• "PALMER'S" ŠAMPŪNAS: Coconut Oil

  Kotty Parašyta: 2020 vasario 22 d.

  Informacija

  Privalumai:
  be sulfatų, šiek tiek drėkina
  Trūkumai:
  druska dirgina, sausina plaukus ir skalpą, yra erzinančių medžiagų
  Kitos savybės:
  geriausiai tiks normaliems plaukams ir nejautriai galvos odai
  Gamintojas:
  Kategorija:
  Produktas:
  "PALMER'S" Coconut Oil Conditioning Shampoo
  Tipas:
  šampūnas
  Plaukų tipas :
  Normalūs plaukai
  Vidutinė kaina:
  7,99
  Kur įsigyti:

  Aprašymas

  Skaitytojų pageidavimu apžvelgiame "PALMER'S" kondicionuojantį šampūną su kokosu aliejumi. Dėl kokoso aliejaus yra daug skirtingų nuomonių, labiau sausina tik kuomet jis grynas tepamas ant plaukų, tačiau šiame šampūne jo yra tikrai nedidelis kiekis, o tuo labiau priemonė nuplaunama, tad jis čia beveik ir neatliks jokio poveikio, tik šiek tiek paminkštins ir padrėkins plaukus. Džiugu, jog priemonė be aršiųjų detergentų - sulfatų, bet yra ganėtinai didelis kiekis druskos, kuri ilgainiui sausina tiek plaukus, tiek galvos odą, dirgina, skatina pleiskanų atsiradimą ar jei yra ši problema ją paaštrina. Sudėtyje yra šiek tiek hidrolizuoto keratino ir augalinių medžiagų, bet jos rikiuojasi jau po druskos, tai reiškia, kad ir tas pats keratinas tikrai neatstatys pažeistos plauko struktūros ar šiaip darys kokį realų poveikį. Kvepalų priemonėje taip pat nepagailėta. Sakyčiau toks pusėtinas šampūnas, kuris geriausiai tiks normaliems plaukams. Priemonė tikrai netiks jautriai galvos odai, esant pleiskanoms ar ypač sausiems, pažeistiems plaukams.

   

  Ingredientai

  ingredientai
  3
  gali kimšti poras
  8
  gali erzinti odą
  5
  gali sukelti alergiją
  15 / 6 / 2
  poveikis sveikatai
  Rodyti visus ingredientus

  "PALMER'S" Coconut Oil Conditioning Shampoo atsiliepimai


  1. Ar pirktų vėl? Taip
   Privalumai:
   Skanus kvapas, maloni konsistencija, kaina
   Trūkumai:
   Greičiau susiriebaluoja plaukai

   Jeigu "apžvalgininkė" nors kiek gaudytųsi kosmetikos gamyboje, tai žinotų, kad į šampūnus druska dedama tik dėl konsistencijos tirštumo ir jos kiekis iki 2%, dažniausiai išvis vos 0.5% tai nebūtų tiek akmenų į daržą šiam šampūnui. Nebrangus, lengvai prieinamas, malonaus aromato, taip pat dar drįsčiau ginčytis dėl jautrios galvos odos, manau kaip tik būtų verta bandyti, nes šampūnas švelnus ir neišsausinantis, o tas jūsų "tikrai netiks" - per daug kategoriškas ;)


  2. Ar pirktų vėl? Taip
   Privalumai:
   Švariai išplauna plaukus, skaniai kvepia, sudėtis, kaina
   Trūkumai:
   Plaukai greičiau riebaluojasi

   Labai geras šampūnas už prieinamą kainą. Po plovimo plaukai švelnūs, pamaitinti, sudrėkinti, galvos oda nepleiskanoja. Plaukų būklė po šio šampūno pagerėjo, esu labai patenkinta, vienintelis minusas, kad tenka dažniau plauti galvą, bet kai plaukai atsigavę - tai ne problema.


  3. Ar pirktų vėl? Taip
   Privalumai:
   Gerai putoja, skalsus, ilgam užtenka, suminkština, pamaitina plaukus
   Trūkumai:
   Nėra

   Nuostabus šampūnas už prieinamą kainą. Man jis labai panašus į Giovanni šampūną kurio kaina trigubai didesnė o rezultatas vienodas. Patiko, kad šampūnas be sulftų, parabenų, ftalatų, glitimo, mineralinių aliejų, dažomųjų medžiagų! Po jo plaukai būna švelnūs, minkšti, pamaitinti, glotnūs, žvilgantys, papildomai net nebereikia jokio balzamo naudoti, nes užtenka jo vieno. Po ilgesnio naudojimo plaukai atrodo daug sveikesni. Tikrai rekomenduoju jį išbandyti sausiems, pažeistiems, nualintiems įpatingai šviesintiems (balintiems) plaukams!