, jei ką). Man pasirinkimas dar susitraukia - ne tik sunku rasti šviesų atspalvį, bet ir nuo didelės dalies pudryčių snukutis niežti...
  5. Pasirašau po kiekvienu žodžiu! Net ir tarp labai brangių rasti kažka padoraus ir tikrai šviesaus nelengva :(. Taipogi maišau patinkančią pudrą su truputėliu kitos super baltos pudros, kas belieka.
  6. Sveiki, siūlau pažiūrėti šį video iš youtube. Manau tai turėtų bent šiek tiek padėti. https://www.youtube.com/watch?v=vTugDrmBhlQ
  7. O kuri pudra yra ta, kuri nekemša porų ir neriebina odos? Tokią reikėtų rasti pirmiausia :) Poto jau ieškoti splavos :)
  8. Po daug metų bandymų mano atradimas - Revlon Colorstay pudra, kurią perku save24.lt . Save laikau šviesiaode, o ir žmonės kartais mano, kad sergu anemija, bet net ir man du Revlon atspalviai yra per šviesūs - Ivory ir Buff. Aš naudoju Sand Beige. Nei vienas iš jų neturi rausvo atspalvio. Kažkiek dienos eigoje, žinoma, oksiduojasi, bet tikrai minimaliai. O kas geriausia, kad yra du pasirinkimai - skirtas sausai odai arba mišriai/riebiai. Maskavimas tikrai geras, pudra gana tirštos konsistencijos, bet tinkamai paskirsčius kaip kaukė tikrai neatrodys. Rekomenduoju išbandyti
  9. Labai prastai Lietuvoje su pasirinkimu. Pati balčiausia kokią esu radusi yra Fit me pudra 110 atspalvio, tačiau ji riebiai odai netinka ir labai prastai maskuoja, laikosi. O kitų pudrų gerų atspalvių labai trūksta, jei vos tamsesnė oda, visos pudros rožinės, net ne oranžinės. Tokia įdomi ta rožinė, net neįsivaizduoju ar egzistuoja tokios spalvos žmonės :D Jei peticija pakeistų bent kiek situaciją, būtų labai gerai :D

  Labai laukiame jūsų komentarų!


  Jūsų el.pašto adresas nebus viešinamas.