• BLOGas

  PROBLEMOS DĖL PLAUKŲ

  2

  Viskas. Plaukai, jūs man nusibodot. Ar girdit? Taip jūs! Nusibodot man su neprognozuojamais gulėjimo pokyčiais, milžiniškais slinkimo greičiais, elektrošoko priepuoliais ir amžinai blunkančia spalva. Aišku, žinau... Norite naujo kirpimo. Tada jau būtumėt geručiai... iki pirmo plovimo.

  Jeigu pasaulyje egzistuotų plaukų policija, tai ji jau šiandien stovėtų prie mano durų. Situacija ant galvos primena karo lauką: vieni plaukai guli negyvi, pakirsti dažymo ir nuolatinio plovimo, kiti lyg ir turėtų jėgų, bet juos pribaigia rytinė džiovintuvo dozė. Juokingiausiai atrodo mažyčiai pašiauštukai. Tai mažyliai, kuriems norisi pamatyti kuo daugiau pasaulio. Tad jie drąsiai stiebiasi aukštyn! Su jais reikia tiek kantrybės ir auklėjimo, o jie vis tiek savo daro. Sveikiausi iš visų yra kirpčiukai, tik nuolat riebaluoti ir prilipę prie kaktos.

  Aš nebūčiau aš, jei nepaskirčiau vieno mėnesio plaukų gaivinimo programai. 

  Pirma savaitė. Aliejus yra geriausia pasaulyje priemonė plaukų priežiūrai! Kažkur skaičiau, kažkas sakė, kažkas rašė. Imam tris buteliukus! Ir dar dabar reklamuojamą molio kaukę. Pirmiausia pašalinsiu susikaupusius purvus, o tada jau atsivers visos čakros ir aliejus atliks savo puikų darbą. Rytoj būsiu mažų mažiausiai Mis Pasaulis 2017! Po 30 min. sėdėjimo su šlapia galva ir rankšluosčiu, aliejui varvant už apykaklės, nusispjoviau. Neturiu tiek laiko ir kantrybės. Plius šalta. Kitą dieną plaukai buvo prilipę prie galvos labiau nei įprastai (norėjau Victorios Secret angelų garbanų, o gavausi panašesnė į #trumphairdontcare...). 

  Antra savaitė. Pasiryžau naudoti nenuplaunamą balzamą plaukams. PO KIEKVIENO PLOVIMO. Kol balzamas plaukuose, atrodo, kad visos problemos išnyko. Plaukai žvilga, nesielektrina, tarp pirštų slenka tarsi vanduo... Išsigelbėjimas? Nope. Kai tik panaudoju šampūną, plaukai grįžta į pradinę stadiją. Jau geriau aliejaus kaukės. Tos bent kažką daro.

  Trečia savaitė. Pasiklausiusi draugių, nusprendžiau galvą plauti kas tris dienas. Pirmadienį vaikštau išsišiepusi – plaukai blizga, žvilga, yra netgi šiek tiek purūs (ačiū balzamui!). Antradienį situacija kiek prastesnė. Bet mane gelbėja sausas šampūnas. Trečiadienį norėčiau nusiskusti plikai. Ką daryti su šituo varnų lizdu? Visą dieną vaikštau su kepure. O aplinkinius žudau savo žvilgsniu. Gal jau reikėtų ieškoti kirpėjos telefono numerio? 

  Ketvirta savaitė. Plaukų nebekankinu trijų dienų neplovimais. Užteks ir dviejų dienų, papildomo lepinimo balzamais, kaukėmis (bet ne aliejaus!) ir kondicionieriais. Situacija pamažu gerėja, bet pavasario šitie šiaudai nesulauks. Kitą savaitę manęs laukia kirpykla ir kirpėja Tania, metų senumo „Žmonių“ žurnalo vartymas, keisti, tikrai neekologiški plaukų dažai ir 3 valandomis sutrumpėjęs gyvenimas. Metas atsisveikinti su ilgaplaukės fėjos svajonėmis...

  Ko aš išmokau per šitą eksperimentą? Plaukais reikia rūpintis 24/7, o ne tada, kai situacija tampa tragiška. Plius labai pravartu investuoti į veiksmingas, o ne tik žaismingas priemones. Kas iš to, kad šampūnas skaniai kvepia, jei jame esantis alkoholis ir druskos tik žaloja plaukus? Bet neskubėkite išmesti močiučių augintų ramunėlių ar iš tolimojo Amsterdamo importuoto kokosų aliejaus. Jie tikrai pravers tomis dienomis, kai turėsite daugiau laiko žaidimams su plaukais. 

  app.Komentarai

  1. Ačiū už šaunius straipsnius Jūsų kolektyvui!

  Labai laukiame jūsų komentarų!


  Jūsų el.pašto adresas nebus viešinamas.