• "MADARA" MOLIO KAUKĖ: Giliai valanti

  Kotty Parašyta: 2019 liepos 16 d.

  Informacija

  Privalumai:
  giliai valo, detoksikuoda odą, mažina uždegimą, skaistina, skatina regeneraciją, šviesina, drėkina, gerina odos būklė, didelis kiekis
  Trūkumai:
  kaina
  Kitos savybės:
  geriausiai tiks mišriai, riebiai, problematiškai odai
  Gamintojas:
  Produktas:
  "MADARA" Ultra purifying mud mask
  Tipas:
  veido kaukė
  Odos tipas:
  Normali oda
  Mišri oda
  Riebi oda
  Problematiška oda
  Pigmentuota oda
  Vidutinė kaina:
  24,95
  Kur įsigyti:

  Aprašymas

  Skaitytojų pageidavimu apžvelgiame "MADARA" valomąją veido kaukę. Gamintojas žada, jog ši priemonė efektyviai valys nešvarumus, bet ir drėkins, skatins regeneraciją, padės esant aknei, mažins poras ir reguliuos sebumo išsiskyrimą. Veganiška kaukės formulė tikrai įspūdinga. Pirmoje sudėties vietoje yra ne vanduo, o alavijas, kuris palaiko normalų drėgmės lygį odoje bei ramina. Net 4 rūšys molių efektyviai absorbuoja riebalų perteklių, mažina poras, detoksikuoja ir šalina nešvarumus, laisvuosius radikalus, toksinus, sunkiuosius metalus. Pieno rūgštis mažina uždegimą, šviesina ir gerina odos būklę, skatina regeneraciją, kovoja su randeliais. Ši molio kaukė ypatinga tuo, jog taip neišsausina odos kaip kitos molio kaukės, yra stipresnė ir efektyvesnė. Dėl koloidinės molių struktūros kaukė valydama pagerina aktyviųjų ingredientų skvarba, taip glicerinas, aliejai, alavijas, pieno rūgštis skverbiasi giliau ir veikia efektyviau. Sudėtis saugi, tinkama net ir esant padidėjusiui odos jautrumui ar dehidratacijai. Tikrai verta dėmesio priemonė.

  Ingredientai

  ingredientai
  3
  gali kimšti poras
  2
  gali erzinti odą
  1
  gali sukelti alergiją
  14 / 1
  poveikis sveikatai
  Rodyti visus ingredientus

  "MADARA" Ultra purifying mud mask atsiliepimai


  1. Ar pirktų vėl? Taip
   Privalumai:
   Puikiai sutraukia poras, isvalo veida.
   Trūkumai:
   nėra

   Mano oda problematiska, misri daznai molio kaukes padaro tik blogiau, bet si! mano atradimas pirksiu vel ir vel! veidas po jos lygus, svelnus, grazus, skaistus, vieni pliusai.