BLOGas

SLENKA PLAUKAI? IŠBANDYK DILGĖLIŲ EKSTRAKTĄ

9

Dilgėlė – tikras naudingų medžiagų šaltinis. Dilgėlių lapuose gausu vitaminų C, K, B1, taip pat karotino, baltyminių medžiagų, gliukozido urticino, chlorofilo, geležies druskų, kalcio, kalio, fitoncidų, pantoteno rūgšties. Turtinga sudėtis suteikia galimybių naudoti dilgėles ir gydymui ir grožio procedūroms.

Dilgėlės ne tik stiprina plaukus, skatina jų augimą, bet ir stabdo slinkimą. Galima naudoti šviežių dilgėlių nuovirą, dilgėlių arbatą arba dilgėlių ekstraktą. Dilgėlių ekstraktas geriausiai tinka, jei norite greito rezultato – stiprus dilgėlių lapų koncentratas leis jau po 2 savaičių pamatyti, kad plaukų slenka kur kas mažiau, o dar po savaitės slinkimas turėtų liautis. Ekstraktas taip pat sustiprins plaukus ir suteiks jiems purumo. Tiesa, dilgėlės šiek tiek tamsina plaukus, todėl šviesiaplaukėms gali netikti. Natūralaus dilgėlių ekstrakto galima įsigyti vaistinėse, didesnėse maisto prekių parduotuvėse ir internetu. Jis parduodamas 100-200 ml buteliukuose (vidutinio ilgio plaukams 200ml buteliuko turėtų pakakti, kad plaukai nustotų slinkti) ir kainuoja atitinkamai 10-17Lt. Išplautus šampūnu plaukus reikia įtrinti ekstraktu ir palaikyti 5-10 min. Tada gerai išskalaukite šiltu vandeniu ir naudokite kondicionierių. Jei kankina stiprus plaukų slinkimas, dilgėlių ekstraktą naudokite kiekvieną kartą plaudami galvą. Jei dilgėlėmis tik norite paskatinti plaukų augimą arba plaukus sustiprinti, naudokite bent vieną kartą per savaitę.

app.Komentarai

  1. Kur galima nusipirkti dilgėlių ekstrakto
  2. Sveiki, gal galite apžvelgti šį produktą? http://www.melisalaboratorium.lt/lt/plauku-kaukes?pid=10
  3. http://www.reviline.co.uk/hair-care/209-vip-oil-serum-75ml.html ar sitas serumukas apsaugo kiek plaukucius?
  4. Sudėtinga pasakyti, galima tik spėlioti:) Manau, aliejus tikras, bet sudėtingiau pasakyti ar nėra skiestas. Mano turimas yra tirštesnis nei kepimo aliejus. Pažiūrėkite, ar buteliuko apačioje yra nuosėdų? Kokia aliejaus spalva?
  5. Turiuargano aliejų, bet paskaičiusi informaciją pas jus, dabar galvoju,kad kažin ar mano turimas aliejus tikras, nes konsistencija skysta, kaip paprasto kepimo aliejaus. Tačiau yra tas mėšlo kvapas,kuris greitai išsisklaido. Turiu štai šitą http://www.tavolinija.lt/baziniai-aliejai/arganu-aliejus-50-ml Kažin ir ar kaina ne per maža tokiam stebukladariui :)
  6. Panašu, kad aliejus skirtas maisto ruošimui.
  7. Sveiki, radau nerafinuota argano alieju vienoje internetineje parduotuveje, kaina 150 lt-500ml, bet jo spalva ruda. Ar gali bbuti, kad tai aliejus skirtas maisto ruosimui?
  8. Geras klausimas:) Kiekvienas pardavėjas gali tvirtinti, kad parduoda geros kokybės argano aliejų, bet kaip yra iš tiesų net ir jis pats ne visada žino. Vienas patikimiausių būdų yra a) paklausti argano aliejaus eksperto b) ieškoti aliejaus su patikimų sertifikatų lipdukais, pavyzdžiui, "Ecocert" (tačiau kaina gali nustebinti). Jei nėra nei vieno, nei kito, padės šie patarimai (jie leis geriau suprasti, koks turi būti argano aliejus, bet nepadės atskirti, ar aliejus skiestas, pati pirkau "Kvapų namuose" ir esu įsitikinusi, kad tai argano aliejus, bet nesu įsitikinusi, kad jis nėra skiestas): - Kaina. Aliejaus kaina svyruoja nuo 70 iki 100 dolerių už litrą. - Kvapas. Bekvapis aliejus gali būti filtruotas, taip jis praranda dalį naudingųjų medžiagų bei didėja tikimybė, kad jis gali būti skiestas. Argano aliejaus kvapas gali būti nuo švelnaus riešutinio iki stipraus, net mėšlo kvapo, priklausomai nuo spaudimo metų laiko ir sąlygų, bet pagrindinis bruožas - kvapas greitai išsisklaido, kai aliejus užtepamas ant odos. -Tekstūra. Argano aliejus yra kreminės tekstūros. Pavyzdžiui kokoso ar alyvuogių aliejai žymiai skystesni. -Pojūtis ant odos. Argano aliejus nėra labai riebus ir jis labai greitai įsigeria. Pavyzdžiui, įtrynus į rankas, oda bus šiek tiek blizgi, bet nebus riebi. Argano aliejus nekemša porų ir nesukelia jokio nemalonaus pojūčio ant odos (pavyzdžiui, alyvuogių aliejus gali dirginti veidą). Jis veiksmingai gydo sausą, šerpetojančią odą. -Spalva. Kosmetinis aliejus turi būti aukso spalvos, jos atspalviai gali skirtis taip pat priklausomai nuo spaudimo metų laiko bei oro sąlygų, bet spalva visada yra gelsva, o ne žalsva. Kulinarinis argano aliejus yra tamsiai rudas. -Pakuotė. Pakuotė daug ką pasako apie pardavėją - ar jis supranta, ką parduoda. Jei pardavėjas neturi suvokimo, kaip laikyti ir parduoti argano aliejų, jo produktas yra neptikimas. Aliejaus naudingosios medžiagos yra jautrios šviesai ir deguoniui, tad pakuotė turi būti sandari ir neskaidri, geriausiai tamsi. -Nuosėdos. Argano aliejuje susidaro nuosėdos, jos turėtų matytis indelio apačioje (pavyzdžiui, mano aliejuje nuosėdų nėra). Ateityje reikės padaryti eksperimentą ir nunešti kelis pavyzdžius į laboratoriją:)
  9. kur rasti tikrai kokybiska gryna argano alieju? Kaip atskirti nuo skiesto? ar kaina parodo tikruma?

Labai laukiame jūsų komentarų!


Jūsų el.pašto adresas nebus viešinamas.