"BIODERMA" FLUIDAS: Photoderm AKN Mat Matifying Fluid SPF 30

Alba Karolina Parašyta: 2019 birželio 17 d.

Informacija

Privalumai:
patikima apsauga, lengva tekstūra, nekemša porų, sudėtyje yra odai naudingų drėkiklių ir antioksidantų
Trūkumai:
nesaugūs ingredientai
Gamintojas:
Kategorija:
Produktas:
Bioderma Photoderm AKN Mat Matifying Fluid SPF 30
Odos tipas:
Riebi oda
Problematiška oda

Aprašymas

Skaitytojų pageidavimu apžvelgiame "Bioderma" matizuojantį fluidą nuo saulės - "Photoderm AKN Mat Matifying Fluid SPF 30". Tai dar vienas "Biodermos" bandymas įgyvendinti produkto idėją, kuri daugeliui labai reikalinga vasarą - patikima, lengva, neriebinanti ir nekemšanti porų apsauga nuo saulės. Šis "Photoderm AKN Mat" fluidas yra geras pasirinkimas, ieškantiems būtent tokios priemonės. Kremo suteikiama UV apsauga optimali ir jį naudoti galima tiek kasdieną, tiek paplūdimyje. Tekstūra yra lengva ir matizuojanti (kiek to galima tikėtis iš kremo nuo saulės). Priemonė nekemša porų, tad tinka problematiškai odai. Sudėtis turėtų būti gerai toleruojama net jautrios odos. Iš trūkumų - nesaugus UV filtras oktokrilenas, tačiau vertėtų žinoti, kad gamintojai turi pakankamai nedidelį pasirinkimą patikimų sintetinių UV fltrų, o būtent sintetiniai leidžia sukurti lengvesnes tekstūras. Ateityje turėsime pažangesnius ingredientus, kurie galės suderinti šias savybes, o kol kas visada teks rinktis iš dviejų variantų: mineraliniai saugūs UV filtrai, bet riebokos ir sunkios tekstūros, arba ne visada saugūs sintetiniai UV filtrai, bet lengvesnė ir malonesnė apsauga nuo saulės.

Ingredientai

ingredientai
0
gali kimšti poras
4
gali erzinti odą
6
gali sukelti alergiją
25 / 8 / 1
poveikis sveikatai
Rodyti visus ingredientus

Bioderma Photoderm AKN Mat Matifying Fluid SPF 30 atsiliepimai


 1. Ar pirktų vėl? Taip
  Privalumai:
  Gerai pasidengia, nesusirutuliuoja, nepalieka balto šydo, gana riebus, bet susigeria labai gerai
  Trūkumai:
  Nėra

 2. Ar pirktų vėl? Taip
  Privalumai:
  Puiki apsauga, ne per sunkus, neerzina odos, nepalieka matomo balto "šydo" :)
  Trūkumai:
  Galbūt kai kuriems kaina, tačiau manau, jog visi kremai nuo saulės ir taip nėra pigūs, tad ši kaina, bent jau man, ganėtinai adekvati :)

 3. Ar pirktų vėl? Ne
  Privalumai:
  Neriebina
  Trūkumai:
  Užtepus ank kitų priemonių, susidaro balti gumulėliai

  Viena priemonė gal būtų ir nieko, bet užtepus ant mano kasdienių priemonių kaip paskutinį žingsnį susidaro balti gumulėliai, kurie labai prastai atrodo ir juos sunku nuvalyti. Antrą kartą tikrai nepirkčiau.


 4. Ar pirktų vėl? Taip
  Privalumai:
  Nekemsa poru, puikus kremas pries makiaza, neriebus, drekina
  Trūkumai:
  Nera

  Puikus kremas! Turbut mano megstamiausias is visu bandytu, o esu isbandzius DAUG. Mano jautru lengvai besikemsanti oda ji labai gerai toleruoja. Yra baltas bet ant veido matosi vos vos. Nera sunkus siek tiek matizuoja bet nesausina. Rekomenduoju!