BLOGas

KLAUSIMAI-ATSAKYMAI

1399
APIE "KOSMETIKOS DNR"
 • Kas yra "Kosmetikos DNR"?
"Kosmetikos DNR" yra savanoriška iniciatyva.
 • Kiek žmonių dirba prie "Kosmetikos DNR"?
Prie turinio dirba vienas žmogus, bet komandoje šiuo metu yra du žmonės.
 • Kaip analizuojamos kosmetikos priemonės?
Priemonės analizuojamos pagal gamintojų pateiktą ingredientų sąrašą, nemaža dalis priemonių taip pat yra išbandoma, jei to padaryti neįmanoma, analizuojami atsiliepimai internete.
 • Kaip vertinami kosmetikos ingredientai?
Visi kosmetikos ingredientai vertinami spalvomis, kurios atspindi vieną iš trijų kategorijų pagal saugumą sveikatai: žalia (saugūs ingredientai), geltona (vidutiniškiškai saugūs ingredientai), raudona spalva (pavojingi ingredientai). Papildomai, ingredientai, kurie kemša poras arba erzina odą, vertinami balais nuo 1 iki 5, 1 - silpniausiai erzina ar kemša poras, 5 - stipriausiai.
 • Nuo ko priklauso priemonės įvertinimas žvaigždutėmis?
Priemonė įvertinama žvaigždute atsižvelgiant į jos ingredientus, privalumus, trūkumas, kainą, pakuotę bei gamintojo pažadus. Nors įvertinti stengiuosi objektyviai, įvertinimas yra subjektyvi "Kosmetikos DNR" nuomonė.
 • Kaip suprasti įvertinimą žvaigždutėmis?
Žvaigždutėmis nėra vertinami dermatologiniai vaistai. Priemonių, kurios įvertintos viena ar dviem žvaižgdutėmis - nerekomenduoju, trimis ir daugiau - rekomeduoju. Trijomis žvaižgdutėmis yra įvertintos geros, vidutiniškos priemonės, o penkiomis - verčiausios dėmesio.
 • Ar "Kosmetikos DNR" reklamuoja kosmetikos produktus?
Ne.
 • Ar kosmetikos gamintojai gali prašyti, kad kosmetikos priemonės būtų apžvelgtos puslapyje?
Taip, kosmetikos gamintojai, kaip ir paprasti skaitytojai gali pageidauti, kad jų priemonės būtų apžvelgtos puslapyje. APIE KONSERVANTUS KOSMETIKOJE
 • Ar konservantai kosmetikoje yra pavojingi?
Ne visi konservantai yra pavojingi, bet kai kurie, pavyzdžiui, parabenai, laikomi pavojingais ir vengtinais. Ar tikrai parabenai ir kiti, žalą sveikatai galintys sukelti konservantai, yra iš tiesų tokie pavojingi? Vienareikšmiškai atsakyti į šį klausimą nėra lengva, nes specialistų nuomonės išsiskiria. Kosmetikos gamintojai teigia, kad nė vienos pavojingos medžiagos negalėtų naudoti, nes jų naudojimas yra uždraustas. Tai tiesa, tačiau bėgant metams atliekama vis daugiau tyrimų ir su laiku sąrašas draudžiamų ar ribojamų kosmetikos ingredientų daugėja. Niekas nenori tapti bandomuoju triušiu, todėl bet kokios abejonės dėl ingredientų saugumo sulaukia didelio žmonių dėmesio. Specialistai tvirtina, kad pavojingų arba potencialiai pavojingų konservantų kiekiai kosmetikoje yra griežtai reguliuojami. Tai tiesa, bet reikia nepamiršti, kad vartojame daug kosmetikos, higienos priemonių, tie patys konservantai gali būti naudojami ir maiste, tad tikrai gauname didesnius kiekius pavojingų sveikatai medžiagų, nei rekomenduojama, o dalis jų kaupiasi mūsų organizme. Dar vienas kosmetikos gamintojų argumentas: naudoti konservantus yra saugiau nei rizikuoti žmonių sveikata siūlant priemones neapsaugotas nuo mikroorganizmų. Tai tiesa, bet tie patys gamintojai ne visada ieško būdų, kaip pasiūlyti pačią saugiausią produktų sudėtį ir renkasi pelningesnius sprendimus.
 • Kodėl kosmetikos priemonėse naudojami pavojingi konservantai?
Konservantai saugo kosmetikos priemones nuo mikroorganizmų, kurie gali pakenkti sveikatai arba produkto poveikiui bei išvaizdai. Kosmetikos priemonėse yra puikios sąlygos mikroorganizmui daugintis: vanduo, maistinės medžiagos, tinkamas pH ir temperatūra. Naudoti pavojingus sveikatai konservantus yra saugiau nei konservantų iš viso nenaudoti. Konservantai dažniausiai atsiduria ingredientų sąrašo pabaigoje, tai reiškia, kad jų kiekis yra nedidelis. Žinoma, renkantis kosmetikos priemones, geriausia ieškoti tų, kuriose naudojami saugiausi konservantai.
 • Kodėl vienoje kosmetikos priemonėje dažniausiai yra daugiau nei vienas konservantas?
Vienas konservantas nėra veiksmingas prieš visus mikroorganizmus, todėl kosmetikos gamintojai naudoja jų derinius, kad užtikrintų priemonės saugumą. APIE KOSMETIKOS PAKUOTES
 • Ar svarbi kosmetikos priemonėms pakuotė?
Taip. Kosmetikos ingredientai reaguoja su deguonimi ir šviesa, todėl nesandarioje pakuotėje jie greičiau praranda savo poveikį. Patys jautriausi yra patys vertingiausi ingredientai: vitaminai, antioksidantai, augaliniai ekstraktai. Pakuotė taip pat svarbi ir dėl higieninių sumetimų, nes liesdami kosmetikos priemonę nešvariais pirštais galime ją užteršti.
 • Kokia kosmetikos pakuotė geriausia?
Geriausiai kosmetikos ingredientus apsaugo indeliai su beore pompa, kuriai šiaudelis nenaudojamas. Neblogai ingredientus apsaugo ir patogu naudoti indelius su beore pompa, kuriai naudojamas šiaudelis ar vamzdelis. Daug prasčiau ingredientus apsaugo tūbelės (kuo mažesnė tubelės anga - tuo geriau). Prastai ingredientus apsaugo indeliai su pipetėmis (apmaudu, kad dažniausiai naudojami serumams, kuriuose gausu vertingų ingredientų). Pats nesaugiausias indelis yra tradicinis atsukamas indelis.

app.Komentarai

 1. Sveiki. Ar galima SPF apsauginį kremą sumaišyti su kremine pudra ir tuomet tepti ant veido? Ar tai nesumažina apsauginių funkcijų? Ačiū
 2. Sveiki, Įtraukiau į pageidavimų sąrašą:) Dėkui už sudėtį.
 3. Sveiki, Įtraukiau į pageidavimų sąrašą:) Dėkui už sudėtį.
 4. Sveiki, Priemonę įtraukiau į pageidavimų sąrašą:)
 5. Tiesa, bet reiktų naudoti gryną gliceriną:) Kosmetikos priemonėse glicerinas ima drėgmę iš kitų ingredientų. Beveik visose priemonėse produktų pagrindą sudaro vanduo (nuo 30 iki 90 proc.)
 6. Gal galite atsiųsti produkto nuorodą?
 7. Sveiki, Po truputį apžvelgsiu visas priemones, bet gal kol kas bus naudinga ši apžvalga, nes ji atspindi ir kitų "Planeta Organica" balzamų sudėtis: http://www.kosmetikosdnr.lt/kondicionieriai/planeta-organica-kondicionierius/
 8. Sveiki, įtraukiau į pageidavimų sąrašą:)
 9. Sveiki:) Priemones įtraukiau į pageidavimų sąrašą.
 10. Sveiki, Priemonę įtraukiu į pageidavimų sąrašą ir apžvelgsiu puslapyje. Dėkui už sudėtį:)
 11. Sveiki, Baikal Herbals kremo apžvalgą galite pasiskaityti čia: http://www.kosmetikosdnr.lt/drekikliai-veidui/baikal-herbals-matizuojantis-kremas/ O kitas priemones įtraukiu į pageidavimų sąrašą;)
 12. Sveiki, Priemonę apžvelgsiu, bet jei plaukai ploni ir sausi - neverta, nes sudėtis sausinanti, nors sudėtyje ir yra naudingų ingredientų.
 13. Sveiki, Dėkui už sudėtį, priemonę įtraukiau į pageidavimų sąrašą:)
 14. Sveiki, Abi alternatyvos geros ir plaukų sausinti neturėtų. Tik atkreipkite dėmesį, kad sudėtyje taip pat nebūtų didelio kiekio druskos ar alkoholio;)
 15. Sveiki, Kai kurias priemones esu apžvelgusi: http://www.kosmetikosdnr.lt/veido_prausikliai/lumene-veido-prausiklis-natural-code-clear-it-up/ http://www.kosmetikosdnr.lt/drekikliai-veidui/lumene-drekinantis-kremas-calm-it-down/ http://www.kosmetikosdnr.lt/priemones-nuo-spuogu/lumene-matizuojantis-kremas-natural-code/ Likusias įtraukiu į pageidavimų sąrašą:)
 16. Reiktų žiūrėti konkretaus šveitiklio sudėtį. Pageidavimų sąraše jų yra ne vienas, tad laukite apžvalgų:)
 17. Sveiki, Maitinantis kremas, tinkamiausias sausai odai, lengvai drėkina. Trūksta antioksidantų, vitaminų, augalinių ekstraktų, raminančių ingredientų. Gali kimšti poras ir netikti jautriai odai dėl naudojamų aštrių kvapiklių.
 18. Sveiki, Galite nebijoti:) Priemonė drėkinanti, yra vitaminų. Nemanau, kad paskatins blakstienų augimą, bet gali jas atgaivinti. Stenkitės, kad priemonės nepatektų į akis.
 19. Sveiki, Dėkui už sudėtį, priemonę būtinai apžvelgsiu - įtraukiau į pageidavimų sąrašą:)
 20. Sveiki, Čia galite perskaityti išsamią apžvalgą: http://www.kosmetikosdnr.lt/kuno-kremaisviestai/bio-oil-kuno-aliejus/
 21. Sveiki, Gaila, bet nepavyko rasti sudėties. Jei turite ar pastebėsite internete, parašykite man: kosmetikosdnr@gmail.com;)
 22. Sveiki, Dėkui už sudėtį. Priemonę įtraukiau į pageidavimų sąrašą:)
 23. Sveiki, Jei paskaitysite mano rašytas apžvalgas anticeliulitiniams kremams, suprasite, kodėl netikiu, kad kremai gali kaip nors veikti celiulitą. O kremą būtinai apžvelgsiu - įtraukiau į pageidavimų sąrašą. Dėkui už nuorodą:)
 24. Sveiki, Įtraukiau į pageidavimų sąrašą:)
 25. Sveiki, Bendrai pasakyti sunku, reikia apžvelgti kiekvieną jums rūpimą priemonę atskirai. Visas įtraukiau į laukiančiųjų sąrašą:)
 26. Sveiki:) Visas priemones įrašiau į pageidavimų sąrašą:) Puslapyje jau yra "Organix" priemonių apžvalgų: http://www.kosmetikosdnr.lt/sampunai/organix-sampunas-coconut-milk/ ir http://www.kosmetikosdnr.lt/kondicionieriai/organix-kondicionierius-coconut-milk/
 27. Sveiki, Čia galite paskaityti apžvalgą: http://www.kosmetikosdnr.lt/mineraline-pudra-biri/bi-kor-mineraline-pudra-egipto-zeme/
 28. Sveiki, Kremas pasižymi raminančiomis savybėmis, bet jos bus švelnios. Ši priemonė labiau skirta sausai paakių odai, o nuo paburkimų nebus itin veiksminga.
 29. Sveiki, Ši priemonė jau yra laukiančiųjų sąraše ir netrukus turėtų pasirodyti jos apžvalga. Gal bus įdomu pasiskaityti apie šios linijos šampūną: http://www.kosmetikosdnr.lt/sampunai/garnier-sampunas-ultra-doux-reconstructing/
 30. Sveiki, Šio kremo apžvalga netrukus turėtų pasirodyti puslapyje:)
 31. Sveiki, Priemonę įtraukiau į pageidavimų sąrašą:)
 32. Sveiki, Šią priemonę įrašiau į laukiančiųjų sąrašą ir apžvelgsiu puslapyje:)
 33. Sveiki, Visos priemonės įtrauktos į pageidavimų sąrašą:) Ačiū už sudėtis!
 34. Sveiki, Pageidavimas įtrauktas į laukiančiųjų sąrašą:)
 35. Sveiki, priemonė įtraukta į pageidavimų sąrašą:)
 36. Sveiki, čia galite perskaityti apžvalgą: http://www.kosmetikosdnr.lt/makiazo-valikliai/rasa-micelinis-vanduo/
 37. Sveiki, Kol kas nepavyko surasti sudėties, tad pakomentuoti negaliu, bet įtraukiau į laukiančiųjų sąrašą ir vėliau apžvelgsiu puslapyje:)
 38. Sveiki, Priemonės neblogos, būtų įdomu išgirsti, ar pateisina jūsų lūkesčius, nes kaip tik su viena skaitytoja diskutavom apie šio gamintojo rūgštines priemones:_ Pienelis su AHA - labai nebloga priemonė, bet reikia stebėti ar tinka jautriam ir kaistančiam veidui, nes rūgštinės priemonės tinka ne visiems su raustančio veido problema susiduriantiems žmonėms. Šiaip priemonė neblogai subalansuota, gana švelni, nekemšanti porų. Konservantai gali būti problematiški alergiškai odai, tad priemonę reiktų gerai nuplauti. Kremas drėkinantis, maitinantis ir raminantis, bet kemša poras. Naudojami nesaugūs konservantai - parabenai.
 39. Sveiki, Tai nebloga maitinamoji priemonė sausai odai. Šiek tiek gali kimšti poras, alergiškai odai konservantas benzilo alkoholis gali būti problematiškas.
 40. Sveiki, "Manhattan Clear Face Perfect Mat Make Up" turėtų tikti mišriai odai - nekemša porų, suteikia matinį efektą, švelni sudėtis. Tiesa matizavimas gali būti trumpalaikis.
 41. Sveiki:) "Maybelline Dream Matte Mousse Foundation" neturėtų kimšti porų, nebent šiek tiek, bet neturėtų sudaryti didelių problemų. Tiesa, priemonė labiau skirta sausai odai, nes skvalenas, jojobos aliejus yra minkštikliai, o jie sudėties pradžioje.Jei oda linkusi į riebumą, priemonė paprasčiausiai bus per "riebi". "Maybelline Affinitone Foundation with Vitamin E" apžvalgą galite rasti čia: http://www.kosmetikosdnr.lt/skystas-makiazo-pagrindas/maybelline-kremine-pudra-affinitone/
 42. Sveiki, Kol kas nesu susidūrusi, tad neturiu nuomonės. Įtraukiu į laukiančiųjų sąrašą ir apžvelgsiu puslapyje:)
 43. Sveiki, Dėkui jums už kantrybę. Priemonę būtinai apžvelgsiu:)
 44. Mane taip pat domina, bet kol kas nepavyko pamatyti ar sužinoti. Pabandysiu parašyti atstovams Lietuvoje;)
 45. Sveiki, Būtinai apvželgsiu, įtraukiau į laukiančiųjų sąrašą:)
 46. Sveiki, Kadangi abi priemonės yra laukiančiųjų sąraše, tai netrukus turėtumėte sulaukti apžvalgų puslapyje;)
 47. Sveiki, Tai ne aš, o "Kosmetikos DNR" skaitytojai yra nuostabūs:) Kol kas neradau priemonės sudėties, tad pakomentuoti negaliu, bet vėliau apžvelgsiu puslapyje.
 48. Jau galite sužinoti:) http://www.kosmetikosdnr.lt/makiazo-valikliai/rasa-micelinis-vanduo/
 49. Sveiki, Būtinai apvželgsiu, įtraukiu į laukiančiųjų sąrašą:) Gal bus įdomi šios linijos dienio kremo apžvalga: http://www.kosmetikosdnr.lt/drekikliai-veidui/natura-siberica-drekinantis-atstatomasis-kremas/
 50. Sveiki, "L'Occitane" priemones turėčiau artimiausiu laiku apžvelgti, nes jos laukiančiųjų sąrašo pačiame viršuje, o "Biodermos" paakių kremo apžvalgą galite jau perskaityti: http://www.kosmetikosdnr.lt/dermatologine-kosmetika/bioderma-paakiu-kremas-sensibio-eye-countour-gel/
 51. Sveiki, Būtinai apžvelgsiu, įtraukiau į laukiančiųjų sąrašą. Kiek matau, sudėtis panaši į "Maybelline" BB kremą, tik šiame gausu aštrių kvapiklių.
 52. Sveiki, Įtraukiau į laukiančiųjų sąrašq;)
 53. Sveiki, Labai gaila, bet nepavyko rasti sudėties. Jei turite sudėtį ar pastebėsite internete, prašau atsiųskite man: kosmetikosdnr@gmail.com
 54. Sveiki, Čia galite perskaityti apžvalgą: http://www.kosmetikosdnr.lt/serumai/clinique-serumas-nuo-demiu-dark-spot-corrector/
 55. Sveiki, Įtraukiau:) Tik gaila, kad kai apžvelgsiu šią priemonę tikriausiai jau bus neaktulu, nes orai bus pasikeitę... Gaila, bet kol kas nepavyksta daryti apžvalgų greičiau:)
 56. Sveiki, Dėkui Skirmantei, iš tiesų atsakymas tinka ir šiam klausimui. Visada žiūriu skeptiškai į perdėtus pažadus, nes stebuklingų priemonių tikrai nėra. Ši priemonė pirmiausia yra muilas ir geriausiai atlieka būtent prausiamąją funkciją. Jis sausina, tad sausins ir odą, ir plaukus. Nuo raukšlių padeda tiek, kiek pasižymi šveičiamosiomis savybėmis, t.y. padeda nuvalyti negyvas odos ląsteles ir mažų raukšlelių gali sumažėti. Artimiausioje ateityje apžvelgsiu kurį nors Afrikos muilą puslapyje;)
 57. Sveiki, Žinoma:) Įtraukiau į laukiančiųjų sąrašą:)
 58. Sveiki, Priemonės sudėtį galite rasti šiame puslapyje: http://www.doz.pl/apteka/p48471-Aknicare_Sun_krem_ochronny_przeciwsloneczny_SPF_30_50_ml Priemonė šiek tiek gali kimšti poras, Uv filtrai patikimi, bet iš vidutiniškai saugių kategorijos, nemažai sausinančio alkoholio, tad priemonė gali sausinti odą ir net mažinti UV apsaugą. Priemonė gali erzinti jautrią odą.
 59. Sveiki, ar galėtumėte apžvelgti šį kremą Bionike "Defence tolerance 100" sudėtis: aqua (water), C12-20 acid PEG-8 ester, paraffinum liquidum (mineral oil), stearyl heptanoate, cyclopentasiloxane, C12-15 alkyl benzoate, ceteareth-20, simmondsia chinensis seed oil (simmondsia chinensis (jojoba) seed oil), cetearyl alcohol, phenyl trimethicone, dimethiconol, ethylhexylglycerin, sodium carboxymethyl beta-glucan, carnosine, sodium carbomer, lonicera japonica flower extract (lonicera japonica (honeysuckle) flower extract), disodium EDTA. - See more at: http://www.bionike.it/defence/face/hypersensitive-skin/11121_en_0_1_117.html#dettinci ačiū:)
 60. Laba diena, labai domina ricinos aliejus. Butu begalo idomu suzinoti kokia nauda is jo tepant ant plauku ir blakstenu? ar tikrai padeda? dekoju
 61. Laba diena, Ar galėtumėte įvertinti kosmetiką ,,Do i posle" (rusiška) nuo spuogų. Yra losjonas ir kremas. Ačiū už atsakymą :)
 62. Sveiki, ar galite apžvelgti linijos Biosilk silk therapy shampoo sudėtis (aqua, sodium C 14-16 Olefin sulfonate, cocamidopropyl betaine, disodium laureth sulfosuccinate, PEG-150 pentaerythrittyl tetrastearate, polysorbate 20, PEG-6 caprylic/capric glycerides, phenoxyethanol, caprylyl glycol, hexylene glycol, potassium sorbate, guar hydroxy-propyltrimonium Chloride, citric acid, panthenol, hydrolyzed silk, hydrolyzed wheat protein PG-propyl silanetriol, symphytum officinale leaf extract, anthemis nobilis flower extract, mentha piperita (pepermint) leaf extract, lavandula angustifolia (lavander) extract, salvia sclarea (clary) extract, parfum, benzyl benzonate, hexyl cinnamal, linalool, alpha -isomethyl lanone, citronellol,hydroxycitronellal, butylphenyl methylpropional, geraniol, eugenal. Biosilk conditioner silk therapy Sudetis : aqua, cettyl alcohol, dicetyldimoniom chloride, cetearyl alcohol, behentrimonium chloride, cetearyl alcohol, behentrimonium chloride, glyceryl strearate se, olea europaea (olive) fruit oil, parfum, amodemethicone, hydrolyzed silk, hydrolyzed wheat prorein PG-propyl silanetriol, panthenol, phenoxyethanol, methylisothiazolinone, guar hydroxypropyltrimonium chloride, centrimonium chloride, trideceth-8, citric acid, benzophenone -3, symphytum officinale leaf extract, anthemis nobilis flower extract, pepermint leaf extract, lavander extract, salvia sclarea ectračt, benzyl benzonate, hexyl cinnamal, linalool, alpha-isomethyl lanone, citronellol Biosilk silk (silk therapy) Sudėtis cyclopentasiloxane, cyclotetrasiloxane, dimethiconol, cyclohexasiloxane, alcohol denat,C 12-15 alkyl benzonate, phenoxyethanol, panthenol, ethyl ester of hydrolyzed silk, parfum, benzyl benzonate, hexyl cinnamal, linalool, alpha isomethyl lanone, citronellol, geraniol, hydroxycitronellal, geraniol, hydroxycitronellal, butylphenyl, methylpropional, eugenol Ačiū
 63. http://www.ambroozija.lt/lt/produktai/veido_kremai/veido_kremas_balansuojantis_lazdona_riebiai_misriai_odai.html http://www.ambroozija.lt/lt/produktai/veido_prieziurai/veido_prausiklis_su_gasulo_moliu_junda_visu_tipu_odai.html
 64. Tiesiog galit surikiuot pagal geruma :) noreciau issirinkti kad ir maziau kimstu poras http://www.bionaturoaze.lt/lt/parduotuves/naturalus-kremai/problematiskai-odai-30-ml-.htm http://aromata.lt/kosmetika/lt/produktai/vietoj-kremo?subalansuotas-ekologiskas-misinys-riebiai-odai http://naturela.lt/naturali-kosmetika/naturali-kosmetika-veido-odai/naturalus-veido-kremai/alieju-misinys-jaunatvinei-odai
 65. http://aromata.lt/kosmetika/lt/produktai/vietoj-kremo?subalansuotas-ekologiskas-misinys-riebiai-odai http://www.bionaturoaze.lt/lt/parduotuves/naturalus-kremai/problematiskai-odai-30-ml-.htm http://naturela.lt/naturali-kosmetika/naturali-kosmetika-veido-odai/naturalus-veido-kremai/alieju-misinys-jaunatvinei-odai
 66. sveiki, gal galetute pakomentuoti krema Biotechniques, Hema: aqua, theobroma cacao butter, corylus avellana sedd oil, camellia oleifera seed oil, theobroma grandiflorum seed butter, hamamelis virginiana flower extract, cetearyl alcohol, beta sitosterol, borago officinalis seed oil, glyceryl stearate, propylene glycol, methylpropanediol, citrus aurantium amara, flower oil, caffeine, disodium rutinyl disulfate, gaiazulene, peg-40 stearate, ceteareth-20, peg-40 hydrogenated castor oil, chlorphenesin, potassium sorbate, d-limonene, farnesol, geraniol, linalool. Aciu.
 67. sveiki labai dziaugiuosi kad atradau si puslapi,jus darote labai gera darba ir naudinga visoms mum..Susizavejau reklama ir nusipirkau (Bio Lab Natural skin Renewal Mask) kauke ,dar nezinodama apie jusu puslapi ir negaledama paklaust patarimu na internete radau keleta atsiliepimu ,bet sita kauke pristatoma vos ne kaip 8 pasaulio stebuklas:),aisku tokio stebuklingo rezultato kaip aprasoma tiketis butu naivu bet butu visitek idomu labai suzinot kuom ji naudinga ar nors truputi padeda ir ar labai kenkia sudetyje esantys ingridientai sveikatai?koki poveiki jie turi?..stai jos sudetis:aqua,glycerin,macadamia ternifolia seed oil,sorbitol,dimethicone,polyacrylamide,cyclopentasiloxane,c13-14 isoparaffin,laureth-7,quercus robur root extract,sodium hyaluronate,parfum,BHT,magnesium sulfate,magnesium nitrate,magnesium chloride,sodium chloride,benzyl alcohol,dehydroacetic acid,placental protein,caviar extract,methylchloroisothiazolinone,methylisothiazolinone,2-bromo-2-nitropropane-1,3-diol,snail secretion filtrate,propylene glycol,sodium chondroitin sulfate,allantoin,collagen,retinyl palmitate,tocopheryl acetate,thiamine hci,pyridoxin hci,zinc aspartate,cooper aspartate,magnesium aspartate,manganese aspartate,phenoxyethanol,imidazolidinyl,urea,methylparaben,propylpapraben,glycolic acid,lactic acid,cyanocobalamin,accorbic acid,riboflavin..na va atrodo labai gresmingai sita visa mendelejavo lenetele:D..o ten tik buvo parasyta apie sraigiu sekreta,azuola ir kalogena ..o kai atsiunte kauke ir pamaciau visa sudeti tai pasirode gresmingai ir netokia ir jau nekalta ..turiu labai dielei prasyma jusu gerbiamas Kosmetikos DNR,istirkit sia kauke ir parasykit apie ja savo atsiliepima,labai jum aciu ,nekantriai lauksiu jusu atsakymo.
 68. Laba diena, labai norėčiau, kad peržvelgtumėte šią prekę http://allegro.pl/mincer-cera-wrazliwa-puder-w-kremie-opalony-i4577728396.html Domina, nes rašo, kad ji anti-alerginė ir kaina labai preinama
 69. Ką manote apie mišriai ir riebiai odai skirtą Garnier kremą "Nordic moisture match"?
 70. Girdėjau nemažai gerų atsiliepimų apie Garnier Ultra Duox Honey Treasures plaukų liniją. Norėčiau, kad pakomentuotumėte kaukę.
 71. Ar šis kremas veiksmingas? http://uogauoga.lt/face/cream/zalioji_gaiva
 72. Laba diena, noreciau paklausti apie "Egipto zeme" ar sis produktas vertas demesio, ar visgi ne?
 73. Pamiršau dar vieną priemonę, labai populiarūs Organix šampūnai ir keista, kad iki šiol nėra nei vienos apžvalgos http://www.amazon.com/Organix-Brazilian-Keratin-Therapy-Conditioner/dp/B007SD28UM. Ačiū
 74. Laba diena, Ačiū už pagalbą renkantis kosmetiką, ir vertingus patarimus. Norėčiau paprašyti informacijos apie keletą priemonių. Šampūną K-factor su keratinu http://www.tecnaprofessional.eu/2009/en/component/content/article/343-k-factor-a-keratins-cortex-and-cuticle-treatment.html Planeta Organica molį kūnui ir plaukams http://eshop.elevita.lt/lt/-kuno-prieziura/351-planeta-organica-putojantis-molis-kunui-ir-plaukams.html ir muilą http://eshop.elevita.lt/lt/-kuno-prieziura/353-planeta-organica-tirstas-muilas-kunui-ir-plaukams.html ir Kvapų namų muilus pavyzdžiui Africana http://aromata.lt/kosmetika/lt/produktai/naturalus-muilai?naturalus-ranku-darbo-muilas-afrikana Dėkoju dar kartą.
 75. Sveiki, Nėra būtina, drąsiai galite naudoti paprastą drėkinamąjį kremą ar serumą (riebiai odai geriau rinktis serumus ir gelius, o ne kremus, nes pastarieji riebesni ir dažniau kemša poras). Geriausiai tiks priemonė, pasižyminti raminančiomis savybėmis. "Nivea" losjoną naudokite, kai įsipjaunate, tada bus naudingas alkoholio dezinfekuojantis poveikis. Tačiau dažnai naudojamos priemonės su alkoholiu skatina didesnę riebalų gamybą, dirgina odą ir taip skatina spuogelių atsiradimą;)
 76. Sveiki, Tikra tiesa, priemonėje nemažai alkoholio. Jei oda problematiška, naudoti nesiūlyčiau. Tiesa, porų kimšti neturėtų, bet gali erzinti. Pasižymi antibakteriniu poveikiu. Vėliau apžvelgsiu ir puslapyje;)
 77. Gal galite pakomentuoti ir šiuos maskuoklius? Ar jie kemša poras? http://www.boots.com/en/Rimmel-Wake-Me-Up-Concealer_1253837/ http://www.boots.com/en/Rimmel-Match-Perfection-Illuminating-Concealer_1047681/
 78. Ką manote apie šią kreminę pudrą, ar ji tinka mišriai odai? http://www.boots.com/en/Rimmel-Lasting-Finish-Nude-Foundation_1525350/
 79. Sveiki, norėjau paklausti apie iwostin capillin linijos kokybę, būtent apie capillin micellar cleansing lotion, capillin anti-rednes cream SPF 15, capillin dilated capillaries treatment cream. Taip pat apie iwostin purritin concealing corrector. Laukiu Jūsų atsakymo. Ačiū.
 80. Sveiki, įtraukite į laukiančiųjų apžvalgos sąrašą: http://www.renskincare.com/p/3694/V-Cense%E2%84%A2+Revitalising+Night+Cream. Ieškau ko nors nakčiai brandžiai odai.
 81. Sveiki, Išsausėjusiems plaukams netiks, nes sudėtis sausinanti: SLES, nemažai druskos. Sausiems plaukams šių ingredientų geriau vengti;)
 82. Ateityje padarysiu išsamų aprašymą, o kol kas šiek tiek apie nano-silicio oksidą kalbėjau čia: http://www.kosmetikosdnr.lt/bb-ir-cc-kremai/loreal-koreguojantis-drekinantis-kremas-blur-cream/
 83. Sveiki, Gaila, dabar nepavyko rasti sudėties, bet įrašau į laukiančiųjų sąrašą ir apžvelgsiu, kai rasiu sudėtį. Jei turite ar pastebėsite, parašykite man: kosmetikosdnr@gmail.com
 84. Sveiki, Priemones apžvelgsiu puslapyje, bet jei trumpai: priemonėse nėra nieko, dėl ko negalėtumėte jų naudoti nėštumo metu. Šampūnas šiek tiek gali sausinti plaukus, nes jame gana didelis kiekis druskos. Abejose priemonėse yra aštrių kvapiklių, bet palyginus nėra daug. Konservantai saugūs;)
 85. Sveiki, Įtraukiau į laukiančiųjų sąrašą ir būtinai apžvelgsiu:)
 86. Sveiki, Priemonę įtraukiau į laukiančiųjų sąrašą. Gal bus įdomu, esu apžvelgusi šio gamintojo kondicionierių: http://www.kosmetikosdnr.lt/kondicionieriai/corine-de-farme-kondicionierius/
 87. Sveiki, Kimšti porų neturėtų, mišriai odai tinka, bet jei oda jautri ar pažeista, gali erzinti dirginantys odai ingredientai.
 88. Sveiki, Visas priemones surašiau į laukiančiųjų sąrašą:)
 89. Sveiki, Man priemonė neatrodo verta didelės kainos, nors ir nėra prasta. Jos sudėtyje yra naudingų ingredientų, bet tarp pagrindinių ingredientų nėra nieko ypatingo, ko nėra kituose kremuose (atkreipkite dėmesį į ingredientus iki pirmojo konservanto - fenoksietanolio: paprastas gliceris, gana pigus drėkiklis butileno glikolis, nors kur kas veiksmingesnis natrio hialuronatas yra beveik sudėties pabaigoje, riebieji alkoholiai ir išskirtinesnis tik baltosios putonės sėklų aliejus, vertingas, bet sudėtimi ir poveikiu panašus į rapsų aliejų). Kremas yra indelio pakuotėje, o ši yra prastas pasirinkimas, nes sudėtyje esantys nestabilūs ingredientai gali prarasti savo poveikį reaguodami su deguonimi ir šviesa. Priemonei naudojami aštrūs kvapikliai, nors paprastai paakiams skirtose priemonėse gamintojai vengia juos naudoti.
 90. Sveiki, ar galetumete apzvelgt si makiazo pagrinda: http://parduotuve.biosala.lt/products/lavera-skystas-makia-o-pagrindas-ivory-30-ml
 91. Sveiki, Priemonę apžvelgsiu, įtraukiau į laukiančiųjų sąrašą:)
 92. Sveiki, Priemonę apžvelgsiu, įtraukiau į laukiančiųjų sąrašą:)
 93. Sveiki, Visas priemones įrašiau į laukiančiųjų sąrašą:)
 94. Sveiki, Priemonės sudėtis: Cyclopentasiloxane, Cyclohexasiloxane, Dimethiconol Dimethicone, Argania Spinosa Kernel Oil, Phenyltrimethicone, Cetyl PEG/PPG-10/1 Dimethicone, Parfum Tai silikono ir argano aliejaus mišinys, gera priemonė dekoratyviniam efektui išgauti - švelniems, spindintiems plaukams, bet ilgainiui naudojant silikonų gausa gali apsunkinti ir alinti plaukus.
 95. Sveiki, Praimeris porų nekemša, bet tai silikono priemonė, o silikonas padengia odą plėvele. Ši neleidžia odai normaliai funkcionuoti ir skatina riebalavimasi. Toks poveikis mišriai-riebiai odai gali paskatinti spuogelių atsiradimą. Kreminės pudros neturėtų kimšti porų, nebent gali pasireikšti toks poveikis, kokį apibūdinau viršuje.
 96. Sveiki, kadangi priemonių nemažai, o ir ne visas sudėtis pavyko iš karto rasti, įrašau jas į laukiančiųjų sąrašą ir apžvelgsiu puslapyje. Galbūt jums pravers naudingas patarimas - riebiai odai geriausia rinktis gelinės tekstūros kremus, serumus ar fluidus. Kreminei tekstūrai dažniausiai naudojami ingredientai, kurie skatina odos blizgėjimą. Iš puslapio galbūt jums tiktų ši paprasta priemonė: http://www.kosmetikosdnr.lt/dermatologine-kosmetika/sebamed-drekinamasis-gelis/ (paskaitykite komentarus apačioje).
 97. Sveiki, Priemonė gali sausinti dėl alkohlio, taip pat sudėtyje esanti druska kažkiek kimš poras. Gaila, bet mišriai odai sudėtis nėra pati geriausia.
 98. Sveiki, Šiek tiek teko domėtis, nors sudėtis išties sunku rasti. Kaip ir kiekvienas gamintojas turi įvairių produktų, tad tiksliau galėčiau pasakyti tik apie konktrečią priemonę. Ką tikrai pastebėjau - sudėtys gana paprastos lyginant su solidžiomis kainomis.
 99. Sveiki, labai domina Faberlic Expert Anticeliulitinio kremo - skulptoriaus poveikis. Teigiamų atsiliepimo teko girdėti, tačiau į tokias priemones esu linkusi žvlegti skeptiškai. (Iš karto kyla klausimas, ar apskritai įmanoma kremais pagerinti odos, kenčiančios nuo celiulito, būklę). Tačiau šį kremą rekomendavo ir gydytoja kaip tikrai efektyvų, tad būtų labai įdomu tiek man, tiek kitoms merginoms, perskaityti platesnį atsiliepimą apie šią priemonę. :) http://citykey.net/images/review/793/99793/deystvitelno-ubiraet-zhir_41.jpg Iš anksto didelis dėkui. :)
 100. Sveiki, Labai gaila, bet nepavyko rasti pilnos sudėties. Kiek matau iš aprašymo, sudėtyje yra imbiero ekstrakto, o tai veiksminga priemonė nuo plaukų slinkimo, skatina jų augimą. Jei rasite sudėtį, parašykite čia arba el. paštu: kosmetikosdnr@gmail.com
 101. Sveiki, Kadangi priemonių nemažai, visas įtraukiu į sąrašą ir apžvelgsiu puslpapyje:)
 102. Sveiki, Būtų šaunu, jei atsiųstumėte sudėtį, nes nepavyko rasti. Galite parašyti čia arba el. paštu: kosmetikosdnr@gmail.com
 103. Sveiki, Sudėtis gera, daugiausiai maitinanti, bet pasižyminti ir drėkinančiomis savybėmis. Tinka sausiems plaukams ir sausai kūno odai. Veidui geriau nenaudoti, nes gali kimšti poras.
 104. Sveiki, Tai gera drėkinanti ir maitinanti priemonė su odai vertingu niacinamidu ir vitaminu E. Priemonė naudinga sausėjančiai, brandžiai, skaistumą praradusiai odai. Tačiau priemonėje nemažai silikono. Šis suteikia odai švelnumo, lygumo, bet padengia odą plėvele. Jei oda riebi, tai gali paskatinti odos riebalavimasi. Nors priemonė porų nekemša, bet būtent plėvelė, gali trukdyti normaliam odos funkcionavimui ir, jei oda problematiška, paskatinti spuogelių pagausėjimą. Dar vienas trūkumas - yra nesaugių ingredientų (konservantai, kvapikliai).
 105. Sveiki, Ačiū Jums labai už tokį puikų darbą. Būčiau dėkinga, jei kada apžvelgtumėte Gabrini nagų lakų sudėtį: Sudėtis: Ethyl Acetate, Butyl Acetate, Nitrocellulose, Phthalic anhydride/trimellitic anhydride/glycols copolymer, Acetyl Tributyl Citrate, Isopropyl Alcohol, Stearalkonium Hectorite, Adipic Acid/ Fumaric Acid/ Phthalic Acid/ Tricyclodecane Dimethanol Copolymer, Pentaerythrityl tetraisostearate.
 106. Sveiki, noreciau komentaru apie siuos produktus: http://beza.lt/lt/top-produktai/plauku_prieziura/gilaus_gydomojo_efekto_kondicionierius_cocopalm http://beza.lt/lt/top-produktai/plauku_prieziura/koncentruotas_sampunas_cocopaml
 107. Sveiki, ar ši priemonė ištikrųjų padeda strijoms ir pigmentinėms dėmėms kaip yra rašoma. Priemonė - „Bio-Oil®“ Sudėtis - Botanicals Calendula Officinalis Flower Extract (Calendula Oil)Lavandula Angustifolia Oil (Lavender Oil) Rosmarinus Officinalis Leaf Oil (Rosemary Oil Anthemis Nobilis Flower Oil (Chamomile Oil) Vitamins Retinyl Palmitate (Vitamin A) Tocopheryl Acetate (Vitamin E) Oil base Paraffinum Liquidum Triisononanoin Cetearyl Ethylhexanoate Isopropyl Myristate Glycine Soja Oil Helianthus Annuus Seed Oil BHT Bisabolol Fragrance (Rose) Alpha-Isomethyl Ionone Amyl Cinnamal Benzyl Salicylate Citronellol Coumarin Eugenol Farnesol Geraniol Hydroxycitronellal Hydroxyisohexyl 3-Cyclohexene Carboxaldehyde Limonene Linalool Colour Orange: CI 26100 (Red 17)
 108. Sveiki :) prašau apžvelgti Live Clean Exotic Nectar Argan Oil Treatment. Sudėtis: Aqua, Argonia Spinosa Extract, Argonia Spinosa Kernel (Argan) oil, Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Olea Europea (Olive) Fruit Oil, Sorbitol, Propanediol, Polysorbate 20, Phenoxyethanol, Parful, Hydroxyethylcellulose, Sodium Benzoate, Cetrimonium Chloride, Caprylic/Capric Triglyceride.
 109. Šampūno sudėtis: Aqua (purified water), sodium lauroyl sarcosinate, decyl glucoside, cocamidopropyl betaine, sodium cocoamphoacetate, lauryl glucoside, sodium cocoyl glutamate, sodium lauryl glucose carboxylate, pyrus malus (apple) fruit extract, *aloe barbadensis (aloe vera) leaf juice, *chamomilla recutita (matricaria) leaf extract, *citrus aurantium dulcis (valencia orange) extract, *citrus grandis (grapefruit) fruit extract, *cymbopogon schoenanthus (lemongrass) extract, *echinacea purpurea extract, *ginkgo biloba extract, *glycine soja (soybean) seed extract, *lavandula angustifolia (lavender) extract, *rosmarinus officinalis (rosemary) leaf extract, *macrocystis pyrifera (sea kelp) extract, *mangifera indica (mango) extract, *salix alba (willow bark) extract, xanthan gum, glycol distearate, panthenol (pro-vitamin B5), citric acid, polysorbate 20, potassium sorbate, phenoxyethanol, natural fragrance *USDA Certified Organic 100% vegetarian ingredients. We do not add parabens, lauryl or laureth sulfate, or dyes to this product. Kondicionieriaus sudėtis:Aqua (purified water), *aloe barbadensis (aloe vera) leaf juice, *helianthus annuus (sunflower) seed oil, *glycine soja (soybean) seed extract, *betula alba (birch) extract, *malva sylvestris (mallow) extract, *achillea millefolium extract, *chamomilla recutita (matricaria) flower extract, *equisetum arvense extract, *lavandula angustifolia (lavender) extract, *rosmarinus officinalis (rosemary) leaf extract, *salvia sciarea (clary) extract, *thymus vulgaris (thyme) extract, *tussilago farfara (coltsfoot) flower extract, *urtica dioca (nettle) extract, citrus grandis (grapefruit) extract, cetyl alcohol, tocopherol (vitamin E), panthenol (pro-vitamin B5), citric acid, phenoxyethanol, natural fragrance. *Certified Organic
 110. sveiki, gal galetumete pakomentuoji si Rapid Lash seruma, skatinanti blakstinu augima? turiu, bet bijau prasukti, nezinau, ar nera kenksmingas :) aciuu Water (Aqua), Rhizobian Gum, Sodium Hyaluronate, Butylene Glycol, Hydroxyethylcellulose, Biotin, Panthenol, Pantethine, Hydrolyzed Glycosaminoglycans, Allantoin, Cucurbita, Pepo (Pumpkin) Seed Extract, Sea Water, Dipotassium, Glycyrrizate, Alcohol Denat (and) Isopropyl Cloprostenate, Octapeptide-2, Copper Tripeptide-1, Glycerin, Glycine Soja (Soybean Oil), Phosphatidylcholine, Polypeptide-23, Phenoxyethylene, Chlorphenisen, Sorbic Acid
 111. Sveiki:) Kaip ir Joli labiausiai rekomenduočiau argano aliejų. Jį galima naudoti kaip gydomąją priemonę ir laikyti kelias valandas iki plovimo, kaip apsaugomąją - ištepti plaukus iki plovimo, kad neišsausintų šampūnas (ypač naudinga sausiems galiukams), kaip serumą po plovimo - įtrinti kelis lašelius į plaukus ar galiukus. "Joico" K-Pak Protect & Shine Serum" apžvelgsiu puslapyje, bet trumpai pakomentuosiu: priemonė su silikonu, aliejais ir keratinu. Plaukus tikrai sušvelnins, šiek tiek stiprins esantis keratinas ir aliejai. Tik svarbu žinoti, kad silikonai kaupsis ant plaukų ir ilgainiui juos alins. Silikonus nuo plaukų gerai nuplauna šampūnai su aštriais plovikliais, bet pastarieji sausina plauką. Tai viena geresnių priemonių su silikonais, bet jei plaukai sausi ir silpni, naudoti kiekvieną dieną nepatarčiau.
 112. Sveiki, čia galite rasti apžvalgą: http://www.kosmetikosdnr.lt/duso-zeles-ir-kiti-kuno-prausikliai/medimix-muilas-18-herb-ayurveda/
 113. Sveiki, Priemonėje naudojami potencialiai nesaugūs UV filtrai (4 iš 5), vienas jų gali sukelti alergiją, kiti galimai toksiški, mutageniški. Sudėtyje yra taip pat keli konservantai, kurie gali dirginti ar alergizuoti odą. Ne visiems žmonėms šie ingredientai gali būti problematiški, bet jautriai ir alergiškai odai geriau ieškoti saugesnės priemonės. Negalėčiau pasakyti, kad priemone negalima tepti veido, tiesiog įvertinus sudėtį, odos tipą ir būklę, nuspręskite, ar jums ši priemonė tinka (kiekvieną ingredientą galite patikrinti paieškoje).
 114. Sveiki, Tai ne pirmas kartas, kai sulaukiu pageidavimų apvželgti šio gamintojo priemones, bet ne visada pasiseka rasti sudėtis. Jūsų priemonę įrašau į laukiančiųjų sąrašą ir pasistengsiu apvželgti:)
 115. Sveiki, Kaip vertinate šį kremuką: http://www.gyvenksveikai.lt/lt/supra-dermal-drekinamasis-kremas.html
 116. Sveiki, Įrašiau į laukiančiųjų sąrašą ir apžvelgsiu puslapyje, bet jei trumpai - maitinanti priemonė su UV apsauga. Neramina aštrių kvapiklių gausa, šiek tiek gali kimšti poras, gali erzinti jautrią odą.
 117. Sveiki, Įrašiau į laukiančiųjų sąrašą ir būtinai apžvelgsiu:)
 118. Sveiki, Tai cinko oksido pagrindo kremas, pasižymintis gydomosiomis, apsauginėmis, raminančiomis savybėmis išsausėjusiai ir sudirgusiai odai. Tinka kūdikiams ir suaugusiems, bet sudėtyje yra ingredientų, kurie gali netikti jautriai odai, naudojant veidui suagusiems - gali kimšti poras.
 119. Kaip vertinate Himalaya veido šveitiklį?
 120. Sveiki. Ką manote apie šias naujas LUMENE veido priežiūrios priemones? 1. LUMENE Clear It Up, giliai valantis veido prausiklis, 150 ml 2. LUMENE Clear It Up, giliai valantis veido prausiklis-šveitiklis, 150 ml 3. LUMENE Clear It Up, tonikas, 200 ml 4. LUMENE Clear It Up, drėkinamasis kremas, 50 ml 5. LUMENE Clear It Up, priemonė nuo spuogų, 10 ml
 121. Sveiki, Šiuo metu naudoju šampūnus be Sodium Lauryl Sulfate. Norėčiau paklausti ar SLS alternatyvos Sodium Lauroyl Sarcosinate ir Disodium Laureth Sulfosuccinate yra švelnesnės nei SLS? Kuri iš jų mažiau sausintų plaukus?
 122. Sveiki:) Siūlyčiau išbandyti šį BB kremą: http://www.kosmetikosdnr.lt/dermatologine-kosmetika/bioderma-bb-kremas-sensibio-ar-bb/ Tačiau vertėtų pagalvoti ir apie mineralines pudras, nes jų sudėtys minimalesnės: http://www.kosmetikosdnr.lt/category/mineraline-pudra-biri/ Taip pat ši pudra gerai maskuoja, ji toks "viduriukas" tarp kremo ir pudros: http://www.kosmetikosdnr.lt/skystas-makiazo-pagrindas/pharmaceris-f-kremine-pudra-spf20/
 123. Žinoma! Apžvelgsiu artimiausioje ateityje:)
 124. Sveiki, Būtinai apžvelgsiu - įrašiau į laukiančiųjų sąrašą:)
 125. Sveiki, Prausiklio sudėties nepavyko rasti, būtų gerai, kad atsiųstumėte el. paštu: kosmetikosdnr@gmail.com "Lancome GÉNIFIQUE Youth Activating Concentrate" 4 sudėties vietoje yra alkoholis - ingredientas, kuris sausina, ilgainiui pažeidžia odą ir ardo kolageną. Sudėtyje yra puikių ingredientų, bet jų mažoka, kaip tokiai brangiai priemonei. Gali dirginti jautrią odą. Tiesa, pagrindinis ingredientas - fermentų kompleksas -yra puikus antioksidantas, tik norėtusi jį matyti priemonėje be alkoholio. "Lancome Génifique Youth Activating Night Cream" - nebloga, maitinanti priemonė su antioksidantais, bet geriausia sausai ir į spuogelius nelinkusiai odai. Gali kimšti poras, yra aštrių kvapiklių.
 126. Sveiki, Žinoma - įrašiau į laukiančiųjų sąrašą:)
 127. Sveiki, Kaukės su Negyvosios jūros mineralais apžvalgą galite rasti čia: http://www.kosmetikosdnr.lt/ekologiska-kosmetika/dr-organic-purvo-kauke/ Veido kaukė su manukos medumi - įdomi, bet naudingiausia sausai odai. Nuo spuogelių ji nepadės, gali šiek tiek kimšti poras. "Derma E" šveitiklio sudėtis per aštri į spuogelius linkusiai odai. Riebiai odai naudingos yra molio kaukės, sudirgusiai - avižų, jei oda išsausėjusi - http://www.kosmetikosdnr.lt/dermatologine-kosmetika/biocell-regeneruojanti-veido-kauke/.
 128. Sveiki, Dėkui už nuotrauką:) Vertinčiau gerai - švelni, drėkinanti sudėtis, lašelis antioksidantų. Tik vienas trūkumas - nesaugus konservantas BHT:http://www.kosmetikosdnr.lt/ingredient/bht-butylated-hydroxytoluene/
 129. Sveiki, Tikrai norėčiau, tad laukiu užklausų;) (geriausia su sudėtimis)
 130. Sveiki, Priemonė gera ir tinkama mišriai odai - neturėtų kimšti porų, saugūs ir švelnūs ingredientai.
 131. Sveiki, Labai gerai pastebėjote:) Iki šiol tik elektroniniu paštu esu sulaukusi klausimų dėl priemonių nuo karščio. "Tresemme" priemonė su silikonais, gausu nesaugių ingredientų - nuo formaldehidą išskiriančių konservantų iki aštrių kvapiklių. Su viena skaitytoja buvom atradusios tokią nebloga priemonę: http://m.sephora.com/product/P383177 Būtų smagu, jei atsiųstumėte daugiau dominančių priemonių pavadinimų, tada apžvelgsiu jas puslapyje:)
 132. Sveiki, Prausiklis neblogas - nesausinantis, pasižymi antibakteriniu poveikiu. Tiesa, labai jautriai odai gali ir netikti, nes yra potencialių odos dirgiklių.
 133. Sveiki, "Coleur Caramel" mažiau ingredientų, kurie gali kimšti poras. Yra vitaminų, antioksidantų, minkštiklių, tad turėtų gražiai padengti net į sausumą linkusią odą. "Uoga Uoga" turi UV apsaugą, bet ir šiek tiek ingredientų, kurie vos vos gali kimšti poras, yra raminančių ingredientų. Geriau sugers riebalų perteklių, tad labiau tinka riebiai odai. Apibendrinus - abi pudros geros sudėties, tereikia pasirinkti pagal odos poreikius;)
 134. Sveiki, Ne, ne visi ingredientai yra natūralūs, bet yra tokių, kurių kilmė gali būti natūrali, išskyrus konservantą fenoksietanolį.
 135. Sveiki, Pudra erzinti neturėtų (žinoma, 100 proc. negaliu būti tikra, nes jautri oda individualiai reaguoja į medžiagas). Priemonė nebloga, tiesa, šiek tiek gali kimšti poras. Jums taip pat būtų naudinga išbandyti kokią nors matizuojančią mineralinę pudrą: http://www.kosmetikosdnr.lt/category/mineraline-pudra-biri/ ;)
 136. Sveiki, Sakyčiau vidutinės priemonės. Šampūnas su SLES, gali sausinti, sudėtyje yra naudingų ingredientų kokteilis, bet nuplaunamoje priemonėje jis nėra labai veiksmingas, aštrūs kvapikliai, alergiškai odai problematiški konservantai. Kondicionierius neblogas - be silikonų, čia naudingų ingredientų kokteilis su vertingu keratinu naudingesnis, tiesa, naudojami aštrūs kvapikliai ir alergiškai odai problematiški konservantai. Taigi, yra privalumų, yra ir trūkumu:)
 137. Sveiki, Sudėtį ištryniau, kad komentaras užimtų mažiau vietos:) Priemonę apžvelgsiu puslapyje, bet jei trumpai: maitinanti priemonė, tinkamiausia sausai odai. Trūksta drėkiklių, sudėtyje yra šiek tiek ingredientų, kurie gali erzinti jautrią odą.
 138. Sveiki, Kiek matau, skaitytojos davė puikių patarimų:) „Duac“ yra priemonė su benzoilo peroksidu ir klindamicinu. Šių medžiagų derinys veiksmingai padeda įveikti bakterijas bei mažina odos riebaluotumą, bet tinka tik labai riebiai odai, nes kaip pastebėjote, stirpiai sausina. Tai gana stipri priemonė, ją naudoti geriausia pagal poreikį - mažėjant spuogeliams, mažinti ir kiekį, naudoti tik tikslinėms veido zonoms. Labai svarbu, kad pasirinktumėte gerą ir porų nekemšantį drėkinantį kremą, kuris padėtų atstatyti išsausėjusią odą. Taip pat nenaudokite aštrių prausiklių;)
 139. Sveiki, Gaila, bet apie šį gamintoja nesu girdėjusi. Internete radau tokią kaukės sudėtį: http://www.cosdna.com/eng/cosmetic_e18b24452.html Jei sąrašas visas ir teisingas, tai - minkštinanti ir lengvai drėkinanti kaukė, kurios pagrindą sudaro labai paprastas ir pigus ingredientas - mineralinis aliejus. Priemonėje gausu nesaugių konservantų, o kaina tokiai sudėčiai didoka.
 140. Sveiki, "Jane Iredale" mineralinę pudrą apžvelgiau: http://www.kosmetikosdnr.lt/mineraline-pudra-biri/jane-iredale-mineraline-pudra-amazing-base-spf-20/, o kitas priemones apžvelgsiu artimiausioje ateityje:)
 141. Ką manote apie šį šampūną? Ar verta išbandyt nuolat kovojant su pleiskanomis? http://eshop.elevita.lt/lt/plauku-prieziura/53-planeta-organica-valomasis-sampunas-4680007200410.html
 142. Sveiki, paprašysiu įvertinti dar vieną priemonę, drėkinantį kremą veidui, su SPF ir stiprinančiu poveikiu kapiliariams (anot vaistininkės): aqua, ethylhexyl methoxycinnamate, glycerin, pentylene glycol, cetyl alcohol, isopropyl palmitate, potassium cetyl phosphate, dimethicone, methylene bis-benzotriazolyl tetramethylbutylphenol (nano), cyclopentasiloxane, hydrogenated olive oil decyl esters, niacinamide, polyacrylamide, caprylic/capric triglyceride, cyclohexasiloxane, butyl methoxydibenzoylmethane, c13-14 isoparaffin, glyceryl polyacrylate, lonicera caprifolium (honeysuckle) flower extract, decyl glucoside, allantoin, laureth-7, lonicera japonica (honey-suckle) flower extract, L-Thioproline, laminaria ochroleuca extract, propylene glycol, xanthan gum, L-Ergothioneine, parfum.
 143. NIOXIN scalp revitaliser conditioner fine hair 4 noticeable thinning chemically treated. Ingredients: WATER/AQUA, CETYL ALCOHOL, STEARAMIDOPROPYL DIETHYLAMINE, STEARYL ALCOHOL, QUAERNIUM-18, CETEARYL ALCOHOL, BENZYL ALCOHOL, HYDROXYPROPYL GUAR, BIS-AMINOPROPYL DIMETHICONE, GLYRERYL STEARETE, OLEYL ALCOHOL, HYDROXYETHYLCELLULOSE, MENTHA PIPERITA (PEPPERMINT) OIL, MENTHA ARVENSIS LEAF OIL, MENTHOL, CITRIC OIL, POLYSORBATE 60, EDTA, PROPYLENE GLYCOL, METHYLISOTHIAZOLINONE, CAMELLIA SINENSIS LEAF EXTRACT, CYSTINE BIS-PG-PROPYL SILANETRIOL, LECITHIN, FOENICULUM VULGARE (FENNEL) FRUIT EXTRACT, SACCHAROMYCES/MAGNESIUM FERMENT, PHENOXYETHANOL, BIOTIN/FOLIC ACID/CYANOCOBALAMIN/NIACINAMIDE/PANTOTHENIC ACID/PYRIDOXINE/RIBOFLAVIN/THIAMIDE/YEAST POLYPEPTIDES, FAEX (YEAST) EXTRACT, SACCHAROMYCES/IRON FERMENT, SACCHAROMYCES/COPPER FERMENT, SACCHAROMYCES/SILICON FERMENT, SACCHAROMYCES/ZINC FERMENT, POTASSIUM SORBATE, PROPYLPARABEN, GLYOXAL, METHYLPARABEN, CI 42090, SODIUM BENZOATE, ETHYLPARABENE, BUTHYLPARABEN. Gamintojas www.nioxin.com Iš anksto dėkoju, labai vertinu jūsų darbą. Linkiu didžiausios sėkmės!
 144. Sveiki. Norėčiau NIOXIN cleanser shampoo 4 (for fine, noticeably thinning, chemically Treated Hair) apžvalgos. Kirpėja man visaip bandė įpiršti, bet jis labai brangus ir nežinau ar tikrai verta pirkti. Šampūno sudėtis (nurašiau nuo buteliuko): WATER/AQUA, SODIUM LAURETH SULFATE, SODIUM LAURYL SULFATE, CITRIC ACID, SODIUM CHLORIDE, PPG-2 HYDROXYETHYL COCO/ISOSTEARAMIDE, SODIUM CITRATE, SODIUM XYLENESULFONATE, SODIUM BENZOATE, SALICYLIC ACID, MENTHA PIPERITA (PEPPERMINT) OIL, MENTHOL, MENTHA ARVENSIS LEAF OIL, TETRASODIUM EDTA, METHYLPARABEN, POLYQUATERNIUM-10, PROPYLENE GLYCOL, CAMELLIA SINENSIS LEAF EXTRACT, CYSTINE BIS-PG-PROPYL SILANETRIOL, LECITHIN, FOENICULUM VULGARE (FENNEL) FRUIT EXTRACT, SACCHAROMYCES/MAGNESIUM FERMENT, PHENOXYETHANOL, BIOTIN/FOLIC ACID/CYANOCOBALAMIN/NIACINAMIDE/PANTOTHENIC ACID/PYRIDOXINE/RIBOFLAVIN/THIAMIDE/YEAST POLYPEPTIDES, FAEX (YEAST) EXTRACT, SACCHAROMYCES/IRON FERMENT, SACCHAROMYCES/COPPER FERMENT, CI 19140, SACCHAROMYCES/SILICON FERMENT, SACCHAROMYCES/ZINC FERMENT, CI 42090, POTASSIUM SORBATE, CI 17200, PROPYLPARABEN, ETHYLPARABEN, BUTHYL PARABEN.
 145. Laba diena. Gal galetumėte pakomentuoti šiuos produktus: Bioderma sebium serum, margaritos veido šveitikli su agurkais, baikak herbals kremas riebiai odai (suteikiantis matiškumą), oriflame naturesecrets purškiklis for normal hair, wella proseries frizz control plauku kremas. Ačiū iš anksto
 146. Sveiki, dabar visada stengiuosi užmesti akį į Jūsų blogą, prieš pasirinkdama naują priemonę :) Šitos dar neradau, įvertinkite prašau kūno kremą "Altermed Panthenol Forte": aqua, aloe barbadensis leaf juice powder, panthenol, prunus armeniaca kernel oil, paraffinum liquidum, propylene glycol, cetyl alcohol, glyceryl stearate, steareth-25, ceteth-20, stearyl alcohol, phenoxyethanol, ethylhexylglycerin, isopropyl myristate, ethyl linoleate, tocopheryl acetate, retinyl palmitate, retinyl acetate, arachis hypogaea oil, helianthus annuus (sunflower) seed oil, tocopherol, BHT, allantoin, titanium dioxide, sodium polyacrylate, hydrogenated polydecene, trideceth-6, parfum.
 147. Sveiki :) Labai labai prašau apžvelgti GIOVANNI SMOOTH AS SILK DEEP MOISTURE šampūną ir GIOVANNI SMOOTH AS SILK DEEPER MOISTURE kondicionierių.
 148. Kokia jūsų nuomonė apie Lumene Clear it up SPOT DELETE priemonę nuo spuogų?
 149. Labai norėčiau plaukų putų su šilku "Franco Battaglia Professional" apžvalgos. Būčiau labai dėkinga :) Sudėtis: Aqua, Butane, Vp/Va Copolymer, Isobutane, Polyquaternium-68, Propane, Polyquaternium-4, Methyl Eugenyl Dimethicone Copolyol, Parfum, Panthenol, Propylene Glycol, Lauramine Oxyde, Chlorphenesin, Pearl Powder, Hydrolized Walnut Extract, Alpha Isomethyl Ionone, Citronellol, Hexyl Cinammal, Hydroxycitronellal, Hydroxyisohexyl 3-Cyclohexene Carboxaldehyde, Isoeugenol, Limonene, Linalool.
 150. Sudėtį rasite čia: http://eshop.elevita.lt/lt/plauku-prieziura/301-natura-siberica-sampunas-jautriai-galvos-odai.html
 151. P.S. ieškau alternatyvos kokosų aliejui, gal argano aliejus mažiau riebintų plaukus? Aliejų naudočiau prieš plovimą.
 152. Labai norėčiau, kad apžvelgtumėte ar bent trumpai pakomentuotumėte šiuos plaukų balzamus. Labiausiai domina, ar jie nekemša porų, nesausina plaukų. Ačiū! http://eshop.elevita.lt/lt/plauku-prieziura/58-planeta-organica-maitinamasis-balzamas-4680007200441.html http://eshop.elevita.lt/lt/plauku-prieziura/59-planeta-organica-balzamas-4680007200427.html http://eshop.elevita.lt/lt/plauku-prieziura/60-planeta-organica-atstatomasis-balzamas-4680007200465.html http://eshop.elevita.lt/lt/plauku-prieziura/61-planeta-organica-minkstinamasis-balzamas-4680007200502.html http://eshop.elevita.lt/lt/plauku-prieziura/63-planeta-organica-stiprinanamasis-balzamas-4680007200489.html http://eshop.elevita.lt/lt/plauku-prieziura/245-baikal-herbals-valomasis-balzamas.html http://eshop.elevita.lt/lt/plauku-prieziura/244-baikal-herbals-stiprinamasis-balzamas.html http://eshop.elevita.lt/lt/plauku-prieziura/241-baikal-herbals-apimti-suteikiantis-balzamas.html http://eshop.elevita.lt/lt/plauku-prieziura/242-baikal-herbals-atstatomasis-balzamas.html
 153. Ką manote apie Bourjois Happy Light makiažo pagrindą (ne kreminę pudrą)?
 154. Sveiki, ar tiesa, kad glicerinas (esant mazesniam nei 65proc. aplinkos dregnumui) drekina oda dregme imdamas is gilesniu odos sluoksniu?
 155. Sveiki, ką manote apie tokios sudėties kūno ir plaukų aliejų: Glycine soja oil, Prunus amygdalus dulcis oil, Argania spinosa kernel oil, Helianthus annuus seed oil, Cattleya skinneri extract, Parfum, Tocopheryl acetate, Ethyl linoleate, Ethyl oleate, Ethyl linolenate. Dėkoju už atsakymą. :)
 156. Labai norėčiau, kad pakomentuotumėte arba įvertintumėte Natura Siberica šampūną nuo pleiskanų, ačiū :))
 157. Laba diena, Labai norėčiau kad peržvelgtumėte šį produktą Eveline cosmetics "slim extreme 4D" argan oil. http://www.amazon.com/Eveline-Cosmetics-Extreme-Slimming-Cellulite/dp/B00IT5KA3U Sudėtis: aqua/water, butylene glycol, cantella asiatica leaf extract, glycerin, argania spinosa kernel oil, sodium polyacrylate, paraffinum liquidum, trideceth-6, catearyl alcohol, caffeine, hyaluronic acid, cyperus esculentus tuber extract, xantan gum, sodium salicylate, lecithin, silica,propylene glycol, ginkgo biloba leaf extract, laminaria hyperborea extract, betaine, malus, domestica,fruit cell culture extract, polysilicone 11,laureth-12, gold, vanilyl butyl ether, pantehenol, polysorbate 20, PEG-20 glyceryl laurate, tocopherol, linoleic acid, retinyl palmitate, allantoin, DMDM hydantoin, parfum, methylchloroisothiasolinone, methylisothiasolinone, mica, cl77491, cl77492.
 158. Gal galite apžvelgti Dzintars paakiu serumą: http://www.edzintars.lt/dzintars-drekinamasis-serumas-akiu-zonos-odai-organic-style-hydrocomfort-ekologiska-kosmetika Sudėtis: Aqua,Centaurea cyanus water, polyglyceryl-3-methylglucose distearate, alcohol, glycerin, glyceryl stearate, simmondsia chinesis oil, theobroma cacao buter, macadamia ternifolia seed oil, cetearyl alcohol, butyrospermum parkii butter, vitis vinifera seed oil, tocopheryl acetate, caprylic triglyceride,pyrus malus extract, aloe barbadensis extract, hedera helix extract, ruscus aculeatus extract, centella asiatica extract, glycyrrhiza glabra extract, algae extract, sodium hyaluronate, xanthan gum, bisabolol, citric acid, benzyl alcohol, dehydroacetic acid, sodium salicylate, benzoic acid,sodium benzoate, sodium borate, potassium sorbate, parfum, silica, CI 77891, CI 77491
 159. Puslapio fane
  2014-08-20 at 08:41
  Sveiki, siandien radau atrodo stebuklinga dalyka: lupu blizgi, kuris pavirsta matiniu, visiskai netepa rubu, islieka itin ilgai ir svarbiausia nenusitrina, taciau cia geroji puse, blogoji manau yra jo sudetis, mane prigąsdino, kad tai gali sukelti net gi vezinius susirgimus, ar is tiesu? sudetis: ISODODECANE, DIMETHICONE, TRIMETHYLSILOXYSILICATE, POLYBUTENE, PETROLATUM, CYCLOHEXASILOXANE, KAOLIN, DISTEARDIMONIUM HECTORITE, BEESWAX (CERA ALBA), SILICA DIMETHYL SILYLATE, FLAVOR (AROMA), GLYCERYL BEHENATE/EICOSADIDATE, PROPYLENE CARBONATE, PERSEA GRATISSIMA (AVOCADO) OIL, TOCOPHEROL, CYCLOPENTASILOXANE, TIN OXIDE; May Contain (+/-) MICA, TITANIUM, DIOXIDE (CI 77891), RED 7 LAKE (CI 15850), RED 6 (CI 15850), YELLOW 6 LAKE (CI 15985), YELLOW 5 LAKE (CI 19140), BLUE 1 LAKE (CI 42090), RED 21 LAKE (CI 45380), CARMINE (CI 75470), IRON OXIDE (CI 77491). IRON OXIDE (CI 77492), IRON OXIDE (CI 77499)
 160. Taip pat būtų įdomu sužinoti jūsų nuomonę apie "Rasos" gelį nuo spuogų su 5% AHA ir 2% BHA. Sudėtis: Aqua, Alcohol Denat., Glycolic acid, Hydroxyethylcellulose, Salicylic acid, Polysorbate 20, Sodium Hydroxide, Polysorbate 80, Sulfur, Parfum.
 161. Laba diena, gal galėtumėte pakomentuoti "Rasos" veido prausiklį su BHA ir siera probleminei odai? Sudėtis: Aqua, Sodium Cocoamphoacetate, Glycerin, Lauryl Glucoside, Sodium Cocoyl Glutamate, Sodium Lauryl Glucose Carboxylate, Coco-Glucoside, Glyceryl Oleate, Salvia Officinalis (Sage) Leaf Extract, Nasturtium Officinale Extract, Arctium Majus Root Extract, Citrus Medica Limonum (Lemon) Peel Extract, Hedera Helix (Ivy) Extract, Saponaria Officinalis Extract, Fucus Vesiculosus Extract, Salicylic acid, Sulfur, Citric Acid, Propylene Glycol, Diazolidinyl Urea, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Parfum, Polysorbate 80.
 162. Laba diena, norejau pasiteirauti ar sios priemones gali buti bent kiek veiksmingos kaip kad teigia gamintojas? Aciu :)) http://www.marykay.lt/lt-LT/Odos-prieziura/%E2%80%9ETimeWise-%E2%80%9C-paakiu-kremas-nuo-rauksliu/100705.partId?eCatId=10026 http://www.marykay.lt/lt-LT/Odos-prieziura/%E2%80%9ETimeWise-%E2%80%9C-skaistinanti-lyginanti-kauke/100721.partId?eCatId=10026
 163. Sveiki, domintų šio produkto analizė :) http://www.thebodyshop.lt/lt/produktai/veido-prieziura/riebiai-probleminei-odai/20050
 164. Sveiki, labai domina šių produktų sudetis: kremo ir pudros (viena mišriai/riebiai odai, kita normaliai/sausai odai). Turiu probleminę odą, linkusią rausti ir nuolat atsirasti spuogeliams, todėl noriu rasti geriausią makiažo priemonę, kad tai užmaskuotų ir be abejonės nepaskatintų spuogelių atsiradimo. Gal net galite parekomenduoti ką nors? Iš anksto labai dėkoju už atsakymą! http://www.bioderma.com/lt/nc/produktai/kas-naujo/product/action/1359.html http://www.revlon.com/products/face/foundation-makeup/colorstay-makeup-with-softflex-for-combination-oily-skin#309975410013||0 http://www.revlon.com/products/face/foundation-makeup/colorstay-makeup-with-softflex-for-normal-dry-skin#309975415018||0
 165. Sveiki, labai domina šių produktų sudetis: kremo ir pudros (viena mišriai/riebiai odai, kita normaliai/sausai odai). Turiu probleminę odą, linkusią rausti ir nuolat atsirasti spuogeliams, todėl noriu rasti geriausią http://www.bioderma.com/lt/nc/produktai/kas-naujo/product/action/1359.html http://www.revlon.com/products/face/foundation-makeup/colorstay-makeup-with-softflex-for-combination-oily-skin#309975410013||0 http://www.revlon.com/products/face/foundation-makeup/colorstay-makeup-with-softflex-for-normal-dry-skin#309975415018||0
 166. Ar Bio Lab Mask: Dermo-Aesthetic Care (http://www.biolabmask.com/ltxmbr51g/index.php?PLACID=1400417971) iš tiesų tokia veiksminga? Ar tai ne placebas, eilinė apgavystė?
 167. http://eparduotuve.biok.lt/lt/veido-prieziura/224-rasa-micelinis-vanduo-200ml--4770001335321.html palyginkite su lorealio
 168. Laba diena, norėčiau sužinoti kaip vertinate BoHo dekoratyvinę kosmetiką? konkrečiai šiuos produktus: http://www.bio-kosmetika.lt/lt/ekologiska-kosmetika/270-boho-kompa.html http://www.bio-kosmetika.lt/lt/ekologiska-kosmetika/269-boho-mineralins-pudros.html http://www.bio-kosmetika.lt/lt/ekologiska-kosmetika/268-boho-kompaktins-pudros.html http://www.bio-kosmetika.lt/lt/dekoratyvine-kosmetika/343-boho-skysta-kremine-pudra.html Ar šie produktai nekemša porų? dėkoju už atsakymą.
 169. Kaip vertinate Margaritos drėkiklį ir šveitiklį, ar jie tinkami mišriai odai? http://www.biok.lt/margarita/veido-prieziura/ekologiskas-veido-drekiklis http://www.vaistai.lt/barkodas/4770001330982
 170. Sveiki, nuadoju šitą kaukę http://irecommend.ru/content/maska-dlya-volos-parisienne-semi-di-lino-lechebnaya-maska-dlya-vsekh-tipov-volos-s-ekstrakto įdomu būtų sužinoti ar verta dėmesio. Dėkoju
 171. praleidote klausimą
 172. Laba diena, Būtų įdomu sužinoti analizę šių produktų: http://petalfresh.com/?product=thickening-shampoo http://petalfresh.com/?product=color-protection-conditioner-pomegranate-acai
 173. Laba diena, būtų įdomu, jeigu išsamiau išnagrinėtumėte šiuos produktus: dieninį kremą - https://www.drogas.lt/resources/web/only_drogas/rdl/315x/33_Rival%20De%20Loop%20Natural.png dabtų pastą - http://www.onlinepharma.ro/1204-1325-large/l-angelica-pasta-de-dinti-albire.jpg BB kremą - http://www.israelcosmedics.com/prod_images_large/SebocalmInnovationBBCreamNatural.jpg paskuoklį - http://1.bp.blogspot.com/-eIIomrUs-dI/TrmGONbYjiI/AAAAAAAACeo/DuEwHw6olYM/s1600/DSC09579.JPG plaukų aliejų - http://www.assorti.lt/userfiles/uploader/ra/rasa-plauku-aliejus-su-avokadu-aliejumi-ir-vitaminu-e-50ml.jpg dezodorantą - https://encrypted-tbn3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSrOUEFggHftRTrekl4TfW6MxXIcC-epOaJ3ShmTkf3CMElN1A0 kūno kremą - http://www.beautyinmymind.com/wp-content/uploads/2012/09/Dove-Indulgent-Nourishment-Moisturiser-Review-1.jpg Žinau, nemažai produktų išvardinau, bet jų dar atrodo neaptarinėjote, o man ir galbūt kitiems vartojantiems šiuos produktus, aktualu sužinoti daugiau apie juos :) Iš anksto dėkoju!
 174. Būčiau dėkinga, jei peržvelgtumėte šias Garnier priemones: http://garnier.lt/veido-odai/skin-naturals/pure-active/sveitiklis-pure-active-3-in-1 http://garnier.lt/veido-odai/skin-naturals/pure-active/veido-kauke-pure-active http://garnier.lt/veido-odai/skin-naturals/pure-active-intensive/sveitiklis-pure-active-intensive http://garnier.lt/veido-odai/skin-naturals/pure-active-intensive/sveitiklis-pure-active-intensive-su-aktyviaja-anglimi http://garnier.lt/veido-odai/skin-naturals/pure-active/valomoji-priemone-nuo-spuogu-pure-active-anti-acne Ačiū!
 175. Sveiki, kaip vertinate Rasos akių makiažo valiklį? http://www.biok.lt/Rasa_akiu_makiazo_valiklis_su_vitaminu_E
 176. Sveiki, ka manote apie sios linijos produkcija: http://www.iherb.com/Avalon-Organics-Thickening-Conditioner-Biotin-B-Complex-Therapy-14-oz-397-g/11182#p=1&oos=1&disc=0&lc=en-US&w=avalon%20organics&rc=104&sr=null&ic=4 http://www.iherb.com/Avalon-Organics-Biotin-B-Complex-Therapy-Thickening-Shampoo-14-fl-oz-414-ml/3477#p=1&oos=1&disc=0&lc=en-US&w=avalon%20organics&rc=104&sr=null&ic=1
 177. Laba diena, kai pvisuomet, pirma noreciau padekoti uz Jusu puiku ir nuosirdu darba, padedant moterims ir merginoms nepasiklysti kosmetikos dziunglese. Noreciau pateikti uzklausa ir as del dominancio produkto: Bodyshop Camomile Silky Cleansing Oil Glycine Soja Oil/Glycine Soja (Soybean) Oil (Emollient/Skin Conditioner), Prunus Amygdalus Dulcis Oil/Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil (Skin-Conditioning Agent), Helianthus Annuus Seed Oil/Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil (Emollient), C12-15 Alkyl Benzoate (Emollient), Caprylic/Capric Triglyceride (Emollient), Ethylhexyl Palmitate (Skin Conditioning Agent), Isohexadecane (Emollient/Solvent), Polysorbate 85 (Surfactant-Emulsifying), Sorbitan Trioleate (Surfactant-Emulsifying), Sesamum Indicum Seed Oil/Sesamum Indicum (Sesame) Seed Oil (Skin-Conditioning Agent), Octyldodecanol (Emollient), Parfum/Fragrance (Fragrance), Linalool (Fragrance Ingredient), Tocopherol (Antioxidant), Limonene (Fragrance Ingredient), Anthemis Nobilis Flower Oil (Fragrance/Essential Oil), Citric Acid (pH Adjuster).
 178. Sveiki, Plaukų priežiūros priemonės mano silpnybė. Mano plaukai banguoti ir gana sausi. Gal galėtumėte apžvelgti šias: Live Clean Purple Jewel Wave Enhance Defining Spray http://www.healthsnap.ca/live-clean-purple-jewel-wave-enhance-defining-spray-250-ml-product Live Clean Exotic Nectar Argan Oil Treatment https://well.ca/products/live-clean-exotic-nectar-argan-oil_23276.html Dr Organic Manuka Honey Shampoo http://www.hollandandbarrett.com/shop/product/dr-organic-manuka-honey-shampoo-60083593 Aciu :)
 179. Sveiki, ką manote apie šias prausimosi putas? http://www.miecys.lt/lt/catalog/55/ Sudėtis: Aqua,cocamidopropyl betaine,betaine, disodium ricinoleamido MEA-sulfosuccinate,methyl gluceth-20.glycerin,hydroxyethylcellulose, PPG-26-buteth-26,disodium EDTA,PEG-40,hydrogenated castor oil,butylene glycol,tamarindus indica extract,zinc PCA,citric acid,arctiumlappa root extract,biotin,methylparaben,sodium benzoate,potassium sorbate,methylchloroisothiazolinone,methylisothiazolinone,parfum,benzyl alkohol.
 180. Sveiki :) ka manote apie si krema ? http://www.iherb.com/sprunk-jansen-spotless-acne-spot-treatment-1-7-fl-oz-50-ml-discontinued-item/23849 ir ar sitas gelis padetu veiksmingai pasalinti po spuogu likusius randelius and veido? http://www.vaistai.lt/nereceptinis-vaistas/dermatologiniai-vaistai/vaistai-%C5%BEaizdoms-ir-opoms-gydyti/contractubex-gelis-20g.html aciu jums :)
 181. Gal galėtumėte apžvelgti Rasos micelinį vandenį? http://www.biok.lt/rasa/micelle/micelinis-vanduo
 182. Ką manote apie naująją kreminės pudros Lumene Natural Code Skin Perfector formulę? Ar ji tinkama mišriai odai, nekemša porų?
 183. Sveiki, mano oda mišri, dažnai kaista, labai raudonuoja. Naudoju šias priemones: 1. http://www.natinuel.lt/index.php?mact=Products,cntnt01,details,0&cntnt01category=NL-Veidui-Preparatai%20odai%20su%20kuperoze&cntnt01productid=13&cntnt01returnid=58 2. http://www.natinuel.lt/index.php?mact=Products,cntnt01,details,0&cntnt01category=NL-Veidui-Veido%20valymas&cntnt01productid=1&cntnt01returnid=34 gal galite parašyti ką apie jas manote? ačiū labai :)
 184. šis moliūgų maitinamasis kremas irgi vivi, gal galetume ji pakomentuoti? Sudėtis: Aqua, cucurbita pepo oil, butyrospermum parkii butter, vitis vinifera oil, armeniaca vulgaris oil, persea americana oil, prunus amygdalus oil, amygdalus dulcis oil, cetyl alcohol, polyglyceryl-3 dicitrate/ stearate*, sodium benzoate, potassium sorbate, benzyl alcohol, acacia gum, xanthan gum. *Ekologiški ingredientai. Dėkoju
 185. Ką manote apie Manhattan Clear Face kreminę pudrą? Ar ji tinkama mišriai odai?
 186. mane irgi domina! :D
 187. Sveiki, Ačiū jums labai už išsamų atsakymą. Kadangi man buvo išrašę doksicikliną dviem menesiams - veidas atrodo neblogai. Nors ir saugojausi, šiek tiek įdegė, bet iš kitos pusės ne taip matosi randai. Ketinu keisti priemones palaipsniui, nes neturiu finansinių galimybių jas visas iš kart pakeisti. Vasarą mano veidas būna šiek tiek riebesnis, kartais blizga, todėl pharmacerio kremą naudoju tik iš ryto. Jau kurį laiką naudoju arbatmedžio eterini alieju, man gal reiketu ji skiesti? Bandysiu palaipsniui keisti priemones į jūsų pasiūlytas ir lauksiu žiemos, nes tada veidas atrodo prasčiausiai...
 188. beje, pamirsau paminet, kad nagrinejausi Maybelline Dream Matte Mousse Foundation :)
 189. ka tik pati pabandziau pasinagrinet, radau tokius poras kemsancius ingrientus: Dimethicone 1 balas Squalene 1 balas Hydrogenated Jojoba Oil 1 balas kadangi jie yra priekyje visu ingridientu, tai turbut didele tikimybe, kad poras kims, ar ne?
 190. Jei norite, kad daugiau žmonių rašytų komentarus mano patarimas būtų sukeisti vietomis tą lentelę su ingredientais ir komentarus. Nes manau mažai žmonių peržiūri tą lentelę ir daugelis net nenutuokia, kad komentarus iš vis galima palikti... jie tiesiog per žemai. O dėl pyrago tai aš rimtai, net neįsivaizduojate kiek mums nervų ir pinigų sutaupote :)
 191. taip par domintu Maybelline Affinitone Foundation with Vitamin E analize sudetis: Aqua, Cyclopentasiloxane, Dimethicone Ethylhexyl Methoxycinnamate , Glycerin, Isotridecyl Isononanoate, PEG-9 Polydimethylsiloxyethyl Dimethicone, Disteardimonium Hectorite, Dimethicone/Polyglycerin-3 Crosspolymer, Sodium Chloride, Phenoxyethanol, Methylparaben, Disodium Stearoyl Glutamate, Chlorphenensin, Disodium EDTA, Acrylates Copolymer, Propylparaben, Maris SAL/Sea salt, Tocopherol, Aluminum Hydroxide, Ascorbyl Palmitate, PEG-9 Ethylparaben, Dipropylene Glycol, Zinc Gluconate, Magnezium Aspartate, Isobutylparaben, Butylparaben, Coper Gluconate. May contain: CI 77491, CI 77499, CI 77891, CI 77492
 192. Sveiki, noriu paklausti ar si pudra nekistu poru ir ar tiktu riebiai odai? aciu uz atsakyma :) Maybelline Dream Matte Mousse Foundation Sudetis: Cyclopentasiloxane, Dimethicone, Squalene, Dimethicone Crosspolymer, Hydrogenated Jojoba Oil, Polymethylsilesesquioxane, Polymethyl Methacrylate, Silica Dimethyl Silylate, Phenoxyethanol, Phenyl Trimethicone, Disodium Stearoyl Glutamate, Methylparaben, Vinyl Dimethicone/Methicone Silsesquioxane Crosspolymer, Aluminum Hydroxide, Silica, BHT, Ethylparaben, Butylparaben, Isobutylparaben, Propylparaben. May contain: Titanium Dioxide, Iron Oxides, Bismuth Oxychloride, Mica.
 193. Sveiki. Goldwell Dualsenses Blondes & Highlights šampūnas, kondicionierius, kaukė. Ką manote apie šią produkciją? ačiū:)
 194. Sveiki, nuosirdziai dekoju, kad apzvelgete mano paprasytas priemones. Gal dar galetumete apzvelgti Uriage hyseac sveiciamaja kauke? Aciu!
 195. Sveikos , gal žinote kur įsigyti Garnier micelinį vadenį? Kas žinote prašau parašykit ;)
 196. Sveiki,prašau labai apžvelgite margaritos dušo želės sudėtį su linų ir alavijų ekstraktu, tikriausiai vienintelė be sls. Aqua*, Sodium Coco-Sulfate*, Coco Glucoside*, Glyceryl Oleate*, Glycerin*, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract*, Sodium Chloride, Citric Acid, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Extract*, Linum Usitatissimum (Linseed) Seed Extract*, Parfum* (Limonene, Linalool), Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Disodium EDTA. Ir dar įdomu šampūnas su linų ir kviečių ekstraktais : Aqua*, Sodium Coco-Sulfate*, Hydrolyzed Wheat Protein*, Coco Glucoside*, Glyceryl Oleate*, Sodium Chloride, Citric Acid, Glycerin, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract*, Linum Usitatissimum (Linseed) Seed Extract*, Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Parfum* (Limonene, Linalool), Polyquaternium-10, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Disodium EDTA. Ačiū!:)))
 197. Laba diena. Ar galėtumėte pakomentuoti šios Egipto žemės sudėtį? http://www.erdesa.lt/index.php?module=1&category=284 Ir dar šios kreminės pudros sudėtį http://www.essence.eu/lt-lt/produktai/veidas/kremines-pudro/e/product/stay-all-day-16h-long-lasting-make-up-10/ Labai ačiū :)
 198. Sveiki, Jūs esate nuostabi:) dabar nieko nebeperku iš kosmetikos, nepaskaitinejus Jūsų puslapio. Esate mano pagalbinkė. Dabar begalo susižavėjau naujuoju Lirene CC kremu, norėčiau išgirsti Jūsų nuomone. http://www.eurokos.lt/naujiena/lirene-%D1%81%D1%81-kremas/ Ačiū, lauksiu lauksiu:))
 199. Būtų labai įdomu sužinoti, kaip įvertinsite naująjį RASA micelinį vandenį :)
 200. Būčiau labai dėkinga už šių kosmetikos priemonių apžvalgas: Natura Siberica serumas veidui (Riebiai mišriai odai) http://eshop.elevita.lt/lt/veido-kremai/727-natura-siberica-serumas-veidui.html Sudėtis: Aqua, Dipeptide Diaminobutyroyl Benzylamide Diacetate, Lens Esculenta (Lentil) Seed Extract, Glycerin, Diacetate Palmitoyl Tripeptide-5, Caprylyl/Capryl Wheat Bran/Straw Glycosides, Fusel Wheat Bran/Straw Glycosides, Polyglyceryl-5 Oleate, Sodium Cocoyl Glutamate, Glyceryl Caprylate, Dehydroacetic Acid, Benzyl Alcohol, Zinc PCA, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Water*, Calendula Officinalis Flower Extract*, Hydroxypropyl Guar, Sodium Hyaluronate, Xanthan Gum, Pineamidopropyl BetainePS , Hippophae Rhamnoidesamidopropyl BetaineHR, Hydrolyzed Wheat Protein, Quercus Robur Bark Extract*, Nepeta Sibirica ExtractWH, Parfum, Geranium Sibiricum ExtractWH, Achillea Asiatica ExtractWH, Sophora Japonica Flower Bud Extract, Bisabolol, Citric Acid, Glycolic Acid, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Ethylhexylglycerin, CI 75130, CI 75810, Corn Starch, Tocopherol, Citronellol, Geraniol, Hexyl Cinnamal, Limonene, Linalool, Butylphenyl Methylpropional. Ir naktinis kremas Natura Siberica mišriai riebiai odai (50ml)su japonine sofora, drėkinantis, regeneruojantis, balansuojantis (deja, man nepavyko rasti sudėties, gal Jums pavyks?). Labai ačiū :)
 201. Sveiki, Labai norėčiau, jog išnagrinėtumėte šias priemones: 1. http://www.loccitane.lt/stiprinamasis-saus%C5%B3-ir-pa%C5%BEeist%C5%B3-plauk%C5%B3-%C5%A1amp%C5%ABnas,28,2,2133,58721.htm 2. http://www.loccitane.lt/stiprinamasis-saus%C5%B3--pa%C5%BEeist%C5%B3-plauk%C5%B3-kondicionierius,28,2,2133,58720.htm 3. http://www.bioderma.com/lt/nc/produktai/kas-naujo/product/action/1361.html Ačiū.
 202. O kokios firmos ši taip neblogai įvertinta pudra? Gal pasidalinsite pavadinimu? Ačiū
 203. Laba diena, gal galėtume peržvelgti naujojo Garnier BB kremo Pure active sudėtį. Kuris labiau tinka į spuogus linkusiai odai, šis, ar Maybelline BB kremas, taip pat turintis salicilo rūgšties?
 204. Gal galit apzvelgti veido krem Garnier "NORDIC MOISTURE MATCH“? Jo kaina yra labai prieinama, idomu ar jis geras :)
 205. Mano panašus klausimas jau buvo, gal padės truputėli:) Skirmantė Birželio 18, 2014 at 12:48 pm Kokia jūsų nuomonė apie Afrikos muilą? http://www.bio-kosmetika.lt/lt/spalvingam-rudeniui/127-juodasis-afrikos-muilas-is-sviestmedzio.html Atsakyti Alba Karolina Liepos 23, 2014 at 11:02 pm Sveiki, Afrikos muilą kiekvienas gamintojas sukuria vis kitaip, tad priklauso nuo kiekvienos priemonės sudėties. Apskritai jį vertinu teigiamai. Vis dėlto kai kurios muilų versijos yra puikiai subalanduotos, o kitos gali sausinti, erzinti, kimšti poras. Taip pat ar muilas tiks priklauso ir nuo odos būklės;) Šiuo atveju, neramu, kad priemonė gali būti per daug sausinanti. Paprastai muilą sudaro daugiau aliejų, o modernias versijas – ir drėkikliai. Šiame muile yra tik taukmedžio sviestas ir augalų pelenai. Jis naudingas kaip šveitiklis naudoti nereguliariai arba jei oda labai riebi galima pabandyti naudoti nuolatos. Spuogelių pats muilas nemažina, bet sausesnė oda ir atsisakymas aštrių prausiklių su SLS, daugeliui padeda pagerinti problematiškos odos būklę.
 206. Sveiki, ar galėtumėt apžvelgti šį šampūną - O'Rising Antifofora... ar realu, kad padėtų pleiskanojančiai galvos odai ? shttp://www.orising.lt/index.php?page=shop.product_details&flypage=flypage.tpl&product_id=300&category_id=28&option=com_virtuemart&Itemid=72&lang=lt Ačiū! Geros dienos Renata
 207. Sveiki, Turėsiu jus nuliūdinti - išnaikinti žąsies odos, o tiksliau folikulinės keratozės nepavyks, bet galima ją sumažinti ir kontroliuoti. Galima kreiptis į dermatologą, yra receptinių priemonių. Labai padėtų retkarčiais naudoti priemones su BHA ar AHA rūgštimis. Jos padės nuvalyti negyvų odos ląstelių sluoksnį, skatins odos atsinaujinimą. Taip pat reiktų gerai maitinančių ir drėkinančių priemonių. Priemonės su AHA ir BHA: http://www.kosmetikosdnr.lt/category/priemones-su-bha-ir-aha/ Kaip naudoti priemones su rūgštimis (atsargumo priemonės): http://www.kosmetikosdnr.lt/priemones-nuo-spuogu/paula-choice-sveiciamasis-gelis-exfoliating-1-bha/ Kremai, kurie tiktų: http://www.kosmetikosdnr.lt/drekikliai-veidui/physiogel-drekinantis-kremas-a-i-creme/ kuris nors įvertintas ne mažiau 4 žvaižgdutėmis: http://www.kosmetikosdnr.lt/category/naktiniai-kremai/
 208. Sveiki:) Štai apžvalga: http://www.kosmetikosdnr.lt/maskuokliai/bourjois-maskuoklis-healthy-mix-concealer/
 209. Sveiki, Įrašiau priemonę į laukiančiųjų sąrašą:)
 210. Sveiki, Labai gaila, bet tikrai negaliu užtikrinti, kad priemonė neišprovokuos dar didesnio raudonio, bet taip pat, turėtumėte išvengti neigiamos reakcijos, jei naudosite su visomis atsargumo priemonėmis (pasiskaityti galite čia: http://www.kosmetikosdnr.lt/priemones-nuo-spuogu/paula-choice-sveiciamasis-gelis-exfoliating-1-bha/). Jei oda linkusi į aknę ir inkštirus, taip pat tiktų priemonės su BHA, t.y. salicilio rūgštimi. Kadangi"Bionic Face Serum PHA10" brangoka, galite išbandyti iš pradžių pigesnes produktus (visos priemonės su AHA ir BHA: http://www.kosmetikosdnr.lt/category/priemones-su-bha-ir-aha/). Pasiskaitykite kuo daugiau atsiliepimų iš įvairių šaltinių, jie būna labai vertingi. Paakių srityje oda labai jautri, tad ją nuo priemonių su rūgštimis reiktų kruopčiai saugoti. Iš pradžių išbandykite tik nedidelį kiekį - atlikite jautrumo testą, vėliau odą pratinkite, stebėkite. Vasarą būtina UV apsauga. Kalbant apie priemonių linijas, konkrečiai priklauso nuo produktų. Idealioje situacijoje gamintojai suderina priemones, kad jos padėtų viena kitai, bet taip būna ne visada. "Biodermos" serumas turėtų tikti, jis lengvas, drėkinantis, pasižymi raminančiomis savybėmis, nekemša porų.
 211. Sveiki, Priemones įrašiau į laukiančiųjų sąrašą ir būtinai apžvelgsiu. Gal bus naudinga "Uriage Hyseac" apžvalga: http://www.kosmetikosdnr.lt/priemones-nuo-spuogu/uriage-kremas-riebiai-odai-hyseac-k18/
 212. Sveiki, priemones būtinai apžvelgsiu, bet Reginos pastabos labai geros - jei plaukai pažeisti ir tikitės, kad priemonės jiems padės, tikriausiai nusivilsite. Šampūnas sausina, kondicionieriuje yra silikonų. Jei plaukai sveiki, po naudojimo atrodys gražiai, bet naudos jiems bus mažai. Kaina tikrai didoka.
 213. Sveiki, Manau, negalima sakyti, kad ekologiška kosmetika yra neefektyvi, tiesiog šiuo metu vyrauja tendencija derinti natūralios kilmės ingredientus (kurie gali būti ekologiški) su sintetiniais ir taip išgauti geriausią rezultatą ir prieinamiausią kainą. Tačiau didelę dalį ingredientų galima išgauti iš natūralių ir ekologiškų šaltinių, jie bus ne mažiau veiksmingi, tik žymiai brangesni. Radau kremo sudėtį, bet ne paakių priemonę, tad pakomentuosiu tik kremą. Kremas yra maitinantis ir drėkinantis, nemažai odai vertingo vitamino E, yra ir augalinių ekstraktų pasižyminčių antioksidancinėmis savybėmis. Neramina, kad priemonėje yra nemažai akoholio, bet neišbandžius sunku pasakyti, ar jis sausina. Priemonė atrodo brangoka ir norėtųsi indelio su beore pompa, kad jautrių ingredientų nepaveiktų šviesa ir deguonis.
 214. Sveiki, Dėkui už sudėtį, būtinai apžvelgsiu:)
 215. Sveiki, Dėkui už sudėtį, kadangi buvo daug pageidavimų, priemonę apžvelgsiu puslapyje artimiausiu metu. Jei gerai supratau, nagų lakai be formaldehido neleidžia gerai išsilaikyti spalvotiems lakams. Taip yra todėl, kad medžiagos, išskiriančios formaldehidą, naudojamos nagų lakams ar, pavyzdžiui, plaukų keratino procedūroms, pasižymi "klijuojančiomis" savybėmis. Tikriausiai gamintojams nepavyksta rasti saugesnių sveikatai, bet veiksmingų alternatyvų:)
 216. Sveiki, Įrašiau į laukiančiųjų sąrašą:)
 217. Sveiki, Priemones įrašiau į laukiančiųjų sąrašą, bet iš karto galiu pasakyti, kad šampūnas jums netiks, nes jis sausina plaukus. Serumas tinka dekoratyviniam efektui, plaukai atrodys švelnesni ir sveikesni, bet dėl didelio silikono kiekio, apsunkins plaukus, ilgainiui gali alinti. Priemonė tinka nekasdieniniam naudojimui. O losjonas tinka, jei norite pakelti plaukus nuo šaknų, bet nauda plaukams - minimali, nes trūksta naudingų ingredientų.
 218. Sveiki, Pudra tinka naudoti kasdien, nekemša porų, ne tik nesausina, bet ir turėtų drėkinti:) Švelni sudėtis jautriai odai.
 219. Parašykite komentarą po kuria nors priemone:)))
 220. Laba diena labai,labai prasau patarkite ar sis kremas veiksmingas.Aciu labai.Pigmentines dėmes mažinantis serumas Clinique Even Better Clinical 30 ml
 221. Sveiki, Seborėjinį dermatitą ir aknę sukelia per didelis odos riebalų išsiskyrimas. Nuo šios problemos yra receptinių vaistų, bet apie juos geriau galėtų papasakoti dermatologas. Kalbant apie odos priežiūrą "Uriage" prausiklis jums tikrai netinka, nes jo pagrindą sudaro sausinantis ir odą erzinantis SLS. Tai aštrus detergentas, kuris tinka tik sveikai odai. SLS, SLES ir alkoholis - pagrindiniai ingredientai, kurių jums svarbu vengti kosmetikoje. Pažeistai odai prausiklis turi būti kuo švelnesnis, jį galima naudoti dažniau, bet jis negali būti sausinantis, taip pat tinka švelnus veido valiklis, paprastas vanduo, medetkų arbata. Prieš naktį pažeistas vietas naudinga patepti arbatmedžio aliejumi. Kaip prausiklis tinka visos priemonės, įvertintos ne mažiau 4 žvaigždutėmis: http://www.kosmetikosdnr.lt/category/veido_prausikliai/, įdomesnis variantas "http://www.kosmetikosdnr.lt/veido_prausikliai/lumene-veido-prausiklis-natural-code-clear-it-up/", kuris padės valyti šerpetojančią odą. Pati švelniausia priemonė ir gerai drėkinanti, tad vasarą gali atstoti ir drėkinantį/raminantį kremą - "Bioderma Sensibio H20" micelinis vanduo: http://www.kosmetikosdnr.lt/dermatologine-kosmetika/bioderma-makiazo-valiklis-sensibio-h2o/ Kremas, kuris tiktų vasarai: "Bioderma Hydrabio Serum" http://www.kosmetikosdnr.lt/dermatologine-kosmetika/bioderma-drekinamasis-kremas-hydrabio-serum/, o šaltesniam sezonui: "Physiogel A.I" http://www.kosmetikosdnr.lt/drekikliai-veidui/physiogel-drekinantis-kremas-a-i-creme/. Kadangi kremai be SPF, tai apsaugą nuo saulės suteiks ir maskuos "Pharmaceris" "http://www.kosmetikosdnr.lt/skystas-makiazo-pagrindas/pharmaceris-f-kremine-pudra-spf20/. Jei be SPF, jums taip pat tiktų "O.D.A" kremas: http://www.kosmetikosdnr.lt/toniniai-kremai/o-d-a-maskuojantis-antialerginis-kremas/ Jei turėtumėte galimybės, verta išbandyti šią priemonę: http://www.kosmetikosdnr.lt/priemones-nuo-spuogu/paula-choice-sveiciamasis-gelis-exfoliating-1-bha/. Ją reiktų naudoti kaip šveitiklį, kartais, kad paskatintų odos atsinaujinimą, reguliuotų riebalų išsiskyrimą ir šviesintų randelius. Paulos puslapyje galima užsisakyti mėginukų už 3 eurus ir taip išbandyti priemonę neišleidus daug pinigėlių. Iš jūsų jau turimų priemonių, geriausiai tinka "Bioderma Sensibio AR BB SPF30", o kitos priemonės gali kimšti poras ir taip pabloginti aknės problemą. Nors privardinau daug priemonių, bet iš iš pradžių verta imtis mažų pokyčių, tiesiog atsisakyti aštraus ploviklio, išbandyti medetkų arbatą odos plovimui ar arbatmedžio aliejų:) Taip pat pabandykite atsisakyti "Pharmaceris" kremo, kai naudojate BB kremą, jis turėtų suteikti pakankamai drėkinimo.
 222. Į šį klausimą jau atsakiau el. paštu:)
 223. Sveiki, Priemonė drėkina ir maitina odą, šiek tiek gali kimšti poras, bet neturėtų sudaryti problemų. Geriausiai tinka normaliai, šiek tiek į sausumą linkusiai odai. Gaila, kreme nėra UV apsaugos, o sudėtyje yra fotoksinėmis savybėmis pasižyminčio vaistinės šventagaršvės ekstrakto. Jei jūsų oda šviesi ar jautri saulei, tai svarbus trūkumas.
 224. Sveiki:) Visi vaistai pasižymi šalutiniu poveikiu, tad ir šios priemonės nėra išskirtinės. Švelniausia priemonė yra "Acnecolor". Jos veiklioji medžiaga klotrimazolas yra skirtas grybelinių infekcijų gydymui, kurios susidaro tarpupirščiuose, odos raukšlėse. Tokia priemonė bus veiksminga, jei spuogeliai susidaro dėl odos grybelio, bet nuo paprastų spuogų padės minimaliai. "Acne bp5" yra benzoilo peroksido pagrindo. Tai veiksminga priemonė nuo spuogų, bet ji stipriai sausina ir pažeidžia odą. Daug švelnesnė priemonė yra salicilo rūgštis, bet yra žmonių, kuriems ji nepadeda, tada jie renkasi priemones su peroksidu, tačiau jas rekomenduočiau naudoti tik spuogeliams, nes naudojant visam veidui, kaip profilaktinę priemonę, oda išsausės ir sudirgs. "Duac" taip pat priemonė su benzoilo peroksidu, tik čia dar yra klindamicino. Šių medžiagų derinys veiksmingai padeda įveikti bakterijas bei mažina odos riebaluotumą, bet tinka tik labai riebiai odai, nes sausina. Visos šios priemonės gali sukelti odos sudirgimą ir alergines reakcijas.
 225. Sveiki, Dėkui už pasiūlymą:) Ateityje būtų smagu, jei į mūsų veiklą įsitrauktų žmogus, kuris galėtų šiuo klausimu pakonsultuoti, įvertinti, apžvelgti priemones. Jei tokia veikla domintų, parašykite man: kosmetikosdnr@gmail.com
 226. Sveiki, Priemonė gali šiek tiek sausinti dėl naudojamo SLS (tad gali netikti plaukams), gali kimšti poras (gali netikti veidui). Sudėtyje yra minkštiklių, drėkiklių, bet gausu nesaugių konservantų.
 227. Sveiki, Priemonė nebloga plaukams, be silikonų, su esteriais ir ekstraktais, lengva ir neapsunkinanti plaukų. Plaukai bus padengti plėvele, tad atrodys lygesni ir gražesni, tiesa, gali reikti paeksperimentuoti su kiekiu, kad plaukai neliptų, nesiveltų. Priemonės trūkumas - gausu aštrių kvapiklių, kurie gali netikti jautrios odos, alergiškiems žmonėms.
 228. Sveiki, kai dabar tokie karšti orai, tai apie jokia kreminę pudra nesinori net pagalvoti. Radau labai gražius apibūdinimus apie Glominerals pudrą. Įtraukite į laukiančiųjų sąrašą :) http://groziologika.lt/Makiazas/Biri-mineraline-pudra.html Ačiū
 229. Sveiki, man kaip natūralios kosmetikos gerbėjai, labai knieti sužinoti ar juodasis Afrikos muilas yra toks nerealus kaip apie jį rašoma? Neva tinka absoliučiai viskam. Riebaluotai galvos odai nuo riebalavimosi, sausiems plaukams nuo sausumo, į acne linkusiai odai nuo spuogų, o pagyvenusioms moterims - nuo raukšlių, taipogi viso kūno odai suteikia skaistumo, gaivumo, švarumo ir neapsakomai stebuklingo grožio ir t.t. ir pan. LABAI PRAŠAU, išnagrinėkite juodojo Afrikos muilo sudėtį ir paneikite arba pagrįskite jo nuostabiškumą ir nerealumą :)) Tradicinis afrikietiškas juodasis muilas susideda iš pelenų ir aliejų. Pelenai – iš sviestmedžio žievės, kakavos, gysločių, palmių, bananų lapų. Aliejai – kokosų, palmių, alyvuogių, sviestmedžio.
 230. Laba diena. Gal galėtumėte apžvelgti http://www.paulaschoice.com/shop/skin-care-categories/aha-and-bha-exfoliants/_/Resist-Weekly-Retexturizing-Foam-Four-Percent-BHA/ Ačiū :)
 231. Aknicare sudetis spf 30
 232. ps.kremas dior prestige revitalizing eye cream
 233. Noreciau paklaust ar butina naudot krema po skutimosi? mano oda riebi,bandziau ivairius kremus losjonus niekas netinka,oda jauciasi riebi ir dar spuogeliu kyla.. vienintelis kas padeda dabar naudoju nivea energy splash losjona bet pagrindas sudeties alkoholis tai odai kaip ir nieko gero.. ar tiktu jei naudociau tiesiog drekinamaji krema ar seruma kuri naudoju diena/nakti?
 234. Laba diena gal galit pasakyti kaip sis kremas? http://www.vaistai.lt/barkodas/8023628005037 naudodavau sebium mat visalaik,bet vasara nera saules apsaugos jame tai turiu sita.. lyg ir nieko,bet kazkur kazkas rase ,kad yra alkoholio,gal galetumet apzvelgt jy?
 235. Labai ačiū už atsakymą:)
 236. Atsakysiu į šį klausimą nelaukusi, nes jis tikriausiai aktualus ne vienam skaitytojui. Stengiuosi aprašyti priemones kuo tiksliau, todėl aprašymuose daug pastabų. Tai tarsi saugikliai, kad kiekvienas žmogus atpažintų, ar jo odai priemonė tiks, bet visų situacijų numatyti neįmanoma, kaip ir individualios odos reakcijos į priemones ar ingredientus. Rizika įsigyti netinkamą produktą yra neišvengiama, bet jei žinosite, kas slepiasi jo sudėtyje galbūt po truputį atskirsite, kas jums tinka, o kas ne. Apskritai aš rekomenduoju kosmetikos naudoti kuo mažiau ir visada naudoti tik kažkokiai funkcijai atlikti. Naujas priemones išbandykie po truputį, nedidelėje veido zonoje, kad nesukeltų problemų visoje veido odoje. Ne jūs viena rašote, kad "Bioderma MAT" visgi kemša poras. Taip gali nutikti dėl silikono ir plevėdarių. Būtų puiku, jei parašytumėte komentarą po šia priemone ir kiti skaitytojai galėtų į tai atsižvelgti;) "Sebamed" priemonė neturėtų kimšti porų, bet viskas priklauso nuo jūsų odos, priežiūros, net sveikatos ir gyvenimo būdo. Brangių priemonių tikrai nereikia, bet reikia atrasti, kas tinka būtent jūsų odai. Pavyzdžiui, iš visų išbandytų priemonių, tik vienas kremas man nekemša porų, o yra ir tokių žmonių su riebia oda, kurie iš viso negali naudoti kremų, todėl renkasi švelnius, antioksidantų prisotintus tonikus ar fluidus. Jei jūsų oda labai linkusi kimštis, vertėtų išbandyti priemonių su salicilio rūgštimi, kuri valo poras. Gerai pastebėjote, kad koreguoju įvertinimus, tiesiog anksčiau neturėjau galimybės pridėti ar atimsi žvaigždutės puselės, tad dabar ja naudojuosi:) Parašysiu jums į el. paštą, gal pavyks plačiau aptarti odos problemas ir rasti kokių nors sprendimų.
 237. Sveiki,jau seniai kiekvieną dieną peržvelgiu jūsų puslapį, labai apsidžiaugiau jį atradusi, maniau čia sužinosiu visą tiesą apie kosmetiką ir jos sudėtį. Mano oda kemšasi nuo bet kokio kremo, ji yra riebi, bet kartu ir sausa, muilas kemša poras, nežinojau kaip ją valyti ir kartu drėkinti nes bet kokios priemonės dar labiau ją užkemša. Suradusi jūsų puslapį apsidžiaugiau kad čia rasiu priemones kurios tikrai man tiks ir pagaliau susitvarkysiu odą. Pradėjau prausti veidą „EUCERIN“ PRAUSIAMASIS LOSJONAS: pH5, nes davėte 4 žveigždutes, bet veliau pakeitėte į 3,5. Mano veidui kaip ir patiko, paskui pastebėjau kad gerai įvertinote „LUMENE“ VEIDO PRAUSIKLIS: Natural Code Clear It Up, pabandžiau ir šią priemonę, viskas tvarkoje, bet kai nusprendžiau kad pabandysiu įsigyti kokį kremą viskas ir prasidėjo, gerai įvertinote „BIODERMA“ DRĖKINANTIS IR MATIZUOJANTIS KREMAS: Sebium MAT, nusipirkusi ir panaudojusi po poros dienų užkimšo visą veidą, tada vėl kurį laiką nenaudojau, dar nusipirkau „SEBAMED“ DRĖKINAMASIS GELIS bet taip pat užkimšo visą veidą, nors rašote kad niekas neturėtų kimšti porų, ar čia mano oda tokia lepi, ar vis dėl to iš sudėties negalima pasakyti 100% nekimš porų kremas. Brangių priemonių negaliu sau leisti, šios priemonės man asmeniškai ir taip jau yra pakankamai brangios. Ką patartumėte daryti tokioje situacijoje? Gal kažkokiomis natūraliomis priemonėmis galiu drėkinti ir maitinti veidą?
 238. Sveiki, labai norėčiau sužinoti jūsų nuomonę apie šampūną RICH Pure Luxury Intense Moisture. Ar tiks išsausėjusiem plaukam? Dėkui
 239. Ar galėtumėte pateikti išsamesnės informacijos apie nano-silicio oksidą?
 240. Ar galetumete pakomentuoti si krema?(Lumene Natural Code BB kremas )
 241. Laba diena. Noreciau jusu paprasyti aptarti ekologisko linijos "Margarita" sampuna ir balzama su linu ir kvieciu ekstraktais. Norejau suzinoti ar sie produktai tikrai saugus, nes siuo metu laukiuosi ir noriu issirinkti tikrai saugius produktus. Aciu is anksto uz atsakyma. Lauksiu.
 242. Sveiki, gal galite pateikti TEA TREE OIL veido kremo vertinimą. http://www.eurovaistine.lt/Sveikas-grozis/Veido-odos-prieziura/Veido-kremai/Kremai-riebiai-probleminei-veido-odai/TEA-TREE-OIL-veido-kremas-50-ml.html
 243. Sveiki, norėčiau paprašyti, gal galėtume aptarti „Corine de Farme shampoo balancing with grapefruit“ šampūną? Labai smalsu. Ačiū Jums, geros dienos.
 244. Gavau atsakymą iš "Biokosmetikos akademijos": "Hialurono žele Ingredients: Aqua (floral water), sodium hyaluronate, citrus paradisi (grapefruit) seed extract." Taigi, tai vandens ir hialurono mišinys, o ne hialurono koncentratas (kurio taip pat galima įsigyti, tik kainuoja kur kas daugiau). Man ši želė neatrodo prastesnė už "Beoti" serumą, tik neramina greipfrutų sėklų ekstraktas, kurio pakartotinis naudojimas gali dirginti odą.
 245. Ar Rimmel Match Perfect pudra kemša poras, tinka mišriai odai? http://www.boots.com/en/Rimmel-Match-Perfect-Foundation_1281345/
 246. Domina šių priemonių analizė: 1. Mirra Obereg - Emulsinis kompleksas Nr.2; Aqua, Glycine soja, Elaeis guineensis, Glicerin, Stearic acid and Palmitic acid, Glyceryl stearate (&) Glyceryl palmitate, Cetearyl alcohol, PEG-9, Cera alba, Cetearyl alcohol (&) Potassium cetyl phosphate, Methylparaben-(0,3), Triethanolamine-(0,2), Propylparaben-(0,1), Ascorbyl palmitate, Tocopheryl acetate, Methylchloroisothiazolinone-(0,0006) (&) Methylisothiazolinone-(0,0002) (&) Magnesium chloride and nitrate(&) Aqua, Disodium EDTA. Aqua, Eucalyptus globules, Lavandula angustifolia- essential oil, Ocimum basilicum- essential oil, Melaleuca alternifolia, Sulfur, Azelaic acid, Salicylic acid , Tanacetum vulgare- extract, Medicago sativa- extract, Hypericum perforatum- extract, Calendula officinalis, Coenzyme Q10, Lithospermum officinale. mirra.lt/production/search/page/1/product/00154/ 2. Mila d'Opiz stangrinamasis priešraukšlinis serumas Matrixyl 3000; mineralinis Zermatto ledynų vanduo; hialurono rūgštis; acetyl heksapeptidas3; Skvalenas; Abrikosų aliekus; Pantenolis. http://www.beautyprof.lt/aob/index.php/linija-paakiams/stangrinamasis-priesraukslinis-serumas-30-ml.html 3. Mila d'Opiz emulsija nuo raukšlių su peptidais Sudėtis: Zermatt mineralinis vanduo; Matixyl 3000+; hialurono rūgštis; skvalenas; vit. E (tokoferilacetatas); UV filtras; mineralinis Zermatto ledynų vanduo; hialurono rūgštis; šviesą atspindinčios ir silicio dalelės Matrixyl 3000; vit. E; pantenolis; augaliniai polysaccharidai ir pieno proteinai; sojų ekstraktas; keramidai. http://www.beautyprof.lt/aob/index.php/skin-refine-atjauninanti-linija-3000/emulsija-nuo-rauksliu-su-peptidais-3000-50-ml.html 4. Mirra pilingas - sudėtis:Magnesium oxide, Microcrystalline cellulose, Zinc oxide, Citric acid, Salicylic acid, Camelia sinensis. mirra.lt/production/group/0009/product/00087/ Dėkui
 247. Sveiki, Vasarą siūlyčiau saugotis nuo pigmentinių dėmių su geru kremu nuo saulės, o dėmeles gydyti rudeniop. Pigmentines dėmes šviesina priemonės su rūgštimis: BHA arba AHA (paprastai AHA dažniau naudojamos pigmentinėms dėmėms). Daugiau apie jų poveikį, naudojimą ir atsargumo priemones pasakojau čia: http://www.kosmetikosdnr.lt/priemones-nuo-spuogu/paula-choice-sveiciamasis-gelis-exfoliating-1-bha/ O visų priemonių su AHA ir BHA sąrašą bei apžvalgas rasite čia: http://www.kosmetikosdnr.lt/category/priemones-su-bha-ir-aha/
 248. Sveiki, Priemones įrašiau į laukiančiųjų sąrašą ir apžvelgsiu puslapyje:)
 249. Sveiki, Visas priemones įrašiau į laukiančiųjų sąrašą, išskyrus "O.D.A." atialerginį kremą, kurio apžvalgą galite rasti čia: http://www.kosmetikosdnr.lt/toniniai-kremai/o-d-a-maskuojantis-antialerginis-kremas/
 250. Sveiki:) Apžvalgą galite rasti čia: http://www.kosmetikosdnr.lt/drekikliai-veidui/rasa-drekinamasis-kremas-beauty-drop/
 251. Sveiki, Gaila, bet nepavyko rasti sudėties. Jei ją turite ar pastebėsite internete, atsiųskite ir būtinai pakomentuosiu:)
 252. Sveiki, Ne, tai nėra "mulkinimas" priemonės iš tiesų yra be SLS ir parabenų, o sudėtis - natūrali ar natūralios kilmės. Tačiau visada sakau, kad gerų ir vengtinų ingredientų yra tiek tarp sintetinių, tiek tarp natūralių ingredientų. Natūralūs ingredientai taip pat gali dirginti, alergizuoti, net veikti toksiškai. Reikia žiūrėti kiekvieną konkrečią priemonę ir atsižvelgti į odos tipą bei būklę:) Jei domina kuri nors būtent priemonė, parašykite ir ją apžvegsiu.
 253. Sveiki, Įtraukiau visas priemones į laukiančiųjų sąrašą ir apžvelgsiu puslapyje:)
 254. Sveiki:) Tikrai įdomūs produktai, mūsų puslapyje dar niekada neapžvelgti, bet daugiau galiu pasakyti tik apie konkrečias priemones. Levandų kremas mano simpatijų nesulaukė, nes levandos pasižymi citotoksiškomis savybėmis ir šio ingrediento odos priežiūroje siūlau vengti. Kremas yra maitinantis, o minkštikliai - natūralūs aliejai (tiesa, jie šiek tiek gali kimšti poras), tad jis geriausiai tinka sausai odai. Jei oda jautri ar linkusi į alergiją, reiktų atkreipti dėmesį į naudojamus kvapiklius. Nors jie iš natūralių šaltinių, bet gali dirginti. Iš šio tinklaraščio kūrimo patirties galiu pasakyti, kad kiekvienas gamintojas turi ir gerų, ir prastesnių produktų:)
 255. Sveiki:) "Anna Lotan" priemonių apžvalgas galite rasti čia: http://www.kosmetikosdnr.lt/brand/anna-lotan/ Jei domina, kuris nors kitas produktas, būtinai parašykite:) Visus gamintojus, kurie apžvelgti puslapyje,rasite čia: http://www.kosmetikosdnr.lt/kosmetikos-gamintojai/
 256. Sveiki, Kremas geras, bet jo pagrindinė funkcija yra maitinanti, nes sudėtyje gausu minkštiklių, yra natūralių aliejų. Jei jūsų oda nėra sausa, tokia priemonė geriau tiktų šaltesniems sezonams, o vasarą geriau rinktis lengvą, gelinės tekstūros kremą, nuo kurio veido oda nebūtų riebi.
 257. Būtent dėl kainos atrodo, kad želėje gali būti daugiau ingredientų (užklausiau pardavėjų, laukiu atsakymo). Kita vertus, atskiri ingredientai kainuoja kur kas pigiau, nei jų priemonės. Taip galima numanyti, kokia yra tikroji priemonės savikaina ir kiek mokame už vardą, pakuotės dizainą, reklamą ir t.t. Kol nesulaukiau atsakymo apie priemonių skirtumus dar nerašysiu:) Paakių priežiūrai hialuronas puikiai tinka, tai gera priemonė sausai paakių odai, paraudusiai. Geras paakių kremas tiesiog yra subalansuota priemonė ne tik iš drėkiklių, bet ir vitaminų, antioksidantų, minkštiklių ir atlieka daugiau funkcijų, tad ką naudoti, kremą ar gryną koncentratą, priklauso nuo paakių odos būklės ir siekiamos funkcijos.
 258. Sveiki, labai noreciau komentaru apie si krema paakiams, kaina jo labai didele tai idomu ar vertas tiek pinigu. Sudetis: Aqua (Water), Glycerin, Ethylene/Acrylic Acid Copolymer, Butylene Glycol, Propylene Glycol Dicaprylate/Dicaprate, Caprylic/Capric Triglyceride, Steareth-21, Limnanthes Alba (Meadowfoam) Seed Oil, Decyloxazolidinone, Cetyl Alcohol, Stearyl Alcohol, Phenoxyethanol, Steareth-2, Stearalkonium Hectorite, Sodium Polyacrylate, Glyceryl Hydroxystearate, Theobroma Grandiflorum Seed Butter, Kniphofia Uvaria (Kniphofia Uvaria Nectar), Alumina, Parfum (Fragrance), Palmitic Acid, Stearic Acid, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Dimethicone, Tocopheryl Acetate, Propylene Carbonate, Tromethamine, Rosa Hybrid Flower Extract, Glyceryl Acrylate/Acrylic Acid Copolymer, Avena Sativa (Oat) Kernel Extract, CI77891 (Titanium Dioxide), Centella Asiatica Leaf Extract, Terminalia Sericea (Terminalia Sericea Bark/Root Extract), Tetrasodium EDTA, Xanthan Gum, Ruscus Aculeatus Root Extract, Rosa Canina Fruit Oil, Adenosine, Sodium Hyaluronate, Biosaccharide Gum-2, Rosa Damascena Flower Water, Rosa Hybrid Callus Culture Extract, Malva Sylvestris (Mallow) Extract, Acetyl Tetrepeptide-5, Helichrysum Italicum Extract, Tocopherol, Ascorbyl Dipalmitate, BHT, Sodium Metabisulfite, Citronellol, Geraniol
 259. Ir dar idomu ar ji tinka paakių odai? Ar geriau koks drekinantis kremas skirtas butent paakiams?
 260. Tada dar norėčiau paklausti kuo skiriasi šios dvi priemonės,„BEOTI“ HIALURONO RŪGŠTIES ESENCIJA ir Bio kosmetikos Hialurono želė,nes kainų skirtumas yra didelis, o poveikis ar vienodas?
 261. Sveiki, mane domintų numis® med UREA dieninio kremo su 5 proc. šlapalo apžvalga. Labai giriamas, kad begalo geraidrėkina net pačią sausiausią odą, tačąiau labai abejoju tuo.. Ačiū :)
 262. Sveiki, Kiek suprantu, naudojamas grynas hialuronas (nors dar reiktų paklausti gamintojo). Šiek tiek informacijos galite rasti čia: http://www.kosmetikosdnr.lt/ingredient/hyaluronic-acid/, taip pat daugiau apie jo poveikį pasakojau čia: http://www.kosmetikosdnr.lt/serumai/beoti-hialurono-rugsties-esencija/
 263. Sveiki, Puslapyje esu apžvelgusi kremą su goji uogomis: http://www.kosmetikosdnr.lt/drekikliai-veidui/dietesthetic-kremas-su-goji-uogomis/. Jei domintų dar kokia nors priemonė, parašykite:)
 264. Sveiki, domintu šio toniko apžvalga, ar jis tinka jautriai, riebiai veido odai? :) Ačiū. http://www.essence.eu/lt-lt/produktai/svari-oda/problematiskos-odos-valikliai/e/product/pure-skin-toner-powder/
 265. Sveiki, Afrikos muilą kiekvienas gamintojas sukuria vis kitaip, tad priklauso nuo kiekvienos priemonės sudėties. Apskritai jį vertinu teigiamai. Vis dėlto kai kurios muilų versijos yra puikiai subalanduotos, o kitos gali sausinti, erzinti, kimšti poras. Taip pat ar muilas tiks priklauso ir nuo odos būklės;) Šiuo atveju, neramu, kad priemonė gali būti per daug sausinanti. Paprastai muilą sudaro daugiau aliejų, o modernias versijas - ir drėkikliai. Šiame muile yra tik taukmedžio sviestas ir augalų pelenai. Jis naudingas kaip šveitiklis naudoti nereguliariai arba jei oda labai riebi galima pabandyti naudoti nuolatos. Spuogelių pats muilas nemažina, bet sausesnė oda ir atsisakymas aštrių prausiklių su SLS, daugeliui padeda pagerinti problematiškos odos būklę.
 266. Sveiki, džiaugiuosi, kad puslapis naudingas:) Kojų kremas - maitinantis ir lengvai drėkinantis, šiek tiek ramins odą, bet vargu ar įgyvendins visus gamintojo pažadus. Jame yra veiksmingai odą raminančio alantoino, gaivinantį poveikį suteiks mentolis (tiesa, veido odą jis dirgina, bet kojoms neturėtų sudaryti problemų), hamamelio distiliatas veikia priešuždegimiškai, tik kadangi jis prieš kvepalus, kiekis gali būti per mažas. Naudojami konservantai nėra saugūs. Sakyčiau priemonė nebloga sausai, sudirgusiai kojų odai, bet kaina kiek didoka. Priemonė nestiprins kojų venų.
 267. Sveiki, Sudėtyje yra tikrai puikių ingredientų, bet jie nublanksta prieš naudojama SLS ir druką. Šie ingredientai sausins plaukus. Jei jūsų plaukai riebūs ir jiems trūksta purumo, toks šampūnas neblogas pasirinkimas, bet jei plaukai sausi, pažeisti, dažyti, tada geriau ieškoti alternatyvos be šių ingredientų. Kaina yra kiek didesnė, bet sudėtyje yra plaukams naudingų ingredientų kokteilis (drėkikliai, antioksidantai). Kita vertus, pagrindiniai ingredientai įprasti paprastiems šampūnams.
 268. Sveiki, Kadangi priemonių daug, įrašiau visas į laukiančiųjų sąrašą ir apžvelgsiu puslapyje:)
 269. Gaila, bet nepavyko rasti sudėties, tad ir pakomentuoti negaliu. Jei turite ar pastebėsite internete ingredientų sąrašą, būtinai atsiųskite ir pakomentuosiu:)
 270. Sveiki, Kadangi priemonės pagrindą sudaro alkoholis, aš nepatarčiau jos naudoti. Tiesiog alkoholis išsausins plaukus. Sudėtyje yra silikonų, kurie suteiks plaukams dekoratyvinio švelnumo, šiek tiek naudingų ekstraktų, bet jų nauda bus mažesnė nei alkoholio žala.
 271. Sveiki. Ar galėtumėte ištirti šių kremų sudėtį? Ar jie tinka riebiai odai? http://garnier.lt/veido-odai/skin-naturals/nordic-moisture-match/normalios-odos-kremas-nordic-moisture-match; http://www.biok.lt/Rasa_dieninis_veido_kremas_suteikiantis_matini_efekta_su_elastinu_hialuronu_UV_filtrais; http://www.biok.lt/Rasa_drekinantis_veido_kremas_su_elastinu_hialuronu_kolagenu; http://www.biok.lt/?id=532; https://www.google.lt/search?q=essence+bb&rlz=1C1AVNC_enLT597LT598&espv=2&tbm=isch&imgil=OWVrHXf_KBUMkM%253A%253Bhttps%253A%252F%252Fencrypted-tbn3.gstatic.com%252Fimages%253Fq%253Dtbn%253AANd9GcREo06S2H68_wvUhJeiEdFqKRlLFjln118-9wIkU57WubgF7h_i4A%253B600%253B500%253BXzQufJ1_cMad8M%253Bhttp%25253A%25252F%25252Fhealthandbeautyfair.blogspot.com%25252F2013%25252F05%25252Fnew-essence-products-bb-cream-review.html&source=iu&usg=__qez6zyyjJkBMZBKnkdaTeQOsF6U%3D&sa=X&ei=vW7PU8HPMOWAywPAwYGgCw&ved=0CCIQ9QEwAA&biw=1366&bih=677#facrc=_&imgdii=OWVrHXf_KBUMkM%3A%3B4arwrGQY1VuhRM%3BOWVrHXf_KBUMkM%3A&imgrc=OWVrHXf_KBUMkM%253A%3BXzQufJ1_cMad8M%3Bhttp%253A%252F%252F2.bp.blogspot.com%252F-BSc7sBaJ1Eg%252FUQmtENukruI%252FAAAAAAAAsV8%252F87sdiVuyKWE%252Fs640%252FEssence-Spring-2013-BB-Cream.jpg%3Bhttp%253A%252F%252Fhealthandbeautyfair.blogspot.com%252F2013%252F05%252Fnew-essence-products-bb-cream-review.html%3B600%3B500; https://www.google.lt/search?q=essence+bb&rlz=1C1AVNC_enLT597LT598&espv=2&tbm=isch&imgil=OWVrHXf_KBUMkM%253A%253Bhttps%253A%252F%252Fencrypted-tbn3.gstatic.com%252Fimages%253Fq%253Dtbn%253AANd9GcREo06S2H68_wvUhJeiEdFqKRlLFjln118-9wIkU57WubgF7h_i4A%253B600%253B500%253BXzQufJ1_cMad8M%253Bhttp%25253A%25252F%25252Fhealthandbeautyfair.blogspot.com%25252F2013%25252F05%25252Fnew-essence-products-bb-cream-review.html&source=iu&usg=__qez6zyyjJkBMZBKnkdaTeQOsF6U%3D&sa=X&ei=vW7PU8HPMOWAywPAwYGgCw&ved=0CCIQ9QEwAA&biw=1366&bih=677#facrc=_&imgdii=_&imgrc=2FilT0vH2XHuoM%253A%3BqbSnip436eR47M%3Bhttp%253A%252F%252Fimages.magi-mania.de%252Fimg%252FESSENCE-BB-Cream.jpg%3Bhttp%253A%252F%252Fwww.magi-mania.de%252Fessence-bb-cream-all-in-one-natural-02%252F%3B640%3B400; http://www.eurokos.lt/naujiena/clinians-cc-veido-kremas/. Iš anksto, didelis ačiū.
 272. Sveiki, domina fluidas plaukams įvertinimas. http://kuponai.lt/visa-lietuva/akcija-super-naujiena-fluida-plaukams-argan-crystal-oil-60-ml-pavydetinai-graziems-plaukams-89-28-84.html Ačiū :)
 273. Ką manote apie šias priemones, ar jos kemša poras? http://www.eyeslipsface.com/studio/face/primer/mineral_face_primer http://www.eyeslipsface.com/studio/face/foundation/flawless_finish_foundation http://www.eyeslipsface.com/studio/face/foundation/acne_fighting_foundation
 274. Laba diena. Beskaitydama komentarus pati susigundžiau užduoti Jums klausimą... Mano oda riebi, vis dar neatrandu tinkamo kremo veidui, eksperimentuoju ir perku kremus riebiai odai, tačiau vis vien oda blizga pasitepus bet kokiu kremu, nebežinau, kaip tą blizgesį pašalinti... Gal galite pakomentuoti šių kremų sudėtį... http://garnier.lt/veido-odai/skin-naturals/nordic-moisture-match/misrios-ir-riebios-odos-kremas-nordic-moisture-match; http://garnier.lt/veido-odai/skin-naturals/nordic-moisture-match/misrios-ir-riebios-odos-kremas-nordic-moisture-match; https://www.facebook.com/photo.php?fbid=495526470594027&set=pb.415428065270535.-2207520000.1406015890.&type=3&theater; https://www.facebook.com/photo.php?fbid=467849676695040&set=pb.415428065270535.-2207520000.1406015956.&type=3&theater; https://www.facebook.com/photo.php?fbid=481296505350357&set=pb.415428065270535.-2207520000.1406016047.&type=3&theater Dėkoju.
 275. Ar ši priemonė tinkama mišriai odai? http://www.drugstore.com/products/prod.asp?pid=149233&catid=97988&cmbProdBrandFilter=45812
 276. Ar neteko pasidomėti Premier dead sea kosmetika, ar ji iš ties gera, sudėties nepavyksta rasti?
 277. http://www.macrovita.pl/product-eng-16744-MACROVITA-Shampoo-Against-Hair-Loss-OLIVELIA-olive-oil-ginger-200ml.html ka manote apie si sampuna? gal galetumete isnagrineti ingredientus?
 278. pabandykit acnefug simplex krema pudra :)
 279. Sveiki, labai norėčiau, kad apžvelgtumėte šiuos maskuoklius. http://www.douglas.lt/katalogas/bourjois-123-perfect-cc-eye-cream/ http://www.douglas.lt/katalogas/nyx-concealer-jar/ http://www.douglas.lt/katalogas/nyx-concealer-wand/ http://www.douglas.lt/katalogas/maybelline-fit-me-concealer/ Labiausiai domina, ar jie kemša poras ir kuris tinkamiausias mišriai odai?
 280. Sveiki, įsigijau Petal fresh šampūną Thickening. Gal galėtumėt apžvelgti jo sudėtį.Dėkoju.
 281. Laba diena, gal galima būtų sužinoti apie ši Olay serumą? http://www.olay.com.sg/skin-care-products/total-effects/7-in-1-anti-ageing-serum?pid=4902430033725
 282. aš tai siūlyčiau reguliariai šveisti odą kavos tirščiais, druska, priemonėmis su moliu, taip pat gausiai maitinti, drėkinti sausas vietas aliejukais. Nepamiršti gerti daug vandens.
 283. aš tai siulyčiau arganų aliejų pabandyti, super aliejukas ne tik plaukams, bet ir odai.
 284. laba diena, labai ieškau gero plaukų aliejuko sausiems plaukams ir norėčiau, kad pakomentuotumėte šį: http://www.makeupalley.com/product/showreview.asp/ItemId=26622/K-Pak-Protect-&-Shine-Serum/Joico/Styling-Products o gal galite pasiūlyti, kokį rinktis teigiamai sausus plaukus veikiantį aliejų, svarbiausia, kad švelnintų pasipūtusius plaukus. Labai ačiū, jūsų svetainė super! :)
 285. Sveiki, mane labai domina Medimix muilo veiksmingumas. Teigiama, kad jis labai padeda riebiai, spuoguotai odai, yra ajuvedrinis, ekologiškas, žodžiu- atradimas. Bet ar jį tikrai vertėtų naudoti? Man ypač aktualu dėl mažos jo kainos.
 286. Pritariu, šiai moteriai norisi ne vien Ačiū pasakyti.
 287. Sveiki, ar nekenksminga ši priemonė kaip apsauga nuo saulės? Kiek potencialių alergenų joje? Kaip manote ar galima šia priemone teptis veidą? Australian Gold Spray Gel with Instant Bronzer, SPF 30 Active Ingredients: Homosalate (7.5%), Octisalate (5.0%), Octocrylene (2.75%), Avobenzone (2.0%), Oxybenzone (2.0%) Inactive Ingredients: Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Acrylates/C12-22 Alkyl Methacrylate Copolymer, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Butylphthalimide, Caramel, Dimethicone, Disodium EDTA, Fragrance, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Hydroxypropyl Methylcellulose, Melaleuca Alternifolia (Tea Tree) Leaf Oil, Methylisothiazolinone, Methylparaben, Olea Europaea (Olive) Fruit Oil, Oleth-10, Polysilicone-15, Propylene Glycol, Propylparaben, Sorbitan Oleate, Tocopheryl Acetate, Triethanolamine, Water
 288. Sveiki. Gal galite apzvelgti Aquatonale kosmetika? (pvz. si krema: http://mysteryofbeauty.co.uk/aquatonale/-oily-skin-creams/9-purifying-day-care.html). Aciu!
 289. Sveiki, domina šio kremo įvertinimas. Gernetic International Melano II. Sudėtis: Aqua (Water), Parafinum Liquidum (Mineral Oil), Ethylhexyl methoxycinnamate, Glyceryl Stearate, Propylene Glycol, Cetearyl ethylhexanoate, Sorbitol, Ceteareth-20, Titanium dioxide, Butyrospermum Parkii (Shea) buter, Prunus armeniaca (Apricot), Ernel oil, Cetearyl alcohol, Alpha-isomethylionone, Amyl cinnamal, Benzyl benzoate, Benzyl salicilate, BHT Butylparaben, C13-14 Isoparaffin, Carbomer, Ceteareth-12, Citronellol, Eugenol, Glyceryl polymethacrylate, Hexyl cinnamal, Hydroxycitronellal, Isopropyl myristate, Laureth-7, Limonene, Linalool, Palmitoyl oligopeptide, Parfum, Fragrance, Phenoxyethanol, Polyacrylamide, Polymethyl methacrylate, Sodiumhydroxide, Sodiumlactate, Sodiummethylparaben, Trimethoxycaprylylsilane.
 290. Sveiki, Kadangi pagrindinis ingredientas yra alkoholis, tokios priemonės nerekomenduočiau naudoti. Priemonė sausins odą, gali pažeisti, oda bus jautresnė saulės spinduliams, ilgainiui alkoholis ardo kalogeną. Kitų ingredientų nauda, neatsvers potencialios žalos:)
 291. Sveiki, Jei nuorodoje pateikta visa kremo sudėtis, tada kremas yra maitinantis ir gerai drėkinantis, be aštrių kvapiklių, tinka į sausumą linkusiai odai. Šiek tiek gali kimšti poras, bet didelių problemų neturėtų sudaryti. Trūkumas - nesaugūs konservantai.
 292. Ačiū už pasiūlymą, būtinai taip ir padarysime per kitą puslapio atnaujinimą, kuris numatomas rudenį, o gal ir anksčiau:)
 293. Sveiki, Įvertinčiau gerai, tik gaila, kad į aliejų mišinį įdėta aštrių kvapiklių, kurie gali erzinti odą ir net alergizuoti. Taip pat ricinos aliejus yra nuodingas, tad saugiausia panaudojus tokią priemonę gerai nusiplauti rankas;)
 294. Sveiki, Įdomūs produktai, kaip ir visus kosmetikos gamintojus vertinu tik teigiamai, bet konkrečius produktus... nebūtinai:) Pasistengsiu apžvelgti nors vieną šio gamintojo priemonę.
 295. Sveiki:) Tai maitinantis ir švelniai drėkinantis kremas, geriausiai tinkantis į sausumą linkusiai odai. Šiek tiek gali kimšti poras ir gali erzinti odą dėl naudojamų aštrių kvapiklių. Kaip ir skelbiama, priemonėje nėra parabenų, sulfatų, dažiklių, silikono, alkoholio.
 296. Sveiki:) Įdomi kosmetika, daugiausiai naudojami natūralios kilmės ingredientai. Makiažo pagrindas kimšti porų neturėtų, bent jau tikrai neturėtų sudaryti problemų. Kadangi sudėtyje yra silikonų, o šie padengia odą plėvele ir trukdo odai normaliai funkcionuoti, kai kuriais atvejais gali šiek tiek pablogėti odos būklė. BB kremas gali kimšti poras dėl minkštiklių ir druskos. Skaistalai taip pat gali kimšti poras.
 297. Prakaito nemažina, bet stabdo bakterijų dauginimąsi. Paprasta naudotis, netepa dranužių, nedirgina odos ir saugu:)
 298. Laba diena, gal galėtumėte apžvelgti visų giriamą šilką plaukams: http://pigu.lt/priemones_nuo_plauku_slinkimo_stiprinimui/regeneruojanti_priemone_plaukams_su_naturaliu_silku_chi?id=4415525 Ar jis naudingas plaukams? Ačiū ;)
 299. Mane irgi domina sausi šampūnai
 300. Laba diena, Noriu pasiteirauti apie Sudocrem. Farmacijos kompanijos ji rekomenduoja kudikiu odos prieziurai.
 301. Sveiki, man 14 metų ir šiek tiek beveik kasdien dažausi ir gan daug tenka dažytis į pasirodymus (esu šokėja) kolkas nenaudoju jokių makiažo pagrindų ,bet labai galvoju apie BB krema. Kokį patartumėte jaunai odai, kad perdaug nekenktų, bet užmaskuotų įvairius odos netobulumus. Ačiū!
 302. Gal butu galima apzvelgit Batiste - Dry Shampoo? Man tai didziulis issigelbejimas second day plaukams, taciau noreciau isgirsti Jusu verdikta ;) dekui is anksto!
 303. Sveiki, ne kartą esu skaičiusi gerus atsiliepimus apie šį veido kremą. Galbūt galėtumėt padaryti apžvalgą La Roche-Posay Effaclar Duo+ anti-blemish cream: http://www.feelunique.com/p/La-Roche-Posay-Effaclar-Duo-40ml taip pat domintų La Roche-Posay Effaclar K: http://www.feelunique.com/p/La-Roche-Posay-Effaclar-K-30ml Didelis ačiū!
 304. Laba diena, labai domintu jusu profesionalus zvilgsnis ir nuomone apie sias priemones: 1. itariu, kad nuo sio prausikli mane beria. http://www.douglas.lt/katalogas/douglas-beauty-system-clean-neat-fresh-cleansing/ 2. http://www.douglas.lt/katalogas/lanc-me-g-nifique-advanced/ 3. http://www.douglas.lt/katalogas/lanc-me-g-nifique-youth-activating-night-cream/
 305. Sveiki, gal galėtumėte apžvelgti Healthy Mix Foundation ir Double Wear pudras? http://www.paulaschoice.com/beautypedia-skin-care-reviews/by-brand/estee-lauder/_/Double-Wear-Stay-in-Place-Makeup-SPF-10
 306. Sveiki! Turiu kelis klausimus. Mane domina firmos "dr.organic" veido kaukių sudėtis. Pirmoji būtų - purvo kaukėsu Negyvosios jūros mineralais, o antroji - veido kaukė su manukos medumi. Taip pat būtų įdomų sužinoti apie Derma E mikrodermabrazinį šveitiklį. Klausimas - ar šios priemonės yra tinkamos aknes pažeistai odai? Gal galėtumėte plačiau apžvelgti sudėtį? (veido oda yra nuolat beriama, blizga). Ačiū.
 307. Sveiki, norėčiau sužinoti kaip vertintumėte Lirene Micellar Solution 3in1 micelinį vandenį. Pridedu sudėties nuorodą. Dėkoju! http://1.bp.blogspot.com/-Jhr2P594OMY/Uf4z-bh1ANI/AAAAAAAAKS0/ARAhh3zlq8w/s640/Lirene+micellar+water+3+in+1+review+ingredients.jpg
 308. O kuo tas akmenelis toks geras? Jis neleidzia bakterijoms daugintis? Mazina prakaitavima?
 309. Jusu vietoje naudociau ji reciau, nes dazniausiai po to kai issausini oda vyksta atvirkstine reakcija, oda pradeda gamint pati daugiau riebalu..
 310. Laba diena, norėčiau jūsų paklausti ar nežadate peržiūrėti ir plaukų dažų sudėčių ?
 311. Pritariu tokiai nuomonei ir pati jį naudoju:)
 312. Sveiki, Kadangi trečias ingredientas sudėtyje yra alkoholis, šios priemonės nerekomenduočiau riebios ir spuoguotos odos priežiūrai, nes oda gali išsausėti, sudirgti, ilgainiui prarasti spalvą ir elastingumą. Taip pat oda taps pažeidžiamesnė saulės spinduliams. Gal jums pravers šis gerų priemonių riebiai ir problematiškai odai dešimtukas: http://www.kosmetikosdnr.lt/top-10-geriausios-priemones-i-spuogus-linkusiai-odai/
 313. Sveiki, Vos vos gali kimšti poras, nors didelių problemų neturėtų sudaryti. Tiesa, priemonėje yra nemažai alkoholio, o apie jį tikriausiai mano nuomonę žinote - tikrai nerekomenduoju jo naudoti jokiam odos tipui (nebent gydomosiose-dezinfekcinėse priemonėse, skirtose tikslinėms zonoms). Sudėtyje yra nors ir natūralių, bet jautrią odą galinčių erzinti ingredientų.
 314. Sveiki, Aš siūlyčiau tokius pakeitimus: abrikosų kauliukų aliejų keisti į argano, lazdyno riešutų, vynuogių kauliukų, ramunėlių, medetkų aliejų. Ramunėlės ir medetkos taip pat gali ir papildyti receptą, nes veikia raminančiai, priešuždegimiškai. Arbatmedžio aliejaus galima naudoti ir daugiau. Levandų paprasčiausiai nereikia. Jos tik suteikia kvapą, jų nauda odai lyginant su kitais ingredientais yra maža, o arbatmedis ir taip suteiks ryškų kvapą:) Pagal dabartinį receptą abrikosų kauliukų aliejus šiek tiek gali kišmti poras. Aliejų mišiniai drėkina odą, bet jų pagrindinė funkcija yra maitinanti, todėl jie geriausiai tinka sausai odai ir sausoms odos zonoms. Riebioms zonoms tinka arbatmedžio aliejus, bet kiti gali riebinti.
 315. Sveiki, Jei poros didelės, nes tokia jų struktūra, jų sutraukti tikrai nereikia. Galima naudoti priemones su vitaminu A, kuris apskritai gerina odos struktūrą, bet apie tai reiktų pasitarti su dermatologu. Jei poros didelės, nes yra užsikimšusios, tada tokia priemonė bus naudinga;)
 316. Sveiki, Kremas vertas dėmesio sausai odai, nes gerai maitina odą. Kitiems odos tipams gali būti per riebus dėl naudojamų augalinių aliejų, šiek tiek kimš poras. Sudėtis saugi ir švelni.
 317. Sveiki, Jums labiau tiktų "Photoderm MAX Ultra-fluid", nes "Photoderm MAX Tinted Cream" gali kimšti poras, tai pat sudėtyje yra sausinančio alkoholio.
 318. Sveiki:) "Physiogel" kremo apžvalga: http://www.kosmetikosdnr.lt/dermatologine-kosmetika/physiogel-drekinantis-ir-maitinantis-kremas/ “Macadamia Healing Oil Treatment” turi ir privalumų ir trūkumų: jis greitai ir veiksmingai suteikia plaukams spindėjimo ir švelnumo, bet sudėtyje esantys silikonai kaupiasi ant plaukų ir dažnai bei ilgai naudojami trukdo plaukams pasisavinti naudingas medžiagas, dėl to jie gali dar labiau sausėti. Taip pat priemonėje yra aštrių kvapiklių. Plaukams būtų naudingiau, jei juos teptumėte grynu aliejumi ar aliejų mišiniu, be silikonų. Rekomenduočiau išbandyti šį kondicionierių, kuris veiks ir kaip plaukų kaukė: http://www.iherb.com/Giovanni-2chic-Ultra-Sleek-Conditioner-Brazilian-Keratin-Argan-Oil-8-5-fl-oz-250-ml/43354 (galima įsigyti "Droge").
 319. Sveiki,norečiau sužinoti apie L'oreal TRUE MACH MINERAL POWDER sudetį,ar ji tinkama naudoti mišriai odai? Ačiū.
 320. Sveiki:) Kremas tinka sausai odai, gerai maitina, lengvai drėkina, yra antioksidantų, be aštrių kvapiklių. Tačiau reiktų atkreipti dėmesį, kad priemonėje yra odą galinčių erzinti ingredientų: Potassium Hydroxide, Benzyl Alcohol, Benzoic Acid. Kadangi paakių oda itin plona ir jautri, kai kuriems žmonėms šie ingredientai gali sukelti odos sudirgimą ar alergiją. Paprastai paakiams skirtose priemonėse stengiamasi naudoti pačius švelniausius ingredientus.
 321. gydausi tik 5-ta diena,rezultatas puikus,veido oda neberiebi,bet per daug sausa jau,nespeju maitinti kremais ir nezinau ar gerai kad tepu krema po veido valymo su duac tepaliuku.pries tai dar tepu su pagamintu speceliu tirpalu juodos spalvos ir ant virsaus vaistuku "TRICHOPOL"
 322. Sveiki, puslapyje pasigedau plaukus apsauganciu priemoniu nuo karscio(plauku dziovintuvo,tiesintuvo). Ka manote apie si http://www.ebay.com/itm/TRESemme-Thermal-Creations-Heat-Tamer-Protective-Spray-8-fl-oz-236-ml-/261524753565?pt=US_Hair_Care&hash=item3ce4170c9d? Gal turite ka pasiulyti?Dekui.
 323. Sveiki, mane domina šis veido prausiklis: http://www.thebodyshop.lt/lt/produktai/veido-prieziura/valikliai/88406 Kokia jūsų nuomonė apie jį?
 324. Sveiki! noriu pasiteirauti, kuri biri pudra yra geresnės sudėties, uogauoga ar coleur caramel. Štai įdedu Coleur Caramel sudėtį: MICA - ORIZA SATIVA (RICE) POWDER - TOCOPHEROL - AMANTHUS CAUDATUS SEED EXTRACT - OXYCOCCUS PALUSTRIS (CRANBERRY)SEED OIL - DECYL OLIVE ESTERS - SQUALENE [+/- MAY CONTAIN : Cl 7789] (Titanium dioxide)- Cl 77491 (red iron oxide) - Cl 77492 (Yellow iron oxide) - Cl 77499 (black iron oxide)]. O čia UogaUoga : žėrutis (Mica), titano dioksidas (Titanium Dioxide), cinko oksidas (Zinc Oxide), magnio stearatas (Magnesium Stearate), baltasis molis (Kaolin), alantoinas (Alantoin), gintaras (Amber Powder), ryžiai (Oryza Sativa Powder), vitaminas E (Tocopherol), silicio dioksidas (Silicon Dioxide), geležies oksidai: +/- CI77491, CI77492, CI77499. Ačiū!♥
 325. Labas diena, norėčiau sužinoti, ar visos šio kremo sudedamosios dalys yra natūralios. Ačiū http://www.naturalusproduktas.lt/kuno-prieziura/kuno-kremas/kremas-granatai Sudėtis: Aqua (Water), Prunus Amygdalus Dulcis Oil (Sweet Almond), Macadamia Ternifolia Seed Oil, Vitis Viniferis Seed Oil (Grape), Glycerin, Polyglyceryl – 3 Dicitrate / Stearate, Glyceryl Stearate, Parfum, Phenoxyethanol, Eugenol, Geraniol, Hexyl cinnamaldehyde, Linalool. - See more at: http://www.naturalusproduktas.lt/kuno-prieziura/kuno-kremas/kremas-granatai#sthash.MucLBDD7.dpuf
 326. Sveiki, turiu labai jautrią, raustančią, tačiau riebią odą, dienos bėgyje parasuta ir ima stipriai blizgėti. Ieškau kokios kompaktinės pudros, kuri teiktų matinį efektą ir neerzintų odos. Koks būtų atsiliepimas apie šią kompaktinę pudrą? http://www.douglas.lt/katalogas/l-or-al-paris-nude-magique-bb-powder/
 327. Sveiki, kaip vertintumete Rusk firmos Rusk keratin priemones?
 328. Noriu paprašyti išnagrinėti Charlotte Meentzen gaivinančio kūno losjono sudėtį: ... AČIŪ!
 329. laba diena, naudoju dieninį VISCY AQUALIA THERMAL kremuką. Noriu paprašyti ištirti jo sudėtį, kokie privalumai ir trūkumai. Dėkoju
 330. Man jis irgi padėjo. Buvo taip išbėrę kaklą, kad negalėjau paprastom priemonėm nuo spuogų įsigydyt. Šiaip jis šiek tiek sausina, todėl reiktų tept tik tas vietas kur spuogas, ar jų židiniai. Beto jo maža tutelė. Visos veido odos aš juo netepčiau, nebent žiaurus atvėjis. Čia reikėjo su dermatologe pasikonsultuot. Klindamicinas yra antibiotikas, stabdantis spuogų susidarymą skatinančių bakterijų dauginimąsi. Benzoilo peroksidas mažina baltuosius ir juoduosius spuogus (komedonus). Jis taip pat naikina spuogų susidarymą skatinančias bakterijas bei mažina odos riebaluotumą.
 331. o ar pavyko issigyditi visiskai spuogelius?
 332. Naudojau jį daug laiko, labai padėjo sumažinti spuoguotumą.
 333. Sveiki:) Visus pageidavimus įrašiau į laukiančiųjų sąrašą. Kol kas ekologiškų tušų dar neapžvelginėjau, tad negaliu nieko parekomenduoti, bet jei rasite dominančią priemonę, būtinai apžvelgsiu. Paieškosiu ir skatinančių įdegį priemonių su UV apsauga, kaip tik grįžus šiltiems orams:) Kalbant apie strijas, geriausias vaistas yra laikas, bet šiek tiek būklę gali pagelbėti ir priemonės. Kadangi priemonės poveikis priklauso konkrečiai nuo jos ingredientų, apžvelgsiu jūsų paminėtą priemonę ir apžvalgoje pakomentuosiu plačiau.
 334. Labai geras klausimas:) Šis teiginys gali būti teisingas, bet tinka tikrai ne visiems atvejams. Jei priemonė yra gydanti, bet kartu ir dirginanti, pavyzdžiui, receptiniai tepalai su vitaminu A, medžiagos iš tiesų giliai patenka į odą ir paskatina ten susiduriusias spuogelių užuomazgas virsti spuogais, todėl iš pradžių būklė pablogėja ir oda valosi. Kadangi priemonė ir gydo, tai toks procesas odai tik į naudą. Tačiau, priemonės gali tiesiog kimšti poras ir tada spuogelių padaugės, bet pagerėjimo nebus. Taip pat reikia atkreipti dėmesį, kaip oda reaguoja į tam tikras medžiagas, kartais oda sudirgsta pradėjus naudoti priemonę ir iš pradžių spuogelių padaugėja, bet ilgainiui pripranta ir jos būklė pagerėja. Taigi, priklauso nuo konkrečios priemonės, sudėties ir net individualios odos reakcijos.
 335. Sveiki, Šiek tiek gali kimšti poras, bet jautriai odai tinka. Tokią priemonę galite naudoti sausų odos zonų priežiūrai, jei turite spuogelių - jų pažeistoms odos vietoms gydyti. Visai veido odai reiktų naudoti atsargiai, nes šiek tiek priemonė gali kimšti poras.
 336. Sausai tiktų, bet ar tinka į spuogus linkusiai odai vienareikšmiškai atsakyti sunku. Nėra tyrimų, kurie patvirtintų, kad silikonai gali pabloginti problematiškos odos būklę, bet gausu žmonių atsiliepimų, kad silikonai paskatino spuogotos odos būklės pablogėjimą. Manau, kad taip atsitinka dėl silikonų sudarytos plėvelės, kuri sunkiai nusiplauna ir kaupiasi taip neleisdama odai tinkamai funkcionuoti. Taip pat silikonai tinka laikinai sausos odos priežiūrai, ilgą laiką ir gausiai naudojant, ta pati plėvelė, gali trukdyti odos drėkinimui, tad gali atsirasti ir priešingas poveikis - oda sausės (panašiai, kaip su silikonais, naudojamais plaukų priežiūrai).
 337. Visas priemones įrašau į sąrašą, pagal pageidavimo datą ir apžvelgiu iš eilės, bet kad nesikartotų tie patys gamintojai ar priemonių rūšys. Dalis priemonių taip ir nebuvo apžvelgtos, nes neradau sudėčių, bet jos atsiduria kitame sąraše, pagal kurį rašau platintojams, gamintojams ar ieškau parduotuvėse (žinoma, tai ilgai užtrunka). Priminkite dar kartelį priemones, gal jos kur nors pasiklydo:)
 338. Ernesta Simanavičiūtė
  2014-07-03 at 09:36
  Sveiki, dar kartelį, norėjau pasiteirauti kokia tvarka aptarinėjate kosmetikos priemones ar tiesiog savo nuožiūra išsirenkate ką norite aptarti? Anksciau buvau rasiusi Jums savo pasiūlytų kosmetikos priemonių, kurias naudoja bent jau mano dauguma draugių ir mums visoms labai aktualu, ką gi mes ant saves tepam ir visaip kaip įsivaizduojam, kad gelbėjames nuo senatves, rauksliu ir kitu reikalu... :)
 339. man israse dermatologe tableciu ir tepaliuka "Duac".tepalas ne is pigiuju. oda mano labai riebi is po rukstinio valymo odos,nieks nepagerejo. noreciau suzinot apie jo sudeti . 1g gelio yra 10mg klindamicino ir 50mg bevandenio benzoilio peroksido. Pagalbines medziagos : karbomerai, dimetikonas,dinatrio laurilo sulfosukcinatas,dinatrio edetatas,glicerolis,koloidinis hidratuotas silicio dioksidas,poloksameras 182, isgrynintas vanduo,natrio hidroksidas. aciu labai :)
 340. Sveiki, gal ką žinote apie šį kremą ir aplamai apie Maria Galland kosmetiką, nes nelabai kur randu atsiliepimų užsienio "web site", tik lietuvių kalba keletą gerų atsiliepimų ir pamastymų, bet šių produktų kaina tikrai didelė, įdomu ar tikrai verta? http://www.bestbeauty.co.uk/maria-galland-hydrating-cooling-mask-92-225ml-salon-size/ Iš anksto dėkoju.
 341. Sveiki noreciau kad apzvelgtumete jane iredale kosmetika,mineraline pudra veidui, lupu blizgesi, akiu tusa. Aciu
 342. Sveiki, turiu seną bėdą - taip vadinamą žąsies odą ant šlaunų bei rankų ir daugelį metų niekaip nepavyksta išnaikinti. Sakykit kokias priemones galėtumėt parekomenduot bent pabandyti kovojant su šia problema. Oda labai sausa. Labai Jums dėkinga :)
 343. sveiki, nesu ekspertė, esu tokia pati vartotoja, kaip jūs. Mano draugė turi Tigi Head raudoną seriją, tai iš įdomumo užmečiau akį į sudėtį. Šampūnas su sulfatais sausins plaukus. O kondicionieriuje kiek atsimenu 3 silikonai. Už tokią kainą nerekomenduočiau pirkti.
 344. P.S. atliekate be galo svarbų darbą, kažkaip norėtųsi atsidėkoti... jei parašysite savo adresą nusiųsiu jums pyrago :)
 345. Sveiki. Norėčiau sužinoti jūsų nuomonę apie Healthy Mix maskuoklį.
 346. Sveiki, Turiu į aknę linkusią odą. Mano oda yra mišri, jautroka. Žiemą oda buvoišsausėjus, bet tik dar labiau ją išsausinau naudodama netinkamas priemones. Šiuo metu situacija eina geryn. Kas mane labiausia neramina tai odos raudonis ir likę randeliai. Ypač po paakių eina ryškios raudonos linijos. Atidžiai paskaičiau jūsų apžvalgas ir nusprendžiau įsigyti biodermos drėkinantį serumą ir NEOSTRATA“ SERUMAS: Bionic Face Serum PHA10. Skaičiau atsiliepimus kitoje svetainėje, lygtais kažkaip padėjo nuo spuogelių ir rožės. Kadangi pastaroji prekė brangi, norėčiau paklausti, ar ji tikrai neišprovokuotų dar didesnio raudonio (supranta, kad tiksliai neįmanoma atsakyti...) bei kokios dar priemonės padėtų kovoti su čia konkrečia problema. Beje, ar būtų geriau naudoti tos pačios linijos veido drėkiklį ir paakių kremą? Kažkada, kai vartojau iwostin veido ir paakių kremus, atrodė, kad apatinis paakių kraštas geriau toleruoja tos pačios (o ne kito, kaip vėliau išbandžiau) linijos veido kremą.
 347. Sveiki, naudoju Uriage Hyseac pakaitomis ivairias priemones veidui, ypac kremus. Taciau kaina nera maza, o rezultato irgi nematyti. Ar kremu sudetyje yra veiksmingu ingridientu? Galbut mokami per dideli pinigai, o rezultato nematyti. Jei galite, apzvelkite Uriage A.I., Uriage Restructurant. Aciu :)
 348. Laba diena :) būtų įdomu pamatyti TIGI BED HEAD priemonių (šampūno ir kondicionieriaus) ressurection linijos apžvalgą :)Kainuoja tikrai nemažus pinigus, išbandyti norisi, tad noriu sužinoti ar verta :)
 349. Laba diena, esu ekologisko gyvenimo budo ir kosmetikos salininke. Mano oda brandi, linkusi rausti, tad kosmetologe sake, kad ekologiska kosmetika neefektyvi. Surizikavau ir isigijau MEDEX firmos Vital Recover K veido krema ir paakiu zele. Prasau, parasykite, ar labai pataikiau, ar prasoviau (produktai gana brangus apie 200lt). Aciu.
 350. Sveiki, ar galėtumėte apževlgti Artdeco kompaktinę mineralinę pudrą? Sudėtis: Kaolin, Caprylic/Capric Triglyceride, Magnesium Stearate, Boron Nitride, Silica, Corallina Officinalis Extract, Panthenyl Triacetate, Tocopheryl Acetate, Methylparaben, Propylparaben, Dimethicone, [+/- (May Contain) Mica, Ci 77007 (Ultramarines), Ci 77163 (Bismuth Oxychloride), Ci 77491 (Iron Oxides), Ci 77492 (Iron Oxides), Ci 77499 (Iron Oxides), Ci 77891 (Titanium Dioxide)]. Labai Jums dėkui!!:)
 351. Kaip įvertintumėte šį bespalvį BŪK nagų laką "3in1"? Rašoma, jog jis naudojamas kaip nagų lako pagrindas, stiprina nagus bei viršutinio nagų lako stipriklis. Sudėtis: Ethyl acetate, buthyl acetate, phthalic anhydride/trimellitic anhydride/ glycol copolymer, nitrocellulose, acetyl tributyl citrate, isopropyl alcochol, acetyl methionine, methionine (and) acrylates copolymer (and) dimethiconol (and)cyclomethicone (and) benzophenone, dimethicone, mek, CI 60725. Beje, dar vienas klausimas. Visada naudoju bespalvį nagų lako pagrindą. Buvau nusipirkusi keletos firmų, be formaldehido ir pan., tačiau iškilo keista problema: kažkodėl šie nagų lakų pagrindai "nedraugauja" su kitų firmų spalvotais nagų lakais: užtepus bespalvį nagų pagrindą ir kitos firmos spalvotą, spalvotasis tiesiog nesilaiko, iškart nusilupa ir tiek. Kur čia galėtų būti priežastys? Ačiū :)
 352. Sveiki. Labai domintų šio Lumene BB kremo mišriai/riebiai odai apžvalga, nes vis dėlto kaina nemaža (lyg ir apie 45Lt). http://www.lumene.com/bright-now-vitamin-c/balancing-bb-cream-spf-20-0 Labai ačiū :)
 353. Laba diena, Labai noreciau, kad apzvelgtumete keleta John Frieda produktu, juos man labai rekomendavo konsultantes kosmetikos prekiu parduotuveje, bet nezinau ar jie tikrai yra naudingi mano plaukams, kadangi jie yra pazeisti ir sausi. Gal galetumete pasiulyti mano plauku prieziurai tinkancius produktus? Isanksto dekui uz atsakyma. JOHN FRIEDA Luxurious Volume Thickening Shampoo. Sudetis: Water, Sodium Laureth Sulfate, Sodium Lauryl Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Chloride, Malic Acid, Polyquaternium-10, Cocamide Mea, Benzyl Alcohol, Peg-12 Dimethicone, Ppg-9, Glycine, Disodium Edta, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone, Fragrance. JOHN FRIEDA Frizz Ease Extra Strength Hair Serum. Sudetis: Cyclopentasiloxane, Dimethicone, Ethylhexylmethoxycinnamate, Mineral Oil, Hydrolyzed Silk, Algae Extract, Fragrance. JOHN FRIEDA Luxurious Volume Root Booster Blow Dry Lotion. Sudetis: Water, Glycerin, VP/Methacrylamide/Vinyl Imidazole Copolymer, VP/VA Copolymer, PVP, Polysorbate 20, DMDM Hydantoin, Diazolidinyl Urea, Sodium Citrate, Panthenol, Citric Acid, Fragrance, VP/DMPA Acrylates Copolymer, Benzophenone-4, Sea Salt, Alcohol Denat., Amp-Isostearoyl, Hydrolyzed Wheat Protein.
 354. Puslapio fane
  2014-06-30 at 05:15
  Sveiki, mane domina pudros sudetis, ar tinka naudoti kasdienai? nesausina odos? Sudetis: Aqua (Water), Cyclopentasiloxane, Butylene, Glycol, Glycerine, Polymethylsilsesquioxane, Dimethicone, Dimethicone/vinal Dimethicone Crosspolymer, Triethylhexanoin, Peg-10 Dimethicone, Dis-butydimethicone Polyglyceryl-3, Disteardimonium Hectorite, Sodium Glutamate, Sorbitan, Sesquiisostearate, 1-Methylhdantoin-2-imide, Phenoxyenthanol, Sodium Dehydroacetate, Triethoxycaprylylsilane, Polusilocone-2, Serralysin, Curcuma Longa, Glycuosyl Hesperidin, Ascorbyl Glucoside, Tocpherol, [+/- (may contain): CI 77891 (Titanium dioxide), CI 77492 (Iron oxides), CI 77491 (Iron oxides), CI 77499 (Iron oxides)].
 355. Sveiki, Atkreipkite dėmesį į vieną svarbų dalyką - vandenį iš čiaupo (kokia jo sudėtis, kokios medžiagos naudojamos valymui). Vien vandens pasikeitimas gali sukelti odos problemų. Dažniausiai jos laikinos, tad neišsigąskite, jei kurį laiką oda sausės, perštės, atsiras daugiau spuogelių. Kalbant apie priemones, geras patarėjas jums bus Paula Choice ir jos puslapis - http://www.paulaschoice.com/beautypedia/ Čia rasite ne tik JAV parduodamus gamintojus, bet ir būtent JAV naudojamas sudėtis (nes jos dažnai skiriasi nuo Europai skirtų priemonių sudėčių). Iš tiesų aš siūlyčiau išbandyti kai kuriuos jos produktus, ypač gelius su BHA, bet galbūt išsirinksite ir kremų. "Neutrogena" turi vertų dėmesio priemonių, nors negali pasiūlyti tokių prausiklių ir matizuojančių kremų kaip "Bioderma", bet tikiu kažką tikrai išsirinksite iš puslapio:)
 356. Sveiki, Jei bėrimai nėra varginantys, iš tiesų užtektų patepti, kad ir salicilio spiritu. Jei oda šioje srityje rieboka, galima ją kartais patepti ir profilaktiškai. Taip pat labai tinka kiekvieną dieną naudoti lašelį eterinio arbatmedžio aliejaus. Jis ne tik gydo spuogelius, bet ir veikia antiseptiškai, tad sumažina skausmą. Jei salicilio tirpalas ir arbatmedis nepadeda, galima išbandyti benzoilo peroksidą. Dar naudingų patarimų: - Neliesti rankomis bėrimų; - Nešioti medvilninius apatinius ir vengti aptemptų drabužių; - Neplauti odos muilu, dušo želėmis, saugoti nuo šampūno, kondicionieriaus likučių - bet kiekvieną rytą ir vakarą tiesiog nuprauskite vandeniu; - Jei kamuoja skausmingi ir dideli spuogai, jų gydymui išbandykite kalio permanganato tirpalą.
 357. Sveiki, Atsakymas tikriausiai jau bus per vėlyvas, bet galbūt vis dar naudingas. Kreme skutimuisi yra nemažai odą galinčio erzinti ingrediento - kalio hirdroksido (http://www.kosmetikosdnr.lt/ingredient/potassium-hydroxide/) ir taip pat aštrių kvapiklių. Jautriai odai tokia priemonė netiks. Balzamas po skutimosi tinka sausai odai, jis maitina, gaivina, bet kemša poras ir taip pat gali dirginti, jei oda jautri. "Kerastase" šampūnas labai paprastas, gali sausinti, su SLS. Tinka tik normaliems ar riebiems plaukams, bet kaina didoka kaip tokiai paprastai sudėčiai. Balzmas - silikonų piremonė. Turėtų suteikti gražų efektą, nors plaukams naudingų ingredientų nėra. Taip pat ir kaina didoka.
 358. Sveiki, Iš pradžių norėčiau parekomenduoti kelias naudingas gudrybes: -šampūnu plaukite tik šaknis, o kondicionierių naudokite tik galiukams, -jei prieš plovima plaukų galiukai itin sausi, patepkite juos aliejumi (tinka bet toks, bet plaukams rekomenduoju argano arba linų sėmenų), -naudokite šampūną be SLS. Iš aprašytų puslapyje jums tiktų: -http://www.kosmetikosdnr.lt/sampunai/planeta-organica-sausu-ir-pazeistu-plauku-sampunas/ -http://www.kosmetikosdnr.lt/sampunai/dr-organic-sampunas-su-alavijais/ -http://www.kosmetikosdnr.lt/sampunai/omnia-botanica-sampunas-su-kondicionieriumi/
 359. Sveiki, Aciu labai uz atsakymus i buvusius klausimus. Turiu dar keleta :) Man 29 metai, jau 10 metu turiu problemu su veidu. Dermatologus ir priemones keiciu kaip kojines... Paskutine dermatologe nustate seborejini dermatita ir acne. Ji rekomendavo naudoti Uriage Regulating Foaming Gel D.S. Gel Nettoyant,Uriage D.S. Emulsion Soin Regulateur arba Pharmaceris T OCTOPIROX Soothing Face Cream SPF15 bei Bioderma Sensibio AR BB SPF30. Siuo metu naudoju visas isskyrus uriage emulsion. Deja, pagal jusu atsiliepimus visos priemones kemsa poras... Prausiklis man tempia oda, ypac tose vietose kur prasinese seborejinis: skruostus ir kakta. Bioderma BB krema naudoju, kai noriu uzmaskuoti randus, taciau jis man yra per tamsus, jis man tiktu, jei buciau idegus. Buciau labai dekinga jei galetumete man rekomenduoti prausikli ir krema (pageidautina su spf, nes veidas visas randuotas). Taip pat man reiketu priemones maskuoti veida, kuri neblogintu situacijos. Aciu, geros dienos :)
 360. Sveiki, Iš šių priemonių pati bandžiau "Paula Choice" priemonę, ir nors ji koreguoja odos spalvą, bet labiau skirta porų valymui. BHA koncentracija priemonėje nedidelė ir odos spalvos pokyčiai nėra greiti. Tačiau tai saugus būdas, taip pat jis valo inkštirus, gydo spuogelius, sausina riebią odą. Galima išbandyti ir 2 proc. BHA. Paprastai, pigmentinėms dėmėms labiau naudojamos AHA rūgštys arba "Neostrata" naudojama laktobiono rūgštis, tad jūsų atvejui labiau tiktų "Neostratos" priemonės (iš apžvelgtų puslapyje). Priemones užtenka naudoti kartą per dieną ir geriausia prieš naktį, o tada dieną - kremą nuo saulės. Jei norite radikalesnių pokyčių, verta pasidomėti procedūromis, kurias atlieka kosmetologės. Jos dirba su didesnės koncentracijos rūgštimis ir jas geriau daryti rudenį, kai saulė mažiau aktyvi. Oda paprastai kurį laiką būna sudirgusi, paraudusi, gali šiek tiek nudegti, ją gali tekti gydyti ir laukti, kol atsinaujins. Jei paieškosite informacijos, tikrai rasite tokių paslaugų pasiūlymų internete, tik aš patarčiau tokiu atveju pirmą kartą atlikti tik testą - ar oda toleruoja rūgštį. Rūgštinis pilingas tikrai efektyvesnis, bet ir rizikingesnis, ypač jei oda nepratusi prie rūgščių. Jei turėsite daugiau klausimų, ar norėsite, kad pasidomėčiau kitų priemonių su rūgštimis sudėtimi, parašykite man el.paštu: kosmetikosdnr@gmail.com:)
 361. Prašau jei galit apžvelkit austalian gold soliariumų kremukus. Kaip šis ?sinfully black ? Gal jūs žinote kas geriau yra su bronzantais ar be ? Ir kaip elgtis su veidu? Kadangi visi kremai greičiausiai kemša poras.. labai prašau patarkit:) p.s. labai smagu jei atsakytumėt greičiau,žinoma labai nesmagu taip užlysti į eilę,kadangi visos laukia atsakymų,bet aš būčiau labai dėkinga,nes nežinau ką rinktis ir labai bijau tepti veidą nes jis labai problematiškas. O aš noriu nors kelis kartus nueiti į soliariumą,nes šiuo metu oras pas mus blogas,esu balta kaip popierius,o aš išvykstu po beveik savaitės į užsienį ir ten tikrai sudegsiu jei nenueisiu į soliariumą. Na žodžiu kaip bus taip jau bus,vistiek ačiū iš anksto už atsakymą:)
 362. Sveiki, ar galėtumėte pakomentuoti šį l'occitane tonuojantį grožio kremą? Pridedu nuorodą, kurioje yra parašyta sudėtis. Ačiū:) http://www.birchbox.com/shop/l-occitane-sublime-beauty-cream
 363. Sveiki:) ką manote apie Acnecolor sudėtį ? Dar norėčiau sužinoti apie acne bp5 emulsijos sudėtį ir apie duac :) ar šios priemonės iš tiesų padeda gydyti spuoguotą odą ir ar nekemša porų,nekenkia odai ? Ačiū :)
 364. Sveiki, Jau kuris laikas "seku" Jūsų apžvalgas ir labai džiaugiuosi atradus šį puslapį - jis tikrai labai naudingas! Ačiū už šią puikią iniciatyvą. Kadangi dalis žmonių, besirūpinančių savo bei savo artimųjų sveikata ir besidominčių kosmetikos priemonių sudėtimi yra vegetarai/veganai, turiu Jums pasiūlymą analizuojant ingridientus įtraukti ir gyvulinės kilmės sudedamųjų dalių vertinimą. Pati esu veganė ir visiškai atsisakau pirkti produktus, kuriuose yra gyvulinės kilmės ingridientų ir/arba juos gaminanti kompanija testuoja savo gaminius su gyvūnais. Man bus labai malonu žinoti, kad apsvarstysite šį mano pasiūlymą :).
 365. Vyksta ir klausimą užduoti verta:) Kiekvieną dieną atsakinėju į klausimus, bet juos gaunu ir el. paštu, ir "Facebook" paskyroje, ir komentaruose, tad nespėju greitai atsakyti.
 366. Sveiki:) Visas priemones įrašiau į laukiančiųjų sąrašą, o "Maybelline" akių makiažo valiklis turėtų gerai nuvalyti makiažą, bet gali palikti silikonų plėvelę, sudėtyje esanti druska šiek tiek gali erzinti akis. Konservantai - saugūs, be aštrių kvapiklių. Naudojamas žalias pigmentas spalvai - vidutiniškai saugus.
 367. Sveiki, "Iwostin Sensitia Moisturising Cream SPF 20" - maitinantis kremas, drėkiklių trūksta. Taip pat trūksta raminančių ingredientų, antioksidantų, šiek tiek gali kimšti poras. Labai jautriai odai gali netikti, nes yra odą erzinančių ingredientų. "Forever" - gana švelni priemonė, bet gali trūkti antibakterinių ingredientų, kurie užtikrintų apsaugą nuo nemalonaus prakaito kvapo. Sudėtyje yra nesaugių ingredientų: propileno glikolis galimai toksiškas, vidutiniškai saugus, triklosanas neigiamai veikia endokrininę sistemą, priklauso pavojingų kategorijai.
 368. Sveiki, Toks kremas neblogas, bet labiau tinka problematiškai - sausai odai. Tai nėra gydomasis kremas (nuo spuogų jis nepadės). Pagrindinis ingredientas yra simondsijų aliejus, o jis šiek tiek kemša poras. Toks kremas gerai maitina odą, šiek tiek drėkina, lašelis antioksidantų, naudingas saldymečio ekstraktas. Erzinti odos neturėtų, bet šiek tiek gali kimšti poras. Riebiai odai reiktų lengvesnės priemonės.
 369. Sveiki, Atsakysiu vadovaudamasi tik sudėtimi: EOS. Paprasta ir saugi sudėtis, nors kaip vasarai reikėtų ir UV filtro. Kita vertus "Lip Smacker" yra UV filtras, bet jis nesaugus. "The Body Shop" taip pat nebloga priemonė, o štai "Lip Smacker" ir "Baby lips" gausu nesaugių ingredientų.
 370. nelabai suprantu, cia pokalbiai vis dar vyksta ar jau nebe? paskutinis atsakymas pateiktas birzelio 18d. ir kuris laikas atsakymu jau nebera... tai vat ir klausimas verta uzduot klausima ar ne? nes neaisku ar apskritai kada nors ateis eile.
 371. laba diena , draugės patarė išbandyt МЫЛО "БЕЛОЕ" НАТУРАЛЬНОЕ ТАЕЖНОЕ ДЛЯ БАНИ И ДУША ДЛЯ УХОДА ЗА ТЕЛОМ И ВОЛОСАМИ sudėtis: AQUA,SODIUM,LAURETH SULFATE,COCAMIDOPROPYL BETAINE,GLYCERIN,COCAMIDE DEA,PEG-7 GLYCERYLCOCOATE,MANNAN,PEG-75 LANOLIN,PEG-9 OLEATE,COCOS NUCIFERA OIL, GLYCINE SOJA OIL,SAPONARIA OFFICINALIS ROOT EXTRACT,HYDROLYZED MILK PROTEIN,GOSSYPIUM HERBACEUM SEED OIL, LINUM USITISSIMUM SEED OIL,TILIA CORDATA FLOWER EXTRACT,PHENOXYETHANOL, METHYLPARABEN,ETHYLPARABEN,PROPYLPARABEN,XANTHAN GUM, CARBOMER,TREITHANOLAMINE,GLYCOL DISTEARATE,LAURETH-4, PARFUM, METHYLCHLOROISOTHAZOLINONE, METHYLISOTHIAZOLINONE.
 372. Sveiki, mane labai domintų jūsų nuomonė apie firmos Naked Style plaukų serumą Frizz Fighter. Etiketėje rašoma, jog tai švelni priemonė plaukams, padedanti suvaldyti išsišakojusius plaukų galiukus, suteikia natūralaus spindesio plaukams. Štai sudėtis: Aqua, Jojoba wax PEG-120 esters, Xanthan gum, PEG-40 hydrogenated castor oil, Althaea officinalis (Marshmallow) extract, Symphytum officinale (Comfrey) extract, Aloe barbadensis (Aloe vera) extract, Betaine, Parfum, Phenoxyethanol, Potassium sorbate, Sodium benzoate, Citric acid, Benzyl salicylate, Amyl cinnamal, Linalool, Hydroxycitronellal, Eugenol, Geraniol, Citronellol, Benzyl benzoate, Limonene. Lauksiu jūsų atsakymo :)
 373. Laba diena, Noreciau suzinoti, kaip iveikti pigmentines demeles ant veido. Jos yra tik ant veido. ( atrodau kaip zemelapis) Mano oda misri gal kiek rieboka su issipletusiom porom. Vasara saule neisvengiama ir su kiekvienu jos prisilietimu demeles ryskesnes, nebezinau kaip apsisaugoti?? Gal yra isbandytu priemoniu? Is anksto aciu!
 374. labai ačiū už atsakymą, privertėte susimastyti. O kaip ši sudetitis Lietuvoje parduodamo brangiausio LA PRAIRIE kremo: Water, C12-20 Acid Peg-8 Ester, Hydrogenated Polyisobutene, Petrolatum, Dicaprylyl Maleate, Hydrogenated Vegetable Oil, Propylene Glycol, Acetylated Lanolin, Triethanolamine, Cyclopentasiloxane, Hordeum Distichon (Barley) Extract, Sodium Dihydroxycetyl Phosphate, Glycoproteins, Panax Ginseng Root Extract, Equisetum Arvense (Horsetail) Extract, Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Caprylic/Capric Triglyceride, Caviar Extract, Ethylhexyl Palmitate, Salicylic Acid, Palmitic Acid, Copernicia Cerifera (Carnauba) Wax, Santalum Album (Sandalwood) Extract, Phellodendron Amurense Bark Extract, Glycerin, Isohexadecane, Nylon-12, Polysilicone-11, Palmitoyl Hydrolyzed Wheat Protein, Laminaria Cloustoni Extract, Imperata Cylindrica Root Extract, Butylene Glycol, Polysorbate 80, Disodium Edta, Urea, Hyaluronic Acid, Sodium Hyaluronate, Triacetin, Guanidine Hcl, Tripeptide-1, Tripeptide-2, Sodium Pca, Caffeine, Propylene Glycol Alginate, Algae Extract, Sea Salt (Maris Sal), Sea Whip (Pseudopterogorgia Elisabethae) Extract, Chlorella Vulgaris Extract, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Seed Extract, Arnica Montana Flower Extract, Polygonum Fagopyrum Seed Extract, Polyquaternium-51, Peg-8, Trehalose, Silica Dimethyl Silylate, Glucose, Dextran, Caprylyl Glycol, Tocopheryl Acetate, Phenyl Trimethicone, Acacia Senegal Gum, Hexylene Glycol, Hydroxyethyl Behenamidopropyl Dimonium Chloride, Carbomer, Sodium Acrylate/Sodium Acryloyldimethyl Taurate Copolymer, Fragrance, Linalool, Citronellol, Geraniol, Potassium Sorbate, Benzoic Acid, Phenoxyethanol, Methylparaben, Ethylparaben, Propylparaben, Butylparaben, Yellow 5, Red 40
 375. Sveiki, norciau suzinoti ar sie kremai verti tokiu pinigu "Anna Lotan Eye fluid stangrinamasis akių kontūro fluidas, 15ml" Anna Lotan Under Make-up paakių ir kaklo kremas, 40ml Anna Lotan Greens paakių kremas, 30ml
 376. Laba diena, mane domina priemonių sudėtis: http://le-caprice.com/lt/482-anna-lotan-a-clear-balancer-riebios-odos-drkiklis-70ml.html http://www.sveikatashop.lt/Augengel.html http://www.o-d-a.eu/lt/lietuviska-kosmetika-produkcija/Maskuojantis%20antialerginis%20kremas/skin:8 http://www.hannover-biologisch.de/product_info.php/info/p34_Dr-Hauschka-Bronzing-Powder-compact--9g.html/XTCsid/cd0decb4f0c1fbb727caa38589731087 http://www.hannover-biologisch.de/product_info.php/info/p97_Dr-Hauschka-Hand-Cream-50ml.html/XTCsid/cd0decb4f0c1fbb727caa38589731087
 377. ne riebiai, o normaliai. kalbu apie šį: http://eparduotuve.biok.lt/lt/veido-kremai/203-rasa-drekinamasis-veido-kr-misriai-odai-50ml-4770001335178.html
 378. Gal galėtumėte apžvelgti Rasa Beauty drop kremą, skirtą mišriai ir riebiai odai?
 379. sveiki. Norėčiau sužinoti nuomonę apie šį stipriai drėkinantį veido kremą. http://www.valerijonas.lt/lt/katalogas/kosmetikos-katalogas/veido-odos-prieziura/kapiliarine-oda/kremai5/synchroline---rosacure-intensive-kremas--spf-ppd-15---50ml-/ Ačiū :)
 380. Sveiki, ne taip senai pasirode Banka Agafji plauku ir kuno prieziuros linija be sls, parabenu, taip pat teigiama, kad visa sudetis 100% naturali, gal galite pakomentuoti ar tikrai tai naturali ir nekenksminga linija ar tik zmoniu "mulkinimas" ? Aciu :) http://www.eurokos.lt/naujiena/banka-agafji-produktai/
 381. Ką manote apie šiuos produktus? http://eshop.elevita.lt/lt/veido-prieziura/305-natura-siberica-drekinamasis-ir-atstatomasis-dieninis-kremas.html http://eshop.elevita.lt/lt/veido-prieziura/144-natura-siberica-prausimosi-putos-veidui.html http://eshop.elevita.lt/lt/veido-prieziura/148-natura-siberica-sveitiklis-veidui.html http://eshop.elevita.lt/lt/veido-prieziura/223-baikal-herbals-dieninis-matinis-kremas.html
 382. Ką manote apie šiuos kremus? http://www.bioderma.com/lt/nc/produktai/kas-naujo/product/action/1372.html http://www.bioderma.com/lt/nc/produktai/kas-naujo/product/action/1438.html
 383. Norėčiau sužinoti, ką manote apie šią kaukę. http://www.bioderma.com/lt/nc/produktai/kas-naujo/product/action/1440.html
 384. Sveiki, gal galetumete ivertinti ir pakomentuoti sias priemones: 1. http://www.juara.lt/index.php?sec=5&pid=890&thm=PLANTE_SYSTEM_micelinis_valomasis_vanduo_sausai_odai,_500_ml 2. http://www.iherb.com/Giovanni-Frizz-Be-Gone-Super-Smoothing-Anti-Frizz-Hair-Serum-2-75-fl-oz-81-ml/6411 Aciu labai.
 385. Laba diena, esu naujokė Jūsų puslapyje, tačiau sudominote :) Ieškau naujos linijos veidui, atradau šias priemones http://zaliapieva.lt/Veido-prieziurai/levandu-veido-kremas.html# Ką manote? Dėkoju už sugaištą laiką.
 386. Sveiki, ka manote apie Anna Lotan produktus? pavydziui : http://www.annalotan.com/big_pic/078.html http://www.annalotan.com/big_pic/047.html. Galbut apzvelgtumet kelis panasius kremus, ar jie verti demesio? aciu.
 387. Sveiki, draugės rekomendavo šį kremą, kad palaikyti odos drėgnumą vasarą, ką galite pasakyti apie jį, ar jis bus man tinkamas. Mano oda nėra išsausėjusi, o saule lepinuosi saikingai. Tai būtų Itališkas kremas Oro di Spello http://www.ekogrozis.lt/Pagal-gamintojus/oro-di-spello/drekinamasis-veido-kremas-moisturising-cream-normal-skin-oro-di-spello-50-ml.html Ačiū!
 388. Dar labai sudomino ši priemone:) http://www.bio-kosmetika.lt/lt/molis-kauke-veidui-kitos-gamtos-dovanos/291-hialurono-zele.html
 389. laba diena. Noreciau jusu paprasyti apzvelgti Diet Esthetic kosmetika :) kainos pakankamai nemazos kremu,aprasymai ispudingi,tik kazi kiek ten tos tiesos.Aciu :)
 390. Sveiki, Įrašiau į laukiančiųjų sąrašą. Jei pastebėsite sudėtį, būtų smagu, jei atsiųstumėte;)
 391. Sveiki, smagu, kad vėl parašėte:) Štai ką patarčiau (nebūtina jums tiks visi patarimai, tad pasirinkite aktualiausius): - būtų gerai naudoti kuo mažiau makiažo priemonių, labai naudinga bent kelias dienas per savaitę iš viso nenaudoti (netobulumams galima naudoti maskuoklį); - rinkitės gelines, serumo, fluido tekstūros priemones (kad vanduo taptų kremu, jam naudojami ingredientai, kurie dažnai kemša poras); - dažiau plaukite veidą drungnu vandeniu (jis švelniai sausina, o tai naudinga riebiai odai); - verta pagalvoti apie priemones su rūgštimis (daugiau apie poveikį galite paskaityti čia: http://www.kosmetikosdnr.lt/sveitikliai/paula-choice-sveiciamasis-gelis-exfoliating-1-bha/) - dažnai keiskite rankšluostį, pagalvės užvalkalą ir kuo rečiau lieskite rankomis veidą (taip išvengsite uždegimų - spuogelių); - venkite riebaus maisto, saldumynų, mažiau vartokite pieno produktų, labai aštraus maisto (šie maisto produktai siejami su spuogelių atsiradimu ar spuogelių būklės pablogėjimu); - stenkitės, kad ant veido odos neliktų šampūno, kondicionieriaus, plaukų kaukių ar formavimo priemonių likučių (jie gali kimšti poras).
 392. Sveiki, šios priemonės nerekomenduočiau, nes ji kemša poras, nemažai alkoholio, kuris sausins ir erzins odą. Jei norite išbandyti priemonės su rūgštimis labiau rekomenduočiau: http://www.kosmetikosdnr.lt/priemones-nuo-spuogu/neostrata-gelis-problematiskai-odai-oil-control-gel/. Būtinai pasiskaitykite apie atsargumo priemones;)
 393. Žinoma:) Įrašiau į laukiančiųjų sąrašą.
 394. Sveiki, Įrašiau į laukiančiųjų sąrašą;)
 395. Sveiki, Įrašiau jūsų paminėtas priemones į laukiančiųjų sqrašq ir būtinai apžvelgsiu. Geriausias būdas sužinoti ar priemonės tinka jūsų odai, stebėti rezultatus - ar priemonės pagerino odos būklę;)
 396. Įrašiau į laukiančiųjų sąrašą ir po truputį apžvelgsiu naujas priemones:)
 397. Sveiki, Vertas, bet gali šiek tiek kimšti poras (didelių problemų nesudarys).
 398. Sveiki, Įrašiau į laukiančiųjų sąrašą. Vos vos gali kimšti (1 kategorijos du ingredientai), bet neturėtų sudaryti problemų. Tai švelni priemonė, odos neerzins:)
 399. Sveiki, Smagu, kad parašėte:) Visas priemones įrašiau į laukiančiųjų sąrašą ir po truputį apžvelgsiu priemonėje;)
 400. Sveiki:) "Medimix" muilus įrašiau į laukiančiųjų sąrašą, o apžvalgą apie "Macadamia" plaukų kaukę galite rasti čia: http://www.kosmetikosdnr.lt/gydomosios-priemones-plaukams/macadamia-atstatomoji-plauku-kauke/
 401. Sveiki, Neabejoju, kad domėjotės visais įmanomais būdais ir jokiais naujais, gaila, negaliu nustebinti. Tiesa, yra operacijos galimybė, yra vaistų, kurių pašalinis poveikis - prakaito sustabdymas, bet kadangi tokios priemonės gali pakenkti sveikatai, geriau griebtis paprastesnių priemonių - patrinti delnus soda ar kūdikių pudra, visada turėti servetėlių, dažnai plauti rankas ir vengti riebių kremų rankoms. Iš tiesų, manau, neverta jaudintis, net ir žmonėms, kurių paprastai delnai sausi, kai reikia paduoti ranką - jie suprakaituoja;)
 402. Kokia jūsų nuomonė apie Afrikos muilą? http://www.bio-kosmetika.lt/lt/spalvingam-rudeniui/127-juodasis-afrikos-muilas-is-sviestmedzio.html
 403. O gal levandų eterinį aliejų galiu pakeisti kitu (žinau jūsų nuomonę apie jį), ar papildyti šią sudėtį kitais ingredientais?:)
 404. Sveiki, Visų pirma norėčiau padėkoti, kad įkūrėte tokį naudingą tinklalapį. Gal galėtumėte suteikti informacijos apie firmos Gehwol pavargusių kojų kremą (balzamą)? Sudėtis: Water, Glycol Stearate, Isopropyl-Palmitate, Propylenglycol, Allantoin, Menthol, Panthenol, Bisabolol, Hamamelis Dest., Azulene, Citronellol, Fragrance, Climbazole, Ethylparabene, Imidazolidinyl Urea O štai čia tinklapis: http://www.legluxe.com/gehwol-leg-balm/173-545 Iš anksto dėkoju už atsakymą. :) Gražios dienos. Ieva
 405. Jei niekada anksčiau nenaudojote priemonių su AHA, išbandykite labai atsargiai. Odą reiks pratinti po truputį ir kruopščiai saugoti nuo UV spindulių. Kai oda pripras ir pamatysite poveikį, įvertinsite, ar norite naudoti kiekvieną dieną ar rečiau. Priemonė gali erzinti odą. Daugiau naudingos informacijos apie AHA ir BHA rūgščių naudojimą rasite šioje apžvalgoje: http://www.kosmetikosdnr.lt/sveitikliai/paula-choice-sveiciamasis-gelis-exfoliating-1-bha/
 406. Sveiki, Iš tiesų citrinų sultys pasižymi fotoksinėmis savybėmis ir priemones, kuriose jų yra nemažai, geriau nenaudoti dieną, kai lauke saulėta (ypač jei oda šviesi ir jautri saulei). Jūsų pateiktoje sudėtyje citrinos sulčių kiekis yra gana didelis. Jos taip pat veikia keratolitiškai, t.y. valo negyvų odos ląstelių sluoksnį, šviesina odą. Tik dažnai naudojamos, jos sausina, gali erzinti ir dirginti odą, net alergizuoti. Paprastai priemones su citrina ar vaisių rūgštimis rekomenduojama naudoti kaukėse ar šveitikliuose ir ne dažniau dviejų kartų per savaitę (bei saugoti nuo pažeistų odos zonų). Kalbant apie odos drėkinimą, daug veiksmingesni yra drėkikliai, pavyzdžiui gerai žinomas glicerinas ar hialurono rūgštis, o aliejus labiau siūlyčiau naudoti dėl jų maitinamųjų savybių. Tiesa, kad jie taip pat drėkina, bet ne taip veiksmingai. Kadangi jūsų oda mišri, švelnus gelinis kremas odai būtų naudingesnis, nes neriebintų odos, nekimštų porų. Kremai iš aliejų labiau praverstų žiemą, kai odą reikia saugoti nuo šalčio, arba toms sausoms ir pleiskanojančioms odos zonoms, kuriose retai pasirodo spuogelių. Iš dviejų paminėtų kremų, labiau rekomenduočiau antrąjį - jis švelnesnis, gerai maitins odą, šiek tiek drėkins, ramins.
 407. Sveiki, Mano nuomone, šios priemonės kainuoja per daug. Jų pagrindinis ingredientas yra medus, tai puikus ingredientas, pasižymi drėkinančiomis, raminančiomis savybėmis (alergiškus žmones gali alergizuoti), bet jis nepadeda nuo raukšlių. Kreme ir serume be medaus naudojami gana paprasti, daugeliui nebrangių kremų būdingi minkštikliai, kurie naudingi sausai odai. Po konservantų, sudėtyje yra ir naudingesnių ingredientų, pavyzdžiui, peptidų, kurie iš tiesų skatina kalogeno gamybą, bet jų kiekis per mažas, kad būtų naudingas.
 408. Sveiki, Šį puslapį kuria paprastas kosmetikos naudotojas. Komentaruose apačioje, šia tema kalbėta plačiau;)
 409. Sveiki, Kadangi priemonių nemažai, jas įrašiau į laukiančiųjų sąrašą ir apžvelgsiu puslapyje;)
 410. Įrašiau į laukiančiųjų sąrašą;)
 411. Sveiki, Kremas nėra prastas, bet tinka ne riebiai ir užterštai odai, o priešingai - linkusiai į sausumą. Tai riebokas, maitinantis ir kemšantis poras kremas. Gali erzinti jautrią odą.
 412. Sveiki ir dėkui:) Priemones įrašiau į laukiančiųjų sąrašą.
 413. Sveiki:) Kaukė labai paprasta - silikonai, minkštiklis, konservantai (nesaugūs) ir kvapikliai. Avižos tik sudėčiai papuošti.Jei plaukai būtų stiprūs ir neišsausėję, tokią kaukę drąsiai galėtumėte naudoti, bet jei, kaip rašote, plaukai sausi, tai silikonai suteikia greitą dekoratyvinį efektą, bet ilgainiui prisideda prie sausinimo, nes padengia plauką plevele, kuri alina, neleidžia pasisavinti naudingų medžiagų. Siūlyčiau išbandyti paprastą argano aliejų (didesnį kiekį kaukėms, o kelis lašelius galima įtrinti į sausus galiukus), naudinga būtų tokia ar panašios sudėties priemonė: http://www.kosmetikosdnr.lt/gydomosios-priemones-plaukams/logona-plauku-kauke-su-simondsijomis/.
 414. Sveiki. Turiu šampūną Satinique. http://www.perkunamams.lt/Amway-produktai/SATINIQUE-plauku-prieziura/SATINIQUE-Smooth-Moisture-drekinantis-sampunas-280-ml-110655. Gal galite pakomentuoti ar kaina atitinka kokybe? Labai dėkoju.
 415. Sveiki, būčiau labai dėkinga jei galėtumėte bent trumpai apžvelgti šias priemones: 1. Natinuel drėkinantis ir jauninantis kremas švelniai ir jautriai veido odai. http://www.natinuel.lt/index.php?mact=Products,cntnt01,details,0&cntnt01category=NL-Veidui-Priemon%C4%97s%20jautriai%20odai&cntnt01productid=15&cntnt01returnid=48 Sudėtis: AQUA (WATER), C12-20 ACID PEG-8 ESTER, ISOHEXADECANE, GLUCONOLACTONE, GLYCERIN, ETHYLHEXYL STEARATE, LACTOBIONIC ACID, CYCLOPENTASILOXANE, CETYL ALCOHOL, GLYCERYL STEARATE, PEG-90 STEARATE, TITANIUM DIOXIDE, STEARIC ACID, BUTYROSPERMUM PARKII BUTTER, BUTYLENE GLYCOL, DIMETHICONE, PARFUM (FRAGRANCE), POLYACRYLAMIDE, C13-14 ISOPARAFFIN, ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE, PPG-15 STEARYL ETHER, CARBOMER, SODIUM POLYACRYLATE, SODIUM HYDROXIDE, POLYSORBATE 20, PROPYLENE GLYCOL, PALMITOYL OLIGOPEPTIDE, LECITHIN, OCTYLDODECANOL, PALMITOYL TETRAPEPTIDE-7, LAURETH-7, SILICA, ALUMINA, CHOLESTEROL, OLEIC ACID, BEHENIC ACID, PALMITIC ACID, LINOLEIC ACID, CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, ARACHIDIC ACID, DISODIUM EDTA, BENZOIC ACID, DEHYDROACETIC ACID, BENZYL ALCOHOL. 2. Iwostin putos veidui valyti (iš Purritin serijos). http://www.iwostin.lt/rozwiazania_iwostin/purritin/purritin-pianka-oczyszczajaca Sudėtis: Aqua, Iwonicz Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Lauryl Glucoside, Cocamidopropyl Betaine, Glycerin, Aloe Barbadensis Leaf Juice, PEG-7 Glyceryl Cocoate, Poloxamer 184, Xylitylpolyglucosides, Xylitan, Xylitol, Sodium PCA, Magnesium PCA, Zinc PCA, Manganese PCA, PEG-12 Dimethicone, Tea Tree (Melaleuca Alternifolia)Oil, Allantoin, Triclosan, Disodium EDTA, Sodium Benzoate, 2-Bromo-2-Nitropropane-1,3-Diol, Lactic Acid, Parfum. 3.Iwostin raminamasis valomasis tonikas. http://www.iwostin.lt/rozwiazania_iwostin/sensitia/sensitia-nawilzajacy-tonik-kojaco-oczyszczajacy 4. Natinuel apsauginis kremas. http://www.natinuel.lt/index.php?mact=Products,cntnt01,details,0&cntnt01category=NL-Veidui-Priemon%C4%97s%20nuo%20saul%C4%97s%20Cromo%20Vital&cntnt01productid=33&cntnt01returnid=60
 416. Sveiki, gal galetumete ivertinti ir pakomentuoti sias priemones: 1.http://www.juara.lt/index.php?sec=5&pid=1256&thm=Terre_d%E2%80%98Oc_makia%C5%BEo_pagrindas_%28BB_kremas%29_su_rudaisiais_dumbliais_953,_30_ml Sudetis: Aqua (water), Aloe barbadensis leaf juice*, caprylic/capric triglyceride**,glycerin, octyldodecanol,dodecane,heptyl undecylenate, hydrogenated olive oil caprylyl esters, myristyl lactate, potassium olivoyl hydrolyzed oat protein,cetearyl alcohol, glyceryl stearate, silica, glyceryl stearate citrate, prunus amygdalus dulcis (sweet almond)oil*, oryza sativa (rice) germ powder*, helianthus annuus (sunflower) seed oil, microcrystalline cellulose, citric acid,cellulose gum, glyceryl eleate, sodium phytate, xanthan gum, tocopherol, sodium citrate, potassium sorbate, sodium benzoate, sodium salicylate, parfum (fragrance), benzyl alcohol, benzyl benzoate, cinnamate, citral citronellol, geraniol limonene, linalool may contain (+-): Cl 77891 (titanium dioxide), Cl 77019 (Mica), Cl 77491 (iron oxides), Cl 77492 (iron oxides), cl 77499 (iron oxides). *ingredient from organic farming. **made using organic ingredient. 2. http://www.iherb.com/Aubrey-Organics-GPB-Balancing-Protein-Conditioner-Nutrient-Blast-Normal-11-fl-oz-325-ml/7549#p=1&oos=1&disc=0&lc=en-US&w=aubrey%20gpb%20conditioner&rc=48&sr=null&ic=1 sudetis nurodyta puslapyje. Is anksto dekoju uz atsakymus.
 417. norėčiau informacijos apie kremą HORTUS FRATRIS drėkinamasis veido kremas, 50 ml, http://www.eurovaistine.lt/Sveikas-grozis/Veido-odos-prieziura/Veido-kremai/HORTUS-FRATRIS-drekinamasis-veido-kremas-50-ml.html dėkoju už atsakymą.
 418. Sveiki, ka manote apie si gamini?:) Organix Rejuvenating Cherry Blossom Ginseng Miracle Shine Finish Spray http://www.vitacost.com/organix-rejuvenating-cherry-blossom-ginseng-miracle-shine-finish-spray-4-fl-oz Ingredients: Alcohol, cyclomethicone, C12-15 alkyl benzoate, dimethicone copolyol, phenyl trimethicone, parfum, panthenol, panax ginseng extract, prunus yedoensis flower (cherry blossom) extract, bambusa arundinacea (bamboo) extract, oryza sativa (rice) extract, tocopheryl acetate (vitamin E).
 419. http://www.nanoderm.lt/index.php/serija-35/item/30-dieninis-veido-kremas-su-nanosomomis-35 ką galėtumet pasakyti?
 420. Norėčiau pasiūlyti įvesti svetainėje po priemone rodyti esančių komentarų skaičių, nes kartais ten parašote naudingų patarimų, mums įdomu, bet juk ne visada tikriname visas priemones. Ačiū.
 421. Kaip vertintumėte šį Rossmann kūno aliejų: Helianthus annus seed oil, ricinus communis seed oil, carica papaya fruit extract, mangifera indica seed oil, prunus amygdalus dulcis oil, prunus armeniaca kernel oil, tocopheryl acetate, caprylic/capric triglyceride, tocopherol, parfum, linalool, limonene, butylphenyl methylpropional, citronellol, citral, geraniol. Ačiū.
 422. Sveiki, norėjau paklausti kokia jūsų nuomonė būtų apie Marrakesh, Earth and Body plaukų ir kūno kosmetiką?
 423. Sveiki, nusipirkau Lumene "Calm IT Down" drėkiklį. Skelbiama, jog jis be parabenų,sulfatų,dažiklių,silikono, alkoholio. Sudėtis: aqua,caprylic/capric trygliceride, prunus amigdalus dulcis (sweet almond) oil,arachidyl alcohol,glycerin, canola oil, propanediol,behenyl alcohol,carbomer, sodium pca, plantago major leaf extract, phenoxyethanol,arachidyl glucoside, ethylhexylglycerin, sodium hidroxide, salicylic acid, peg - 8, butylene glycol,phragmites kharka extract, poria cocos extract, tocopherol,sodium benzoate, ascorbyl palmitate, ascorbic acid, citric acid,citronellol, geraniol,hydroxycitronellal, hydroxyisohexyl 3 cyclohexene carboxaldehyde, limonene, linalool, alpha methyl ionone, parfum. Ką manote apie šia priemonę?
 424. Susizavejau physicians formula kosmetika :) ar is tikro ji tokia naturali kaip skelbia ir ar tikrai nekemsa poru priemones, kuriose parasyta non camedonic?:) aciu uz atsakyma :) http://www.iherb.com/Physician-s-Formula-Inc-Youthful-Wear-Cosmeceutical-Youth-Boosting-Spotless-Foundation-Brush-SPF-15-Medium-1-0-oz-28-35-g/54250 http://www.iherb.com/Physician-s-Formula-Inc-Bronze-Booster-Glow-Boosting-BB-Cream-SPF-20-Light-to-Medium-1-2-fl-oz-35-ml/54275 http://www.iherb.com/Physician-s-Formula-Inc-Nude-Wear-Glowing-Nude-Powder-Light-0-24-oz-7-g/54262
 425. Sveiki, girdėjau, jog dabar viena iš geriausių nuo prakaito apsisaugojimo priemonių yra alūno akmenėlis. Kokia jūsų nuomonė apie tai?
 426. Sveiki, Susidomėjau The body shop BB arbatmedžių kremu (http://www.thebodyshop.lt/lt/produktai/naujienos/arbatmedziu-bb-kremas/20050). Mano oda riebi ir spuoguota taigi jai tinka nedaugelis priemonių. Gal galėtumėte pakomentuoti sudėtį ir padėti apsispręsti ar vertą įsigyti šią priemonę. Iš anksto dėkoju.
 427. Sveiki, mane domina ši pudra: http://www.ecoland.lt/product.php?id_product=215 (čia yra ir sudėtis) Nors teigiama, kad ji natūrali, norėčiau sužinoti ar nekemša porų ir tinka riebiai odai? Ačiū :)
 428. Labas vakaras, labai dziaugiuosi atradusi jusu puslapi:) Ar galetumete apzvelgti avene triacneal, uriage k18 produktus!!! Is anksto dekoju :)
 429. Labai norėčiau pasidomėti ar galiu pasidaryti tokį serumą, mano oda labai greitai užsikemsa, sausa ir riebi: Drėkinantis serumas spuoguotai odai. 1. Abrikosų kauliukų aliejus - 30 ml 2. Levandų eterinis aliejus - 12 lašai 3. Arbatmedžio eterinis aliejus - 7 lašai 4. Tamsaus stiklo buteliukas Ar jis tikrai nekims poru ir drekins?
 430. Sveiki, ar sis kremas gali sutraukti poras? http://www.bioderma.com/lt/nc/produktai/kas-naujo/product/characteristics/1438.html Aciu!:)
 431. Sveiki. Ką manote apie šį kremą? http://www.lamav.lt/lt/la_mav_ekologiskas_bb_kremas
 432. Sveiki, kosmetologe parekomendavo isbandyti bioderma saules linija veidui, mano oda misri, linkusios poros kimstis, man parekomenduotumemte imti max ultra fluida, ar tinded cream? aciu :)http://www.bioderma.com/lt/nc/produktai/kas-naujo/category/720.html
 433. Sveiki:) apžvalgą galite paskaityti čia: http://www.kosmetikosdnr.lt/priemones-nuo-spuogu/bioderma-drekinantis-kremas-riebiai-odai-sebium-hydra/
 434. Sveiki, Kadangi priemonių daug, viską sura&s