• "REN" KAUKĖ: Glycol Lactic Radiance Renewal Mask

  Kotty Parašyta: 2019 lapkričio 02 d.

  Informacija

  Privalumai:
  eksfolijuoja, skaistina, drėkina, šviesina, lygina odos reljefą, gerina odos senėjimo požymius, daug antioksidantų, skatina regeneraciją, kovoja su hiperpigmentacija, mažina uždegimą
  Trūkumai:
  dirgina, kaina
  Kitos savybės:
  netiks jautriai, pažeistai, alergiškai odai
  Gamintojas:
  REN
  Produktas:
  "REN" Glycolactic Radiance Renewal Mask
  Tipas:
  veido kaukė
  Odos tipas:
  Normali oda
  Mišri oda
  Riebi oda
  Sausa oda
  Brandi oda
  Pigmentuota oda
  Vidutinė kaina:
  43,00
  Kur įsigyti:

  Aprašymas

  Skaitytojų pageidavimu apžvelgiame "REN" veido kaukę. Ši kaukė žada intensyviai atnaujinti odą dėl sudėtyje esančių AHA rūgščių, stimuliuoti jos regeneraciją, skaistinti, valyti, mažinti raukšleles ir visapusiškai pagerinti odos išvaizdą ir būklę. Gamintojas teigia, jog priemonėje yra trijų vaisinių rūgščių kompleksas - pieno, glikolio ir citrinų, taip pat enzimas papainas, tačiau žiūrint į sudėtį randama grynai tik pieno rūgštis. Minimos glikolio bei citrinų matyt užslėptos augaliniuose ekstraktuose, tačiau jų yra minimalus procentas, todėl visgi čia labiausiai poveikį darys pieno rūgštis, kuri pasižymi skaistinančiu, drėkinančiu, eksfolijuojančiu poveikiu. Sudėtyje yra ir augalinių aliejų (vynuogių, juodujų serbentų), kurie pasižymi puikiu antioksidaciniu poveikiu, minkština, maitina odą, stimuliuoja jos atsinaujinimą. Enzimas papainas šalins negyvas, suragėjusias ląsteles, atkurs odos reljefą. Kaukė atrodo veiksminga, tačiau ilgainiui naudojant gali pradėti daryti neigiamą poveikį, dėl labai didelio kiekios eterinių aliejų ir kvepalų, kurie dirgins, erzins odą. Taip pat yra alkoholio ir benzilo alkoholio, kurie sausina odą ir prisideda prie jos dirginimo. Už tokią kainą norėtųsi saugesnės sudėties. Labiau tiks pigmentuotai, riebiai, mišriai odai; jautriai odai vengti.

  Ingredientai

  ingredientai
  3
  gali kimšti poras
  12
  gali erzinti odą
  12
  gali sukelti alergiją
  21 / 10 / 3
  poveikis sveikatai
  Rodyti visus ingredientus

  "REN" Glycolactic Radiance Renewal Mask atsiliepimai


  1. Ar pirktų vėl? Taip
   Privalumai:
   Puiki pakuotė, skaistina, gyvina odos spalvą, gana ilgai užtenka.
   Trūkumai:
   Kaina

   Man patiko, skaistina ir gyvina odą, mano odai buvo švelni ir nesukėlė jokio dirginimo. Patiko beorė pakuotė, kurios viduje nepalieka daug produkto. Kartočiau už mažesnę kainą, nes šiuo metu turiu pigesnę alternatyvą (panašus poveikis, kai kurie ingredientai, bet triskart mažesnė kaina) - Andalou Naturals moliūgų ir glikolio kaukė.