„MARGARITA“ KREMAS SU KOLAGENU

Bora Bora Parašyta: 2015 balandžio 23 d.

Informacija

Privalumai:
minkština, drėkina, atkuria lipidinį sluoksnį
Trūkumai:
kemša poras, gali erzinti, sukelti alergiją, kontaktinį dermatitą, nesaugūs konservantai bei kvapikliai
Kitos savybės:
netiks riebiai, jautriai, linkusiai į alergiją, kontaktinį dermatitą odai
Gamintojas:
Kategorija:
Produktas:
Margarita kremas su kolagenu
Tipas:
maitinamasis kremas
Odos tipas:
Brandi oda
Vidutinė kaina:
2,82
Kur įsigyti:

Aprašymas

Apžvelgiame "Margaritos" kremą su kolagenu brandžiai odai. Kremas labai vidutiniškas - pusę ingredientų sudaro vidutiniškai saugūs arba nesaugūs konservantai bei kvapikliai, kurie gali sukelti alergiją ar kontaktinį dermatitą, dirginti odą. O pirmoji, "geroji" pusė - gan nuobodi: augalinis aliejus, glicerinas, stearino rūgštis, lanolinas, kolagenas. Pastarasis yra tirpus, todėl gali šiek tiek rezorbuotis į odą, tačiau jo molekulės tikrai neįsijungs į natūralų odos gaminamą kolageną. Kremas bus maitinantis, nes veiksmingų drėkiklių trūksta. Kadangi gaminys orientuotas į brandžią odą, pasigendu jame antioksidantų, vitaminų. Sudėtyje yra poras kemšančių ingredientų, todėl riebiai odai jis netiks.

 

Ingredientai

ingredientai
6
gali kimšti poras
8
gali erzinti odą
9
gali sukelti alergiją
12 / 7 / 2
poveikis sveikatai
Rodyti visus ingredientus

Margarita kremas su kolagenu atsiliepimai


 1. Ar pirktų vėl? Taip
  Privalumai:
  Nuostabus kremas, gerai maitina oda, man nekimso poru, pasalino sausus odos plotus, man lengvai isigere i oda, bet as tepu labai maza kremo sluoksni, kad man vienos bonkutes 3 menesiams ir ilgiau uztenka. Puiki kaina.
  Trūkumai:
  Gaila, kad kremas nekvepia.

  Pagal aprasyma kremas blogas, kemsa oda. O, pas mane oda misri, linkusi i sausuma, kartais paberia, bet ziema ir rudeni bert nustoja, nes kas ryta pries makiaza naudoju butent si krema ir oda lygi, poros apmazeja. As butent si krema gal jau 5 metus vis rudeni,ziema, pavasari perku, o tik vasarai jis man netinka, nes vasara mano oda tampa riebi.