• KOSMETINIS ŽIBALAS PLAUKAMS

  Bora Bora Parašyta: 2015 gegužės 08 d.

  Informacija

  Privalumai:
  padeda palaikyti plauko ir odos drėgmę, nedirgina, nealergizuoja, prieinama kaina
  Trūkumai:
  nesustabdys plaukų slinkimo, nesustiprins plaukų šaknų
  Gamintojas:
  Produktas:
  žibalas plaukams
  Tipas:
  kosmetinis žibalas
  Vidutinė kaina:
  0,00
  Kur įsigyti:

  Aprašymas

  Šįkart apžvelgsime ganėtinai archaišką kosmetikos priemonę - žibalą plaukams. Visų pirma reikia išsiaiškinti, apie ką kalbame. Žibalas yra iš naftos išgautas angliavandenilis. Kai jis būna dar menkai išvalytas, turi specifinį kvapą ir spalvą (prisiminkite, gal vaikystėje kur nors kaime teko naudoti žibalinę lempą), tačiau toks neišgrynintas produktas kosmetikoje bei medicinoje tikrai nenaudojamas. Tradiciškai susiklostė taip, jog šis gaminys gavo keletą skirtingų vardų - Šiaurės Amerikoje bei Australijos regionuose jis buvo vadinamas žibalu (ang. kerosene), o Jungtinėje Karalystėje bei Azijoje - parafinu (ang. paraffin), kurio skystesnė forma turi daugybę sinonimų: paraffin oil, paraffinum liquidum, mineral oil... Taip, kosmetinis žibalas yra ne kas kita, kaip mineralinis aliejus. Apipintas daugybe mitų, šis naftos produktas dedamas į didelę dalį kosmetikos produktų. Įdomu, kokia būtų jo nauda plaukams? Gamintojas rašo, jog kosmetinis žibalas "stabdo plaukų slinkimą, stiprina plaukų šaknis, suteikia plaukams natūralų blizgesį". Turbūt dėl pastarojo teiginio retas ginčytųsi - taip, aliejus suteiks plaukams žvilgesio. Ar stabdys jų slinkimą ir stiprins šaknis? Smarkiai abejoju. Sutepdamas odą ar plaukus, mineralinis aliejus padeda išlaikyti drėgmę, tačiau pats aliejus į plauką, o juo labiau jo šaknį, neįsiskverbia ir jokio efekto plaukų slinkimui ar stiprumui nepadarys (tačiau tokia veiksmų seka gali padėti švelniai pašalinti dėl sausumo ar sudirginimo atsiradusias odos pleiskanėles). Be to, šį produktą rekomenduojama naudoti prieš plaukų trinkimą, taigi priemonė netrukus po aplikacijos bus nuplauta šampūnu. Džiugu tai, jog mineralinis aliejus (jeigu jis nėra su įvairiais priedais, kas būna nurodyta etiketėje) nedirgina odos, nealergizuoja, todėl jį naudoti pakankamai saugu. Tik klausimas, ar to iš viso reikia.

  Ingredientai

  1
  ingredientai
  0
  gali kimšti poras
  0
  gali erzinti odą
  0
  gali sukelti alergiją
  1
  poveikis sveikatai
  Rodyti visus ingredientus

  žibalas plaukams atsiliepimai


  1. Ar pirktų vėl? Ne
   Privalumai:
   Jokių.
   Trūkumai:
   Plaukai veliasi. Kvapas.

  2. Ar pirktų vėl? Ne
   Privalumai:
   Nepastebėjau.
   Trūkumai:
   Šią priemonę esu naudojusi ne kartą ir ne du, jokio efekto nebuvo. Nepadėjo visiškai, o tuo labiau atsirado alergija. Nepatariu jo naudoti.

  3. Ar pirktų vėl? Ne
   Privalumai:
   -
   Trūkumai:
   Tikrai nepadeda .

  4. Ar pirktų vėl? Taip
   Privalumai:
   Stiprina, skatina augimą
   Trūkumai:
   Dirgina odą

  5. Ar pirktų vėl? Ne
   Privalumai:
   -
   Trūkumai:
   Man asmeniškai tai bevertė priemonė, neverta nei vieno cento. Visiškai nepadėjo, o ilgiau panaudojus atsirado alergija. Viskas baigėsi kai nustojau naudoti kosmetinį žibalą.

  6. Ar pirktų vėl? Ne
   Privalumai:
   Jokių
   Trūkumai:
   Tikrai nesumažino plaukų slinkimo

   Priemonė, iš kurios - jokios naudos.


  7. Ar pirktų vėl? Taip
   Privalumai:
   atgaivina plaukus, ataugo plaukai
   Trūkumai:
   sunku isplauti

   sunaudojus ne viena buteliuka ir galiu pasakyti kad jo poveiki plaukams tikrai jauciau, tiesa cia naujo ipakavimo zibalas seniau ji parduodavo permatomoje bonkuteje baltu kamsteliu tai tas buvo efektyvesnis plaukai maziau rebaluodavos ,lengviau sukuodavos .