"LIVE CLEAN" ŠAMPŪNAS: Bali Oil

Alba Karolina Parašyta: 2016 gegužės 23 d.

Informacija

Privalumai:
nesausina, minkština plaukus, saugi sudėtis
Trūkumai:
gali kauptis ant plaukų ir juos apsunkinti, stiprus kvapas
Kitos savybės:
gerai nuplaukite - kitaip gali kimšti poras probleminėse odos zonose
Gamintojas:
Kategorija:
Produktas:
Live Clean Bali Oil Shampoo
Tipas:
šampūnas
Plaukų tipas :
Sausi plaukai
Pažeisti plaukai
Vidutinė kaina:
4,80
Kur įsigyti:

Aprašymas

Skaitytojų pageidavimu apžvelgiame "Live Clean" šampūną - "Bali Oil". Neblogas šampūnas sausiems plaukams. Labai panašus į to paties gamintojo šampūną su argano aliejumi ar kokosų pienu. Šampūno sudėtyje gausu kokosų aliejaus. Šis gerai plaukus maitinantis ingredientas yra gera pagalba nualintiems, šiurkštiems ar sausiems plaukams, bet jo negalima padauginti. Kokosų aliejus linkęs kauptis ant plaukų ir gerai nenuplauta plėvelė gali juos apsunkinti. Kokosų aliejus taip pat kemša poras, o užsikimšti yra linkusios ir skalpo poros. Tai gali paskatinti net plaukų slinkimą. Šį šampūną rekomenduočiau išbandyti, bet jį reiktų naudoti vis pakeičiant kitu, kad plaukai per daug neapsunktų. Sudėtis saugi naudojimui, tiesa, "Live Clean" kaip visada negaili kvepalų.

Ingredientai

ingredientai
2
gali kimšti poras
1
gali erzinti odą
2
gali sukelti alergiją
18 / 4
poveikis sveikatai
Rodyti visus ingredientus

Live Clean Bali Oil Shampoo atsiliepimai


 1. Ar pirktų vėl? Ne
  Privalumai:
  Jokie
  Trūkumai:
  Suriebina galva,dirgina oda

 2. Ar pirktų vėl? Ne
  Privalumai:
  -
  Trūkumai:
  Labai apsunkino plaukus prie šaknų. Net ir pirmą dieną po plovimo plaukai labai prilipę prie skalpo. Labai aktyvus ir negaliu pasakyt, kad maloniai aktyvus kvapas.

 3. Ar pirktų vėl? Ne
  Privalumai:
  Nėra
  Trūkumai:
  Riebina,kvapas erzina , pleiskanos atsirado.

  Del kitu pagyru nusipirkau si sampuna , bet labai nusivyliau ,kvapas erzina , nesijaucia jog jis yra naturalus , kasosi galvos oda , pleiskanos , nesvarumo pojutis .


 4. Ar pirktų vėl? Taip
  Privalumai:
  nesausina, skalsus, maloniai kvepia
  Trūkumai:
  neradau

  Bene mylimiausias sampunas mano sausiems plaukams. Jokio sunkumo ar lipnumo. Nedziovina, kaip kiti ''svelnus'' sampunai, bet puikiai isplauna net ir naktines plauku aliejaus kaukes. Labai pamegau Live Clean sampunu serija. O sito sampuno kvapas man pats maloniausias. Reikes ir kitus produktus isbandyti.


 5. Ar pirktų vėl? Ne
  Privalumai:
  -
  Trūkumai:
  Išsausino plaukus.

  Ilgai ieškojau šio šampūno ir, pagaliau radusi, nusivyliau: plaukai išsiplovus atrodė labai sausi, šiaušėsi, sunkiai šukavosi (ko paprastai nebūna). Live Clean yra mano mylimiausias šampūnų gamintojas, bet šitas kažkodėl nepateisino lūkesčių.